Глобальний бізнес

Konica Minolta – ваш ключ до глобального бізнесу майбутнього


Що спільного в цифровій трансформації, штучному інтелекті, зберіганні й отриманні даних у хмарі, підвищеній мобільності та надійних заходах кібербезпеки? Це кардинальна зміна природи робочого місця в найближчі роки. Ви готові йти цим шляхом разом із потужним і надійним глобальним партнером?

Konica Minolta стане вашим найкращим партнером. Наші команди із залучення спільно з вами розроблятимуть платформу Workplace of the Future™, створену для того, щоб задовольнити ваші особливі потреби для позиціонування в цьому новому світі. Наші знання й рішення подарують вам і вашим працівникам максимум контролю та миттєвий глобальний доступ до потрібних даних, підвищуючи рівні ефективності й прибутки. У Konica Minolta ми віримо в сприяння важливим інноваціям, розвиток нових технологій і плекання творчих ідей, які призводять до значних змін у всьому світі. 


Ці сервіси надаються в рамках програми Керованих послуг друку Konica Minolta, пропонуючи інноваційні функції оцінювання, консолідуючи ваші друкарські пристрої та значно знижуючи операційні витрати. Завдяки нашому Глобальному центру підтримки з єдиним контактним центром для надання бізнес-послуг в усьому світі, що дає можливість отримати стабільні результати, ми забезпечуємо важливий ключ до успіху. 

Transforming Global Business

Being innovative doesn't necessarily always mean: technology; it is understanding what is important and growing creative ideas that deliver significant change for millions of people. Our Global Business Services are about the customer and to improve their business. We want to provide better decisions by making use of IoT to connect data in a smart way. Data which is available anywhere, anytime to have access to all information when you need them.

Коли мова йде про глобальний бізнес, мається на увазі глобальне лідерство. Команда глобальних бізнес-послуг Konica Minolta має унікальне розташування в офісах Північної та Південної Америки, Європи, Ближнього Сходу й Африки, а також Азіатсько-Тихоокеанського регіону. 


Ми представлені в понад 150 країнах із близько 41 500 співробітниками в усьому світі. Платформа з уніфікованою інформацією й організаційна структура всіх наших дочірніх компаній гарантує ідентичні, високоякісні програми та операційні послуги в багатьох країнах і регіонах. 


Окрема глобальна команда із залучення облікових записів Konica Minolta допоможе визначити й розробити спільне глобальне бачення Керованих послуг друку, заохочуючи інновації та забезпечуючи програмні результати шляхом керівництва на локальному рівні. Вона надає форму вашому баченню розвитку бізнесу, розуміє потреби вашого бізнесу, вирішує проблеми, з якими зустрічаються ваші глобальні клієнти, і робить внесок у краще майбутнє всіх залучених сторін.

Explore the global business services

Optimize your people and manage your information globally with Konica Minolta

Download the global business brochure

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie