Глобальний бізнес

Konica Minolta – ваш ключ до глобального бізнесу майбутнього


Що спільного в цифровій трансформації, штучному інтелекті, зберіганні й отриманні даних у хмарі, підвищеній мобільності та надійних заходах кібербезпеки? Це кардинальна зміна природи робочого місця в найближчі роки. Ви готові йти цим шляхом разом із потужним і надійним глобальним партнером?

Konica Minolta стане вашим найкращим партнером. Наші команди із залучення спільно з вами розроблятимуть платформу Workplace of the Future™, створену для того, щоб задовольнити ваші особливі потреби для позиціонування в цьому новому світі. Наші знання й рішення подарують вам і вашим працівникам максимум контролю та миттєвий глобальний доступ до потрібних даних, підвищуючи рівні ефективності й прибутки. У Konica Minolta ми віримо в сприяння важливим інноваціям, розвиток нових технологій і плекання творчих ідей, які призводять до значних змін у всьому світі. 


Ці сервіси надаються в рамках програми Керованих послуг друку Konica Minolta, пропонуючи інноваційні функції оцінювання, консолідуючи ваші друкарські пристрої та значно знижуючи операційні витрати. Завдяки нашому Глобальному центру підтримки з єдиним контактним центром для надання бізнес-послуг в усьому світі, що дає можливість отримати стабільні результати, ми забезпечуємо важливий ключ до успіху. 

Трансформація Глобального Бізнесу

Бути інноваційним не завжди означає «технологічність»; це швидше розуміння, що важливо, та розвиток творчих ідей, які забезпечують суттєві зміни для мільйонів людей. Наші глобальні бізнесові послуги спрямовані на клієнта та на покращення його бізнесу. Ми хочемо забезпечити прийняття найкращих рішень, використовуючи IoT для грамотної взаємодії даних. Дані доступні в будь-якому місці й у будь-який час, щоби ви мали доступ до всієї інформації, коли вона вам потрібна.

Коли мова йде про глобальний бізнес, мається на увазі глобальне лідерство. Команда глобальних бізнес-послуг Konica Minolta має унікальне розташування в офісах Північної та Південної Америки, Європи, Ближнього Сходу й Африки, а також Азіатсько-Тихоокеанського регіону. 


Ми представлені в понад 150 країнах із близько 41 500 співробітниками в усьому світі. Платформа з уніфікованою інформацією й організаційна структура всіх наших дочірніх компаній гарантує ідентичні, високоякісні програми та операційні послуги в багатьох країнах і регіонах. 


Окрема глобальна команда із залучення облікових записів Konica Minolta допоможе визначити й розробити спільне глобальне бачення Керованих послуг друку, заохочуючи інновації та забезпечуючи програмні результати шляхом керівництва на локальному рівні. Вона надає форму вашому баченню розвитку бізнесу, розуміє потреби вашого бізнесу, вирішує проблеми, з якими зустрічаються ваші глобальні клієнти, і робить внесок у краще майбутнє всіх залучених сторін.

Ознайомтеся із глобальними бізнесовими сервісами

Оптимізація роботи персоналу та глобальне управління інформацією з Konica Minolta

 

Завантажити брошуру про глобальний бізнес