Dispatcher Suite: середовище управління друком та скануванням

Dispatcher Suite допоможе вашій компанії

Керування інфраструктурою друку заради безпеки та ефективності в майбутньому


Ваша компанія хоче зменшити витрати на друк і пов’язані з ним процеси, оцифрувати весь офіс, підвищити ефективність і переконатися, що всі працівники можуть друкувати та копіювати без обмежень, навіть якщо принтер недоступний? Або, можливо, ви хочете отримати вичерпний аналіз та керувати середовищем друку, захищаючи його та попереджаючи несанкціонований доступ до конфіденційних документів та таємної інформації? З Dispatcher Suite ви можете отримати всі ці переваги, і набагато більше. Отже читайте далі, щоб дізнатися, як перенести свої послуги друку в майбутнє за допомогою одного натискання кнопки!

Сьогодні для компаній усіх розмірів і галузей діяльності важливий спрощений підхід до застосування складних рішень щодо друку та організації робочого процесу. Розуміючи ці потреби, Konica Minolta створила просту й зрозумілу систему IT-адміністрування Dispatcher Suite – єдину платформу з легким наданням користувачам і групам користувачів прав на друк, копіювання та сканування.

Така «диспетчерська» з багатьма функціями, створена для компаній, які хочуть ефективно керувати витратами на послуги друку та зменшити їх. Вона допомагає збільшити ефективність шляхом оцифрування робочого процесу й значно підвищує рівень захисту документів.

Поєднуючи можливості керування друком і автоматизацію робочих процесів, Dispatcher Suite може задовольнити ряд корпоративних потреб, покращуючи таким чином ефективність і гнучкість вашої робочої діяльності.

Платформа Dispatcher Suite має модульну структуру, що робить її масштабованою та високоефективною для будь-якої компанії. Після її встановлення на своєму сервері, ви зможете захистити та відстежити завдання друку, що виконуються на ваших багатофункціональних пристроях і мережевих принтерах. Заміна повторюваних ручних завдань у паперовому форматі цифровими робочими процесами значно підвищує загальну продуктивність і ефективність офісу. Навіть недосвідчений користувач легко виконає операцію друку чи сканування завдяки інтуїтивно зрозумілій і гармонійній панелі керування платформи. А з інтуїтивними інтерфейсами адміністратора система керування робочим процесом і адміністрування друку у всій компанії стають швидшими та простішими.

dispatcher suite logo

Dispatcher Suite Overview

переваги

переваги

До численних переваг рішення Dispatcher Suite для вашої компанії належать…


Автентифікація. 

Процес автентифікації стає швидким і простим, оскільки користувачам потрібно лише ввести ім’я користувача, пароль і PIN-код або ідентифікаційний номер для забезпечення надійного та безпечного доступу до пристрою. Захищає від несанкціонованого доступу до пристроїв виводу та документів, а також спрощує та систематизує IT-адміністрування завдяки простому призначенню прав на друк, копіювання та сканування користувачам і групам користувачів.


Print Roaming®. 

Ця функція дає можливість користувачам надсилати завдання друку на будь-який керований пристрій у будь-якій точці вашої мережі, виконуючи їх у потрібний час і в потрібному місці! Захищає друк з будь-якого пристрою виводу в середовищі друку без потреби додаткових драйверів для друку, зменшуючи витрати коштів і паперу, пов’язані із завданнями, надісланими на друк, але вже не потрібними. Працює бездоганно з єдиного офісу для кількох представництв на різних континентах та зменшує потребу в серверах завдяки виконанню складних завдань друку на терміналах клієнта


Звітування. 

Дає змогу відстежувати всі завдання друку та виконувати для них бухгалтерські розрахунки, створюючи конкурентне рішення для компаній, які хочуть знати відповіді на запитання «хто/що/де/коли» щодо свого середовища друку. Попередньо визначені або користувацькі звіти з питань керування надають фактичні дані та аудит користування, а також звіти щодо менеджменту та ефективності з підбитими підсумками вищого рівня та даними щодо ефективності.


Дії на основі правил. 

Цей модуль дає змогу адміністраторам установлювати індивідуальні умови друку для окремих користувачів, зокрема права обмеженого доступу до чорно-білого друку та обов’язкового двостороннього друку. Опції керування друком можна доповнити за допомогою бібліотеки попередньо визначених правил, в разі застосування яких користувач отримуватиме сповіщення.


Кредитування та виставлення рахунків. 

Цей модуль важливий для освітніх закладів і проектних середовищ, яким потрібно повернути оплату за друк, сканування та копіювання відправникам. Облікові записи окремих осіб і груп виконують адміністративні завдання, а система підтримує прайс-листи, центри фінансової звітності, коди виставлення рахунків і квоти на користування для легкого розподілення коштів.


Друк з мобільного пристрою. 

Завдяки цьому модулю користувачі можуть надсилати свої завдання друку з мобільних пристроїв через електронну пошту або веб-сторінку, підвищуючи свою мобільність, не обмежуючись друком на своєму робочому місці. Уможливлює безпечний друк із мобільного пристрою через електронну пошту чи веб-додаток, бездротовий друк для мобільних пристроїв Mac та iOS, забезпечуючи зручний, захищений друк для користувачів мобільних пристроїв і підтримку гостьового друку.


Розширені робочі процеси. 

Щедрий набір інструментів для потужної автоматизованої роботи з документами – їх оцифрування, індексування та маршрутизації майже без зусиль. Включає потужний інструмент Workflow Builder для створення складних робочих процесів і пропонує велике розмаїття сторонніх засобів підключення до Box, Dropbox, Google Диска, OneDrive тощо.

Dispatcher Suite – An integrated solution for an efficient printing and scanning environment

As a print management and document capture solution, the Dispatcher Suite platform comprises Dispatcher Paragon for print management and Dispatcher Phoenix for automated workflows. The feature-rich suite has been designed for companies that want to effectively manage and reduce their print services costs, enhance efficiency by implementing digital workflows, and increase their document security.

Dispatcher Suite

Dispatcher Suite

Рішення для керування друком і оцифрування документів

Dispatcher Suite створено для організацій, які хочуть зменшити витрати на друк і пов’язані з ним процеси та переконатися, що всі працівники можуть друкувати та копіювати без обмежень, навіть якщо принтер недоступний 

Ця платформа забезпечує вичерпний аналіз і керування середовищем друку, створюючи звіти щодо того хто, що, коли, де та в якому обсязі друкував, та ініціюючи відправлення оплати за послуги друку відправникам. 

Dispatcher Suite захищає усе середовище друку, зокрема попереджає несанкціонований доступ до конфіденційних документів і таємної інформації. Її можна підключити до всіх офісів і представництв компанії для виводу документів там, де це потрібно, спрощує сканування і роботу з документами в усій компанії, сприяє оцифруванню процесів і робочих рутин та покращує загальну ефективність, підвищуючи рівень автоматизації робочих процесів.

Dispatcher Suite задовольнить усі ваші потреби у цій сфері та навіть більше, тому організації, як ваша, можуть керувати всією інфраструктурою друку та сканування, а також захищати її з повною ефективністю!

Обладнання
hardware icon
БФП Konica Minolta

Більшість пристроїв Konica Minolta оснащені жорсткими дисками й надзвичайно надійними централізованими механізмами безпеки пам’яті, що забезпечує постійний захист конфіденційних даних та іншої таємної корпоративної інформації. Компанія Konica Minolta забезпечує найвищий рівень захисту відповідно до Сертифіката загальних критеріїв оцінки безпечних інформаційних технологій ISO 15408.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Сервіси Konica Minolta

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Ключові особливості

Розумні набори функцій спрощують створення сучасного середовища друку


Dispatcher Suite розроблено з думкою про потреби вашої компанії, тому є можливість встановлення нової платформи так швидко та просто, що ваш персонал не помітить змін, поки вони не змінять їхню працю. 

Dispatcher Suite від Konica Minolta пропонує встановлення та користування за допомогою одного натискання кнопки, а також інтуїтивний дизайн панелі. Завдяки цьому перехід вашої компанії чи організації до нової системи, заснованої на правилах, відбудеться цілком безболісно.


Серед функцій Dispatcher Suite є: 

   

   

Значок функції "Зручність"

Розроблена з метою покращення умов користування, ця функція пропонує інтуїтивний дизайн панелі, завдяки якому системою легко користуватися та можна переходити між екранами сканування та друку за допомогою лише одного натискання кнопки. Dispatcher Paragon керує умовами виконання завдань друку вашими працівниками, Phoenix – робочими процесами компанії.

Значок функції "Налаштування"

Функція єдиного інструмента встановлення Dispatcher Suite допомагає миттєво зменшити обсяг необхідної адміністративної роботи, роблячи встановлення швидшим і простішим, ніж будь-коли раніше.

Значок функції кінцевої обробки

Завдяки цій функції користувачі Dispatcher Suite можуть увійти в систему, лише ввівши ім’я користувача та пароль, і швидко та просто користуватися додатками для друку та сканування.