Konica Minolta MarketPlace

Відвідати Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Магазин додатків знаходиться у вас під рукою, щоб надати вам функціональні можливості, які повністю змінять спосіб обробки документів. Запропоновані рішення та додатки можуть вирішити як загальні проблеми офісу, так і ті, що виникають рідше.


Вам набридла незручна передача файлів? Якщо так, подумайте про встановлення додатку, який підключатиме ваш БФП до популярного хмарного сервісу, як-от Dropbox, Google Диск, OneDrive або Microsoft SharePoint. Не розумієте, про що цей документ? Перекладіть його рідною мовою за лічені секунди. Konica Minolta Marketplace також дає змогу планувати маркетингові кампанії, змінювати текст промови, розповсюджувати оголошення на всіх пристроях БФП та конвертувати файли в PDF, Word, Excel і багато інших форматів.


Вам не потрібне додаткове дороге устаткування, довгострокові ліцензійні договори або тривала підготовка кадрів. Konica Minolta Marketplace пропонує гнучкі, економічні та прості у використанні програми. Вони спрощують ваші щоденні завдання, заощаджують час співробітників і дають змогу повною мірою насолоджуватися перевагами цієї новітньої технології.

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Ваша компанія не повністю використовує свій потенціал?


Якщо ви є власником малого бізнесу або виконавчим директором міжнародної компанії, ви майже напевно знаєте, що деякі завдання, хоч вони і неприємні та неймовірно нудні, просто неминучі для ефективного функціонування офісної роботи. Невиконання цих завдань може викликати зайві затримки, створювати великі та малі відволікання і знижувати рівень мотивації. Все це впливає на вашу компанію та її робочий процес. Це – витрати часу співробітників і ваших грошей.


На щастя, попри все це на допомогу прийшли спеціальні розумні рішення. Konica Minolta Marketplace повністю змінить спосіб виконання невеликих офісних завдань вашою командою. Подібно до смартфонів, які можуть стати спеціалізованими пристроями за допомогою кількох мобільних додатків, багатофункціональний принтер (БФП) має потенціал перейти на інший рівень. БФП може вийти далеко за межі простого друку та копіювання, надаючи вашим співробітникам надзвичайно цінну підтримку й автоматизуючи широкий спектр невеликих офісних завдань. З Konica Minolta Marketplace співробітники можуть, нарешті, повною мірою скористатися своїм потенціалом і зосередитися на важливіших завданнях.

Konica Minolta MarketPlace - Accelerate your business

You want smart and helpful additional MFP functionalities to simplify your office life? But you don’t want to invest massive amounts of time and money in new highly sophisticated software solutions, which cause extensive maintenance and updates? In other words: You just want to pay for functionalities you really need. Konica Minolta MarketPlace is made to enhance your MFP with additional functionalities – smartly and instantly.