Майбутнє ринку етикетки

Обладнання для цифрового друку етикеток підготує вас до майбутнього галузі. Без надзвичайних зусиль або ризику

Цифровий друк етикетки: ідеальне рішення для коротких та надкоротких накладів


Дуже стрімко збільшується цифрове виробництво етикеток. Щоб отримати користь від цього розвитку, скористайтеся новими перевагами цифрового друку й збережіть прибутковість свого аналогового обладнання під час переходу до нових друкарських сервісів із додатковим підходом Konica Minolta.

Сьогодні професійно надруковані етикетки – великий бізнес. Дуже великий. Компаніям необхідно позначати й виділяти свої товари та бренди, спеціальні етикетки можна використовувати новими неймовірними способами, а обсяг надрукованих квадратних метрів у цій галузі майже подвоївся за минулі роки. Навіть у нинішню еру диджиталізації дизайн етикетки відіграє дуже важливу роль у сприйнятті продукту. Етикетка, наліпка на дні або елемент упаковки відображає повідомлення й особливість бренду. 

 

Що таке друк етикеток? 

Сьогодні робота сфер роздрібної та оптової торгівлі, промисловості або транспортування товарів була б неможливою без етикеток. Їх із кольоровими малюнками можна побачити майже на всьому: багатолюдних вулицях, аптеках, крамничках із товарами ручної роботи та навіть у гіпермаркетах і садових центрах, розташованих за містом, незалежно від того, чи запаковані товари в пляшки, баки, банки, горщики, кошики або інші типи тари, обгорнуті целофаном або навіть безпосередньо прикріплені до таких предметів як газонокосарка, тенісна ракетка, одяг або обладнання. 


Етикетки – це важливі носії інформації, які використовуються для ідентифікації й продажу всіх типів товарів, містять важливі юридичні дані або важливі відомості про вагу чи обсяг, контакти постачальника або виробника, список інгредієнтів чи склад, а іноді й інформацію про зберігання, обробку, здорове харчування, використання чи безпеку. 


Крім того, майже всі етикетки сьогодні мають штрих-код – зображення з чорних і білих ліній, які скануються під час автоматичних перевірок для ідентифікації та оцінки товарів клієнта на касі. Різноманітні етикетки зі штрих-кодами також використовуються у сфері виробництва, обробки, транспортування й розповсюдження для різноманітного застосування, як-от збирання, автоматизації виробництва, ідентифікації деталей і складових, а також для контролю та відстеження в ланцюжку поставок. 


Протягом останніх років спостерігається збільшення кількості особливих інноваційних етикеток, які здатні взаємодіяти з мобільними телефонами, щоб споживач міг отримати додаткову інформацію, доступ до веб-сайтів, взяти участь у конкурсі, пограти в ігри або стати частиною соціальних мереж. Деякі етикетки навіть є унікальними або індивідуальними. 


Коротше кажучи, етикетки в будь-якому вигляді стали важливою складовою сучасного життя.  Тож не дивно, що етикетки всіх видів є одним із секторів поліграфічної промисловості, який швидко розвивається, так само, як виробництво гнучкої упаковки: у середньому щороку обсяг виробництва у світі зростає на 4–6% протягом щонайменше останніх 30 років (поточне зростання оцінюється в 4,7%), а також зростання майже завжди перевищує рівень ВВП. На всесвітньому рівні етикетки виробляються висококваліфікованими спеціалістами вузького сектору поліграфічної промисловості, який зараз має обіг понад 60 млрд дол. США. 

Переваги друку етикеток

Переваги друку етикеток

Поліграфічні преси для цифрового друку етикеток

Сектор друку етикеток розвивається настільки швидко, що щорічне встановлення пресів для цифрового друку зараз становить біля 30% усіх установлених пресів для вузькорулонного друку в усьому світі, зокрема в кінці 2015 року у світовій поліграфічній галузі було встановлено понад 3000 цифрових друкувальних преси. 


У перспективі передбачається, що до 2020 року преси для цифрового друку складатимуть 40% або більше від щорічної кількості встановлених пресів для вузькорулонного друку. 


На цьому фоні загальна вартість послуг цифрового друку етикеток зараз вважається набагато вищою, ніж ціна за звичайний друк. Оцінки галузі свідчать, що, хоча цифровий друк етикеток зараз становить тільки близько 3–5% від загального обсягу всіх надрукованих клейких етикеток, він складає від 15–18% або більше від загального обсягу всіх поліграфічних завдань. 


Переваги цього сектору, який розвивається, наведені нижче.


Бездоганний робочий процес 

Бездоганний робочий процес став однією з основ успішного виготовлення цифрових етикеток. Він забезпечує підґрунтя для зменшення кількості помилок і часу роботи з документами, прискорює час відповіді, безперервно надає актуальну інформацію про виробництво та споживачів, а також скорочує час виконання замовлень. 


Рентабельність 

Порівняно зі звичайним друком етикеток, під час цифрового друку не використовуються друкарські форми й жодні матеріали для їх виготовлення та хімічні засоби, а вимоги до процесів або часу заощаджують ваші гроші. 


Переваги продуктів 

Для власника бренду можливість скоротити час зберігання етикеток або взагалі виключити необхідність зберігання прискорить час виходу на ринок, покращить ефективність ланцюжка постачання, а також стане вагомою причиною для переходу на цифрові етикетки для товарів. Можливість своєчасного виробництва, швидкого підтвердження й випробувальної реалізації етикеток також викликає значний інтерес. 


Маркетингові можливості 

В умовах сьогоднішньої конкуренції нова додаткова цінність і маркетингові можливості для власників брендів або будь-яких компаній стали метою для врахування інтересів користувачів, що звертають увагу на етикетки. Існує багато прикладів, коли рішення для цифрового друку створювали можливість для простого виготовлення кількох версій або варіантів, зображень із дизайном, що змінюється, індивідуальних етикеток, масового виробництва за індивідуальним замовленням, виготовлення місцевих, сезонних або присвячених певній події етикеток, а також відкривали нові рекламні можливості. Виробникам цифрових етикеток ці маркетингові можливості відкривають потенціал для додавання цінності й підвищення прибутковості. 


Середовище й раціональне використання природних ресурсів 

Немає жодних сумнівів, що навколишнє середовище й раціональне використання природних ресурсів стали важливими питаннями. Завдяки виробництву точної кількості матеріалів без надлишків, цифровий друк знижує кількість друкарських відходів. На відміну від інших поліграфічних процесів, для цифрового друку не використовуються хімічні засоби, вода або матеріали для виготовлення друкувальних форм. 


Безпека бренду 

Відносно нова, проте зростаюча сфера цифрового дизайну та друку з найсучаснішими програмними рішеннями полягає в поєднанні основних положень безпечного дизайну й особливих функцій, змінних зображень, мікротексту, функцій захисту від копіювання тощо. 


Відстеження й ідентифікація 

Той факт, що цифрові етикетки можуть друкуватись індивідуально, означає, що принтери можуть виробляти етикетки з послідовною нумерацією або кодами, створювати приховані коди, які відповідають видимим, а також надавати коди, що змінюються та можуть використовуватися за допомогою технології смартфона – усе це відкриває нові можливості для відстеження й ідентифікації етикеток. 

Чому цифровий друк етикеток перетворився на новий бізнес

Чому цифровий друк етикеток перетворився на новий бізнес

Нові можливості

Цифровий друк етикеток частіше застосовують для звичайних конвертерних друкарських пресів, одночасно відкриваючи нові можливості для друку невеликих тиражів і створюючи ринок збуту плівки для виготовлення етикеток, що розміщуються з використанням термічних інструментів і гнучких рухливих стрічок. Близько 14% конвертерів для друку етикеток, власники яких зробили інвестиції в цифровий друк, зараз отримують прибуток від виробництва на вузько- та середньорулонних друкарських машинах невеликих тиражів гнучкої упаковки: пакетів, мішечків, тюбиків, кришок горщиків, обгорток, сумок і гнучкої упаковки для клієнтів, які починали справу з виготовлення тільки етикеток.

Друк етикеток

Друк етикеток

Технологія майбутнього поєднується з перевагами сучасного обладнання

Konica Minolta пропонує простий і якісний набір програмного та апаратного забезпечення, який дасть вам змогу насолоджуватися всіма перевагами нової цифрової технології без жодних потенційно негативних наслідків переходу.


Він створений для того, щоб подарувати вам технологію майбутнього без необхідності жертвувати перевагами сучасного обладнання.

Обладнання
hardware icon
Переходьте з аналогового на цифровий друк без проблем

Нещодавні галузеві дослідження свідчать, що найбільшою проблемою для типографій, які займаються друком етикеток, є короткі терміни для виконання замовлень і пошук кваліфікованих операторів друкарського обладнання. Тому, якщо ви шукаєте універсальний магазин для одночасного вирішення обох цих проблем, переведіть свою компанію зі звичайного на цифровий друк етикеток. Це відкриє для вас величезний новий ринок цифрового друку й створить можливості виробництва невеликих партій високоякісних етикеток і наліпок саме з тією швидкістю й гнучкістю, яка потрібна вашим клієнтам. AccurioLabel 190 – це машина цифрового друку, створена саме для вас.

Програмне забезпечення
software icon
Ви займаєтеся друком. Ми займемося розміщенням.

Завдяки робочому процесу на основі формату PDF і великій кількості функцій, AccurioPro Label Impose є вражаючим інструментом. Це програмне забезпечення дає змогу операторам обробляти широкий діапазон завдань підготовчого друку з одного пункту керування. Крім того, воно може бездоганно співпрацювати з нашим пристроєм AccurioLabel 190, що є чудовим доповненням машини для друку етикеток від Konica Minolta. У вашій картині цифрового друку етикеток не вистачає однієї деталі. Єдиного програмного забезпечення для цифрового друку етикеток, яке вам знадобиться.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Усі необхідні для вас функції (та одна або дві додаткові)

Потужне поєднання програмного й апаратного забезпечення від Konica Minolta створено з однією метою – дати можливість вашій компанії без проблем перейти від аналогової до цифрової обробки, надійно закріпити свій бізнес за допомогою стрімкого росту прибутків від майбутнього дизайну етикеток, а також скористатися максимальною кількістю переваг і додатковою цінністю цифрового друку. 


Завдяки нашим функціям ви зможете запропонувати своїм клієнтам індивідуальну продукцію, знизити свої виробничі витрати, спростити роботу й створити власну бездоганну схему переходу на цифровий друк. Ви можете запропонувати коротші терміни виконання замовлення, гнучкі умови поставки й багато іншого. Водночас ці надійні аналогові друкарські машини продовжуватимуть працювати з нашим асортиментом продукції. Коротко кажучи, наші функції дадуть вам змогу насолоджуватися всіма перевагами нової технології, зберігаючи прибутковість вашого наявного аналогового обладнання впродовж переходу на цифровий друк. Що ж це за функції? Переваги, які отримає ваша компанія від нашої продукції для цифрового друку етикеток:

   

   

Значок функції "Якість"

Кольори обробляються з роздільною здатністю 1200 точок на дюйм, 8 біт із 256 кольорами, вираженими в 1 пікселі

Значок функції друку

Технологія керування щільністю зображення

Значок "Обробка медіа"

Попереднє покриття паперу не потрібне

Значок "Дотик"

Інтуїтивно зрозумілі дії: якщо дотримуватись інструкцій на екрані; інтенсивна підготовка користувачів не потрібна

Значок "Швидкість"

Відповідно до формату паперу, який застосовується, можна вибрати швидкість за хвилину: 18,9 м, 13,5 м і 9,45 м

Значок функції "Технологія"

Технологія тонера Simitri® HD E

Значок "Швидкість"

Тепер завдання, які потребували значних затрат часу на аналогічному обладнанні, як-от регулювання кольору, виконуються за кілька секунд

Значок функції "Налаштування"

Тривимірна гібридна структура, що включає функціональні полімери, забезпечує високу продуктивність для всіх форматів паперу

Запрошуємо до оновленого шоуруму

Демонструємо повний цикл процесу виробництва — від завантаження макету до отримання готової етикетки в рулоні.

Відтепер у шоурумі постійно перебуватиме AccurioLabel 230, бестселер в індустріальному портфоліо Konica Minolta в Україні у 2020 році. В рамках демо презентуємо також програмне забезпечення для підготовки макетів AccurioPro Label Impose, яке формує завдання для друку на рулонному устаткуванні, та фінішер для рулонної висічки з функцією видалення облою Scorpio 35 SCR35.

Запланувати демо AccurioLabel 230

Наші експерти завжди на зв'язку та дадуть відповідь, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу