Економія коштів і підвищення ефективності є ключовими рушійними силами практично будь-якої організації сьогодні, незалежно від розміру та сектора. У багатьох випадках є можливості трансформувати повсякденні завдання за допомогою технологій, щоб отримати ці переваги. Розглянемо час і зусилля, необхідні для обробки вхідної паперової пошти (наприклад, рахунків-фактур) вручну; або підтримувати корпоративний інвентар чи контактну інформацію клієнтів за допомогою електронних таблиць. Якби ви могли керувати такими завданнями, оцифровуючи документи, реалізовуючи робочі процеси або запроваджуючи автоматизацію, скільки грошей ви могли б заощадити? І скільки ще часу буде в співробітників, щоби зосередитися на більш цінних, стратегічних видах діяльності? Перший крок до перетворення трудомістких, повторюваних процесів зазвичай передбачає перетворення паперових документів на цифрові; або перехід від електронних таблиць до більш спеціалізованих програм, таких як системи планування ресурсів підприємства (ERP) або системи управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Коли ви матимете цю інформацію під контролем — збережену, керовану та доступну в цифровому вигляді — ви побачите, що можете спростити обмін і співпрацю, відстежувати перебіг виконання завдання, підтримувати інформаційну безпеку, підвищувати продуктивність і активувати глибшу аналітику даних і звітність. Інші повторювані процеси, які зазвичай залежать від людей, також піддаються автоматизації. Для виробничої компанії перевірка якості деталей або продуктів може мати вирішальне значення для доходів, допомагаючи уникнути дорогого перероблення та розчарованих клієнтів. Але люди-інспектори можуть втомитися, відвернутися або зробити помилку; або ви можете мати велике навантаження на навчання через високу плинність кадрів. Автоматизація перевірки якості за допомогою відеоаналітики може забезпечити набагато вищий рівень узгодженості та точності, що призведе до кращої якості продукції, підвищення рівня задоволеності клієнтів і збільшення доходів.
Робочі процеси та програмні рішення для автоматизації робочих процесів допомагають оптимізувати бізнес-процеси, стандартизуючи рутинні дії в робочі процеси та забезпечуючи кожному, хто бере участь у процесі, доступ до необхідної інформації. Крім того, що ці рішення допомагають оптимізувати процеси — призначаючи завдання чи підказуючи наступний крок, вони автоматизують процес. Наприклад, після завершення кроку автоматизований робочий процес автоматично перенаправляє завдання наступній особі, яка має виконати дію. Рішення для робочих процесів можуть прокласти шлях до подальшої автоматизації за допомогою роботизованої автоматизації процесів (RPA), щоб узяти на себе весь або частину визначеного процесу.
Ви можете впроваджувати програмне забезпечення робочого процесу та рішення автоматизації у своєму власному темпі. Ви можете, наприклад, почати з автоматизації такого процесу, як сканування вхідних документів і їх маршрутизація відповідним членам команди. Як перший крок, визначте завдання, які дозріли для автоматизації робочого процесу — як правило, повторювані, передбачувані дії. Далі визначте результати ваших цілей автоматизації, розуміючи проблеми, які ви хочете вирішити, і встановлюючи вимірювані цілі, щоби ви могли оцінити ефективність. Паралельно вам потрібно буде залучити всіх до запропонованого автоматизованого робочого процесу, повідомивши про очікувані переваги. Після того, як ви запровадили програмне забезпечення для керування робочим процесом або рішення для автоматизації робочого процесу, переконайтеся, що ви продовжуєте вимірювати продуктивність, щоби зрозуміти, що покращено та які інші бізнес-процеси можна покращити завдяки автоматизації робочого процесу.
Ви можете використовувати інструменти робочого процесу та рішення для автоматизації в багатьох бізнес-сценаріях, як-от:
Рішення для робочого процесу та автоматизації можуть допомогти вашому бізнесу, пришвидшивши та зменшивши витрати на рутинні процеси; підвищення стандартизації та точності в процесі; і дозволити людям витрачати більше часу та зусиль на важливіші, стратегічні або складніші завдання. Як приклад: від 70 % до 80 % завдань, пов’язаних з обробкою страхових вимог, є настільки повторюваними, що їх можна виконувати без втручання людини. RPA може взяти на себе ці завдання, такі як завантаження даних, створення звітів і виставлення рахунків-фактур, щоби прості претензії могли оброблятися швидше та послідовніше. Тоді люди в команді можуть зосередитися на 20–30 % претензій, які вимагають їхнього досвіду.
Дослідження показують, що зазвичай працівники витрачають лише 43 % свого робочого дня на виконання основних обов’язків, які додають цінність.* Не дивно, що 48 % із них скаржаться на неналежне використання своїх навичок.** Розуміючи марну втрату часу, грошей і досвіду, Konica Minolta пропонує низку можливостей покращення робочих процесів та автоматизації, які допоможуть вам полегшити навантаження адміністратора та забезпечити кращі результати для ваших клієнтів, вашого бізнесу та ваших співробітників.
Люди, які працюють в налагодженому робочому середовищі, більш продуктивні. Автоматизовані робочі процеси в компанії...
Чому роботизація процесів (RPA) — новий тренд автоматизації робочих процесів
Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...
9 переваг розумно організованого робочого місця