Персоналізація в друці або друк змінних даних

Зосередьтеся на індивідуальних інтересах клієнтів

Розвивайте бізнес і забезпечуйте лояльність клієнтів


Як постачальник послуг друку, ви маєте постійно розвивати бізнес і дбати про лояльність клієнтів. Як виділитися на ринку паперової друкованої продукції в часи, коли послуги друку є широкодоступними та більш конкурентними, ніж будь-коли раніше? А як ви втримуєте клієнтів?

Що таке публікація динамічних даних?

Публікація динамічних даних, друк або VDP – це дуже цінне рішення для комерційних компаній, які надають друкарські й графічні послуги, прагнуть професійної репутації завершеного продукту та переваг, що сприяють прибутку.

 

Швидке виконання та планування завдань друку

Дані користувачів можна легко інтегрувати в дизайн документа без шифрування та програмування. Велике різноманіття даних, зокрема тексти, графіка, колір, а також штрих-коди промислового стандарту та персоналізовані зображення швидко й просто вбудовуються в поштову розсилку або інші об’ємні завдання друку.

 

Рішення для публікації динамічних даних від Konica Minolta також персоналізують маркетингові документи за допомогою розумних шаблонів та інструкцій для створення рекламних листівок, карток для адресної розсилки, сертифікатів і нагород. Вони містять покрокові інструкції зі зміни шаблонів за допомогою інформації в базі даних Excel.

 

Інтуїтивне рішення, яке допоможе заощадити час і гроші.

Завдяки найновішим технологіям рішення для публікації динамічних даних від Konica Minolta мають функцію інтелектуального зчитування даних та автоматичного прийняття рішення щодо відправлення маркетингових матеріалів електронною поштою замість публікації, заощаджуючи в такий спосіб час і гроші компанії. Щоб поспілкуватися з нашим спеціалістом щодо застосування об’єднаних рішень публікації динамічних даних до специфічних потреб вашої компанії з публікації динамічних даних, натисніть опцію «Зв’язатися з нами».

Публікація динамічних даних

Публікація динамічних даних

Персоналізована комунікація через публікацію динамічних даних

Сьогодні, у часи надміру інформації персоналізована комунікація в паперовому форматі стає найважливішою. Листи з маркетинговими повідомленнями, пристосовані до потреб клієнта, мають набагато більше шансів бути прочитаними та збереженими. Це робить повідомлення, роздруковані за допомогою принтера, ефективнішими, збільшує рівень відгуків і зміцнює відносини з клієнтом.


Нижче перелічено переваги послуг друку для публікації динамічних даних для ваших клієнтів.


  • Ефективніші повідомлення через персоналізований маркетинг
  • Зростання кількості відгуків
  • Міцніші стосунки з клієнтами
  • Ефективний комплексний маркетинг
  • Додаткова цінність цифрової сторінки


Водночас ваша компанія відчує переваги публікації динамічних даних завдяки:


  • ширшому портфоліо послуг;
  • зростанню прибутків;
  • збільшенню повторюваного доходу;
  • вищим, порівняно зі статичним вмістом, прибуткам.
Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Наші експерти завжди на зв'язку та дадуть відповідь, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу