Керування користувачами, доступом та витратами на друк

Автоматичний аналіз використання й розширений облік витрат

Відкрийте сучасне друкарське обладнання, що відповідає вашим потребам


Існує велика кількість відмінностей між малим бізнесом, компаніями й міжнародними корпораціями.

У кожного є власний стиль керівництва, потреби, клієнтська база й цілі. Незалежно від того, яку організацію ви представляєте, компанія Konica Minolta пропонує вам рішення для керування користувачами й витратами на виробництво, яке відповідатиме вашим вимогам. Це програмне забезпечення з можливістю налаштування відповідатиме вашим фактичним потребам, навіть якщо вони змінюються з розвитком компанії.

Рішення

Рішення

Витрати на використання й керування

Централізована система керування користувачами й витратами для виконання проекту значно знижує ваші затрати на друкарські послуги, часто навіть на 30%. Використовуючи це рішення для контролю, ви будете задоволені роботою рентабельного й сучасного друкарського обладнання. Не потрібно робити значні інвестиції в інфраструктуру друку: програмне забезпечення підтримує багатофункціональні принтери Konica Minolta і маленькі офісні принтери. Усе це додає простий та ефективний контроль за всіма пристроями, незалежно від розміру вашого бізнесу – чи то маленької компанії з кількома БФП, чи то міжнародної корпорації, що має офіси по всьому світу.

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Керування друком YSoft SafeQ

YSoft SafeQ – це рішення для керування друкарськими послугами компанії, створене для надання вам контролю за всіма особливостями друку й даними для прийняття обґрунтованих рішень стосовно мережі друкарського обладнання та інфраструктури у вашій організації. За допомогою цього інструмента ви можете зменшити витрати на послуги друку, копіювання й сканування. YSoft SafeQ записує всі дії багатофункціональних принтерів, незалежно від їх місцеположення – усе для вашого спокою, підвищення безпеки й продуктивності.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Застосовуйте рішення YSoft для керування друком компанії й залишайтеся на крок попереду. Допоможіть своїй мережі друкарського обладнання стати гнучкою, рентабельною й безпечною. Цей інструмент для керування користувачами й витратами на виробництво змінить ваш спосіб управління інфраструктурою друкарського обладнання. Контролюйте бюджет шляхом відстеження всіх витрат на сканування, друк і копіювання для кожного користувача, пристрою або офісу. Визначте проблемні способи використання друкарського обладнання й відповідно змініть свою політику. У цій централізованій мережі друкарського обладнання серверна програма підключається до всіх пристроїв мережі й каталогу підприємства, що дає вам змогу встановлювати правила керування або запроваджувати набагато ефективніші робочі процеси. 


За допомогою цього рішення для контролю ви можете тримати руку на пульсі, навіть коли ваша організація виконує багато проектів для великої кількості клієнтів. Ви можете призначити код оплати для кожного з них і визначити витрати для відповідних проектів. Отже, набагато простіше стягнути з клієнта точну оплату за витрати на друкарські послуги, ніж покривати їх знову й знову. Аналізуйте чіткі графіки та звіти про керування, щоб отримати швидкий і комплексний огляд. Для більшої чіткості й ефективності ви також можете створювати власні спеціальні звіти. 


YSoft SafeQ – це ефективний гнучкий комплексний інструмент для керування користувачами й витратами на виробництво, який забезпечить вас усіма функціями, необхідними для оптимізації робочого процесу, допоможе заощадити кошти й скористатися перевагами від прозорішого звіту про витрати.

   

   

Значок функції "Технологія"

Удосконалений облік витрат на виробництво

Productivity feature icon

Автоматичний аналіз даних про використання

Значок "Дотик"

Централізоване управління

Значок функції кінцевої обробки

Швидкий і точний огляд витрат

Значок функції "Налаштування"

Підвищений рівень захисту

Налаштуйте своє рішення для керування користувачами та витратами, щоб повністю скористатися всіма функціональними можливостями, які він пропонує. Не знаєте, як це зробити? Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації, і наші досвідчені фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.