Інтелектуальне управління інформацією на виробництві

M-Files оптимізує процеси вздовдж всього ланцюга постачання

Запланувати демо

M-Files допомагає компаніям отримати швидкий доступ до інформації клієнтів, постачальників та співробітників, незалежно від того, де саме зберігається інформація. Рішення M-Files дозволяє автоматизувати рутинні процеси бек-офісу, оптимізуючи час на виробництво та забезпечуючи повну прозорість їхньої діяльності.

M-Files — це набір потужних інструментів для пошуку, редагування, обміну та впорядкування інформації вашої компанії. Це інтелектуальна платформа, що додасть штучний інтелект до ваших офісних процесів. У фокусі M-Files контент, а не місце його розташування.

Ми є партнерами M-Files та впроваджуємо комплексні рішення для виробничих компаній різних галузей в Україні та світі. В портфоліо Konica Minolta десятки успішних реалізованих проєктів.

Переваги M-Files для управління інформацією

✔ Підвищення прозорості та ефективності всього ланцюжка постачання

✔ Автоматизовані робочі процеси компанії

✔ Зменшені ризики, підвищений контроль якості та відповідність вимогам

Відчуйте переваги M-Files

Відчуйте переваги M-Files

Повна прозорість інформації

Ми знаємо, що зростання попиту на товари та необхідність залишатися гнучкими в комунікації з постачальниками підвищили складність процесу виробництва.

Кожна деталь важлива для прийняття рішення клієнта чи постачальника, тому необхідно негайно надавати всю необхідну інформацію: де можливо купити товар? де подивитися сертифікати якості? як відвантажити цю партію?

За допомогою M-Files ви можете миттєво отримати доступ до всієї інформації, пов'язаної із продукцією, клієнтами та постачальниками. Від кошторисів, специфікацій і робочих замовлень, до документів про доставлення товару, M-Files забезпечує повний огляд інформації для підтримки рішень, що сприяють розвитку вашого бізнесу.

Запланувати демо

Ефективні процеси бек-офісу

Ми розуміємо, що технології у виробництві стосуються в першу чергу цеху. Але керівники знають, що автоматизація процесів у всьому бізнесі необхідна для забезпечення ефективності.

Ручний облік версій документів, спроби запам'ятати терміни дії сертифікатів або просто згадати, де зберігався той чи інший документ — все це заважає співробітникам зосередитися на важливіших завданнях.

M-Files може автоматизувати рутинні процеси бек-офісу. Завдяки попередньо заповненим шаблонам, нові документи створюються за один клац. Попередньо налаштовані робочі процеси гарантують призначення завдань потрібному співробітнику, який негайно отримує повідомлення.

Зв'язатися з експертом

Контроль якості та відповідність вимогам

Відповідність документів всіх вимогам та стандартам відіграє центральну роль у виробничих підприємствах.

За допомогою M-Files співробітники можуть отримувати доступ до необхідної інформації, а також відзначати й відправляти будь-які запити в електронному вигляді для подальших дій.

Дізнатися більше

Компанії, які вже обрали M-Files для управління інформацією

   


 


  


 

В якому стані управління інформацією у виробничих компаніях?

Документи — можливо, найменш "цікава" частина виробничого бізнесу, але водночас одна з найважливіших.

Працівники на виробництві щодня, якщо не щогодини, керують безліччю механізмів: від бригад на виробництві та стандартів управління якістю до обладнання, матеріалів та умов, що постійно змінюються.

Для підтримки порядку більшість виробників використовують технології для спрощення щоденних робочих процесів управління якістю, складання графіків, бухгалтерського обліку, складання кошторисів і т.д. Проте, управління інформацією залишається проблемою для багатьох виробників.

Завантажте звіт, щоб дізнатися, як виробничі компанії у всьому світі керують обсягом інформації, що постійно зростає.

Завантажити звіт

Кейс

Кейс

Спростили та автоматизували процес обробки штрих-кодів в норвезькій компанії Astrup

В компанії була необхідність цифровізувати процес обробки даних зі штрих-коду та впровадити цифровий архів для збереження інформації

Читати кейс

Заплануйте демо прямо зараз

Наші експерти продемонструють M-Files в дії та розкажуть, як адаптувати його до вимог саме вашої команди та бізнесу. Зв’яжіться з нами просто зараз, щоби отримати консультацію та дізнатись більше про M-Files