Робочі ланцюжки та автоматизація: підвищення ефективності, зменшення витрат

Не витрачайте час та гроші на рутину

Зв'язатися з нами
 

Покладіть кінець повсякденній рутині

Економія коштів і підвищення ефективності є ключовими рушійними силами практично будь-якої організації сьогодні, незалежно від розміру та сектора. У багатьох випадках є можливості трансформувати повсякденні завдання за допомогою технологій, щоб отримати ці переваги.

Розглянемо час і зусилля, необхідні для обробки вхідної паперової пошти (наприклад, рахунків-фактур) вручну; або підтримувати корпоративний інвентар чи контактну інформацію клієнтів за допомогою електронних таблиць. Якби ви могли керувати такими завданнями, оцифровуючи документи, реалізовуючи робочі процеси або запроваджуючи автоматизацію, скільки грошей ви могли б заощадити? І скільки ще часу буде в співробітників, щоби зосередитися на більш цінних, стратегічних видах діяльності?

Перший крок до перетворення трудомістких, повторюваних процесів зазвичай передбачає перетворення паперових документів на цифрові; або перехід від електронних таблиць до більш спеціалізованих програм, таких як системи планування ресурсів підприємства (ERP) або системи управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Коли ви матимете цю інформацію під контролем — збережену, керовану та доступну в цифровому вигляді — ви побачите, що можете спростити обмін і співпрацю, відстежувати перебіг виконання завдання, підтримувати інформаційну безпеку, підвищувати продуктивність і активувати глибшу аналітику даних і звітність.

Інші повторювані процеси, які зазвичай залежать від людей, також піддаються автоматизації. Для виробничої компанії перевірка якості деталей або продуктів може мати вирішальне значення для доходів, допомагаючи уникнути дорогого перероблення та розчарованих клієнтів. Але люди-інспектори можуть втомитися, відвернутися або зробити помилку; або ви можете мати велике навантаження на навчання через високу плинність кадрів. Автоматизація перевірки якості за допомогою відеоаналітики може забезпечити набагато вищий рівень узгодженості та точності, що призведе до кращої якості продукції, підвищення рівня задоволеності клієнтів і збільшення доходів.

 

Переваги робочого процесу та автоматизаціїЗаощаджуйте час і гроші, покладаючись на технології та програмні рішення для підтримання або заміни людей для рутинних завдань обробки

 


Підвищте точність і узгодженість завдань і результатів, створивши визначені робочі процеси та автоматизувавши етапи або цілі процеси

 

 


Підтримайте цифрову трансформацію вашої організації за допомогою інтеграція цифрових документів безпосередньо у ваші процеси

 


Підвищте задоволеність працівників, звільнивши їх від повсякденної роботи, щоби зосередитися на складнішій і стратегічній роботі

 

1. Як працюють рішення для робочого процесу та автоматизації?

Робочі процеси та програмні рішення для автоматизації робочих процесів допомагають оптимізувати бізнес-процеси, стандартизуючи рутинні дії в робочі процеси та забезпечуючи кожному, хто бере участь у процесі, доступ до необхідної інформації.

Крім того, що ці рішення допомагають оптимізувати процеси — призначаючи завдання чи підказуючи наступний крок, вони автоматизують процес. Наприклад, після завершення кроку автоматизований робочий процес автоматично перенаправляє завдання наступній особі, яка має виконати дію. Рішення для робочих процесів можуть прокласти шлях до подальшої автоматизації за допомогою роботизованої автоматизації процесів (RPA), щоб узяти на себе весь або частину визначеного процесу.

Як реалізувати робочий процес і рішення автоматизації?

Ви можете впроваджувати програмне забезпечення робочого процесу та рішення автоматизації у своєму власному темпі. Ви можете, наприклад, почати з автоматизації такого процесу, як сканування вхідних документів і їх маршрутизація відповідним членам команди.

Як перший крок, визначте завдання, які дозріли для автоматизації робочого процесу — як правило, повторювані, передбачувані дії. Далі визначте результати ваших цілей автоматизації, розуміючи проблеми, які ви хочете вирішити, і встановлюючи вимірювані цілі, щоби ви могли оцінити ефективність. Паралельно вам потрібно буде залучити всіх до запропонованого автоматизованого робочого процесу, повідомивши про очікувані переваги. Після того, як ви запровадили програмне забезпечення для керування робочим процесом або рішення для автоматизації робочого процесу, переконайтеся, що ви продовжуєте вимірювати продуктивність, щоби зрозуміти, що покращено та які інші бізнес-процеси можна покращити завдяки автоматизації робочого процесу.

3. Коли слід використовувати автоматизацію робочого процесу?

Ви можете використовувати інструменти робочого процесу та рішення для автоматизації в багатьох бізнес-сценаріях, як-от:

  • щоби зменшити або усунути тягар повторюваної роботи, як-от введення даних, затвердження рахунків-фактур і призначення завдань;
  • час і витрати на процес, як переклад;
  • збільшити точність і послідовність повторюваних, але критичних процесів, таких як перевірка якості.

4. Як робочий процес і автоматизація можуть допомогти моєму бізнесу?

Рішення для робочого процесу та автоматизації можуть допомогти вашому бізнесу, пришвидшивши та зменшивши витрати на рутинні процеси; підвищення стандартизації та точності в процесі; і дозволити людям витрачати більше часу та зусиль на важливіші, стратегічні або складніші завдання.

Як приклад: від 70 % до 80 % завдань, пов’язаних з обробкою страхових вимог, є настільки повторюваними, що їх можна виконувати без втручання людини. RPA може взяти на себе ці завдання, такі як завантаження даних, створення звітів і виставлення рахунків-фактур, щоби прості претензії могли оброблятися швидше та послідовніше. Тоді люди в команді можуть зосередитися на 20–30 % претензій, які вимагають їхнього досвіду.

Ми допоможемо вам налагодити робочий процес і автоматизувати його правильно

Дослідження показують, що зазвичай працівники витрачають лише 43 % свого робочого дня на виконання основних обов’язків, які додають цінність.* Не дивно, що 48 % із них скаржаться на неналежне використання своїх навичок.** Розуміючи марну втрату часу, грошей і досвіду, Konica Minolta пропонує низку можливостей покращення робочих процесів та автоматизації, які допоможуть вам полегшити навантаження адміністратора та забезпечити кращі результати для ваших клієнтів, вашого бізнесу та ваших співробітників.


* Стан роботи 2020, робочий фронт, 2019
** Найненависніші офісні завдання у світі; Автоматизація будь-де/OnePoll, 2020


 

Керування робочими процесами: коли все працює злагоджено

Люди, які працюють в налагодженому робочому середовищі, більш продуктивні. Автоматизовані робочі процеси в компанії...

Інструменти
19.10.2020
Більше блогів про

Автоматизацію робочих процесів

Що таке роботизація процесів (RPA)

Чому роботизація процесів (RPA) — новий тренд автоматизації робочих процесів

Інструменти
05.07.2022

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Дізнайтеся, як наші рішення для автоматизації робочих процесів можуть допомогти вашому бізнесу