Автоматизація та оптимізація процесів друку

Шлях до збільшення продуктивності

Зі зростанням кількості завдань, які компанії виконують щодня, легко отримати перевантаження. Завдяки технологічним знанням і досвіду Konica Minolta, з вами цього ніколи не станеться.


Ми пропонуємо рішення світового рівня для керування робочими процесами та програмне забезпечення для автоматизації робочого процесу, які допоможуть вам контролювати й обробляти всі отримані завдання для друку.

Системи керування робочим процесом допоможуть вам визначити робочі процеси для різноманітних типів завдань. Наприклад, у друкарні створений документ може бути автоматично направленим від дизайнера до співробітника по роботі з клієнтами, а потім до відділу друку.

 

Нагадайте мені, що таке система керування робочим процесом?

Системи керування робочими процесами автоматизують виконання повторюваних завдань і забезпечують надання пріоритету виконання незавершеним. Вони також контролюють автоматизовані процеси, створені для виконання адміністративних завдань, як-от обробки повторюваних замовлень. Робочий процес відображає взаємозалежні зв’язки, необхідні для виконання кожного завдання.

 

Автоматизація робочого процесу може покращити якість вашої продукції шляхом зменшення ручної обробки інформації та ймовірності людських помилок, а також скоротить час виконання завдання, тому ви зможете більше працювати й підвищити рівень доходів. Після встановлення системи керування робочим процесом ви будете здивовані тим, як раніше могли обходитися без неї.


Чому робочий процес настільки важливий?

Сьогодні робочий процес має вирішальне значення для успіху в поліграфічному бізнесі, оскільки він може поєднати різноманітні друкарські технології, як-от офсетний друк, цифрова порізка паперу, рулонні й широкоформатні пристрої – для всього цього потрібні унікальні робочі процеси для підготовки файлів, друку й післядрукарської обробки продукції.  Поліграфічний робочий процес складається з послідовності пов’язаних дій із робочим елементом, який стосується техніки, зусиль окремої особи або групи працівників, як-от менеджерів по роботі з клієнтами або операторів друкарського обладнання. Складова процесу стосується завдання друку, яке передається з одного етапу на інший у процесі безперервного виробництва.

 

Анімований робочий процес

Для деяких функцій і завдань з усунення помилок також доступний анімований посібник із виконання робочого процесу. Це забезпечує краще наочне зображення процесу виконання завдань і усунення проблем для таких випадків, як застрягання паперу й заміни тонера.

 

Інтегрований робочий процес може попередити проблемні випадки у виробництві й сприяти ефективнішому використанню виробничих потужностей. Для постачальників друкарських послуг удосконалення робочого процесу – це сфера, на яку варто звернути увагу й інвестувати в неї кошти, оскільки це спричинить підвищення прибутків компанії. Це скорочує витрати за допомогою застосування автоматичних процесів і зменшує кількість працівників, що до них залучені. Щоразу, коли хтось торкається продукту, це збільшує час і кошти для його виробництва. Однак керування робочим процесом звільнить ваших працівників від щоденних завдань, виконання яких потребує багато часу та створює велику ймовірність допущення помилок.

Автоматизація робочого процесу

Автоматизація робочого процесу

Єдина платформа для робочого процесу, яка вам необхідна

Для максимальної ефективності й конкурентоздатності великим і середнім поліграфічним компаніям, а також підприємствам, які самостійно друкують інформаційні матеріали в цифровому форматі, необхідно об’єднати свої технічні друкарські пристрої й за можливості автоматизувати робочі процеси. Вибираючи системи платформ для робочих процесів Konica Minolta AccurioPro Flux та AccurioPro Connect, постачальники друкарських послуг і оператори службових типографій можуть автоматизувати обробку даних підготовчого друку, об’єднавши й автоматизувавши низку процесів підготовчого друку. 

 

Це стало можливим завдяки використанню цифрових технологій, а також ефективному поєднанню офсетного обладнання й систем цифрового друку. Покращена ефективність обробки даних для підготовчого друку, яка раніше потребувала багато часу, значно підвищила продуктивність. Цифрові технології також надають підтримку для автоматизації, покращують ефективність робочих процесів і сприяють скороченню відходів – усе це важливо для зростання прибутковості.

 

Ефективність і гнучкість із високошвидкісними кольоровими принтерами

Блискавична швидкість, проста експлуатація й потужна потокова обробка – наші високошвидкісні пристрої для цифрового друку піднімають планку у своїй сфері, заощаджуючи час і витрати на оплату праці, а також місце у вашому робочому приміщенні.

 

Висока продуктивність для підвищення рентабельності друку

Низка цифрових систем Accurio створена для задоволення зростаючих потреб нового покоління задач цифрового друку. Ці системи, ретельно розроблені для постачальників друкарських послуг і спеціалістів, пропонують виключне відтворення та стабільне сполучення кольорів. Крім того, вони здатні успішно й достовірно відтворити цифровий файл із надрукованих копій.

 

Створюйте необхідний вміст для повторного використання

Велика кількість матеріалів, які ви друкуєте регулярно, зокрема посібників, складається з різноманітних PDF-файлів із різних джерел, як-от обкладинки, інструкцій, гарантії й сторінки з контактною інформацією? Чи часто змінюється вміст, наприклад, під час повторного запуску продуктів або зміни правил? Оновлення такої комплексної інформації зазвичай складне й потребує багато часу.

 

Можливості Konica Minolta можуть надати вам змогу створювати проекти для друку, які можна використовувати знову й знову, навіть якщо вміст змінюється. Такі проекти для друку пов’язані з полями вихідних документів у різних мережевих місцях розташування, тому вилучається й використовується тільки остання версія файлу. У результаті кілька авторів, які працюють над одним проектом для друку, можуть підтримувати свій вміст незалежно один від одного, а друкуються лише оновлені документи без будь-якого застосування ручної праці.

Автоматизація робочого процесу

Автоматизація робочого процесу

Для постачальників друкарських послуг удосконалення робочого процесу – сфера, на яку варто звернути увагу й інвестувати в неї кошти. Це спричинить підвищення прибутків компанії.

У сучасній поліграфічній галузі, яка стає все складнішою, автоматизоване керування робочим процесом стає критично важливим для спрощення процесів, зниження витрат, прискорення взаємодії й часу виконання завдань.

 

Нижче наведено причини, згідно яких вам необхідно використовувати програмне забезпечення для керування робочим процесом:

 

  1. Щоб забезпечити повне використання всього обладнання для підтримки продуктивності й конкурентоспроможності.
  2. Щоб автоматизувати процеси обробки завдань і роботу з підготовчого друку, а також звільнити ваших працівників від виконання повторюваних завдань.
  3. Щоб оптимізувати процедуру подачі завдань і уникнути непотрібних телефонних запитів від клієнтів.
Обладнання
hardware icon
Висока продуктивність для підвищення рентабельності друку

Низка цифрових систем Accurio створена для задоволення зростаючих потреб нового покоління задач цифрового друку. Ці системи, ретельно розроблені для постачальників друкарських послуг і спеціалістів, пропонують виключне відтворення та стабільне сполучення кольорів. Крім того, вони здатні успішно й достовірно відтворити цифровий файл із надрукованих копій.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Дізнайтесь, які переваги ви можете отримати від автоматизації робочого процесу


Програмне забезпечення для керування робочим процесом ідеально підходить, щоби допомогти вам отримати конкурентну перевагу завдяки автоматизації завдань, які потребують забагато часу й ресурсів. Крім того, системи дають змогу скоротити витрати на оплату праці, урахувати бюджетні обмеження, зробити більше, докладаючи менше зусиль, збільшити продуктивність, а також позбавитися від необхідності наймати тимчасових працівників для виконання роботи вручну. 

 

Це дає вам необхідну гнучкість, дає змогу з часом розширити ваші можливості, гарантує постійну безпеку вашого конфіденційного документа завдяки автоматичному редагуванню, перетворенню файлів на PDF-документи, захищені паролем, автоматичному застосуванню функцій захисту від копіювання тощо. Крім того, до переваг використання системи належать швидке введення даних, зокрема обробка форм за допомогою технології зіставлення зі зразками, і пряме з’єднання із системами керування документами й іншими постачальниками послуг хмарного зберігання файлів. Автоматизація робочого процесу дає змогу залишатися зосередженими, скорочує кількість витрат і помилок, підвищує ефективність і допомагає отримати докладнішу інформацію про мережу ваших друкарських пристроїв. 

 

Подумайте, які переваги автоматизованого робочого процесу може отримати ваша компанія.

   

   

Значок функції "Зручність"

Розширення можливостей відповідно до зміни потреб за допомогою модульної архітектури

Productivity feature icon

Зниження витрат на оплату праці

Значок функції "Якість"

Захист і безпека документів

Значок "Швидкість"

Заощадження часу завдяки автоматизації завдань, що виконуються вручну

Значок функції "Мобільність"

Просте поширення інформації та доступ до неї

Значок "Швидкість"

Швидке внесення даних