Створення етикетки та паковання

Відвідати шоурум

Галузь виробництва цифрової етикетки та паковання стрімко розвивається. Інноваційні цифрові рішення Konica Minolta охоплюють всі процеси виготовлення паковання для товарів: від друку та оздоблення етикетки до виробництва коробок для пакування та транспортування.
 

Виробництво етикетки та паковання має низку етапів та потребує різних рішень, які представлені в нашому портфоліо:


 

Крок 1 — Друк етикетки на AccurioLabel

Розберемося на прикладі пляшок для вина — на кожну клеїться етикетка. Вона друкується цифровим способом на наших AccurioLabel 230 та AccurioLabel 190. "Цифра" дозволяє виконувати терміновий друк коротких накладів та друкувати етикетки з персоналізованим дизайном. З програмним забезпеченням AccurioPro Label Impose наші AccurioLabel легко інтегруються в будь-який робочий процес та забезпечують оптимізоване використання носіїв для друку, зменшуючи відходи. AccurioPro Label Impose дає змогу операторам виконувати додрукарську підготовку з однієї центральної станції керування. А оснащені додатковим блоком для флексодруку AccurioLabel друкують білим та іншими флексофарбами по тонеру.

Більше про AccurioLabel 230

Демонструємо повний цикл процесу виробництва етикетки в рулоніВідтепер у шоурумі постійно перебуватиме AccurioLabel 230, бестселер в індустріальному портфоліо Konica Minolta в Україні у 2020 році. В рамках демо презентуємо також програмне забезпечення для підготовки макетів AccurioPro Label Impose, яке формує завдання для друку на рулонному устаткуванні, та фінішер для рулонної висічки з функцією видалення облою Scorpio 35 SCR35.

Запланувати демо AccurioLabel 230

Крок 2 — Оздоблення етикетки

Етикетка для пляшки вина може бути прикрашена для додаткового ефекту. Вибіркове лакування та покриття різними текстурами, фольгування етикетки в рулоні виконує MGI JETvarnish 3D Web. Система дає змогу друкарням друку розширити асортимент своєї продукції та втілити в життя будь-які ідеї дизайнерів. Додавання тривимірного лаку та фольги до надрукованої етикетки перетворить звичайну винну пляшку на продукт преміум-сегменту. MGI JETvarnish 3D Web забезпечує як двовимірне (плоске), так і 3D рельєфне покриття. Етикетку також можна частково покрити фольгою, додавши металеві та кольорові елементи.

Дізнатися більше

Крок 3 — Друк коробки для вина

Паковання є важливою складовою при реалізації продукту. Винна коробка може бути надрукована на нашій цифровій струменевій машині AccurioJet KM-1e. Вдосконалена конструкція струменевої друкованої головки з запатентованою технологією Dot Freeze Technology™, універсальність в роботі та офсетна якість відбитку. KM-1e — це стабільність офсетних друкарських машин у поєднанні з перевагами новітніх цифрових технологій. Виробники етикетки та паковання вже оцінили небачену гнучкість в роботі з різними носіями, в тому числі виробництво на аркушах формату B2, а також можливість друку змінних даних без додаткової підготовки. Особливістю картонного паковання для винних пляшок є те, що УФ-друк забезпечує більш стійке до подряпин покриття.

Дізнатися більше

Крок 4 — Оздоблення картонної коробки

Картонна коробка для пляшки з вином також має бути оздоблена, щоби підкреслити високу якість продукції — знову ж за допомогою технології MGI. Системи оздоблення друкованої продукції MGI дозволяють підкреслити привабливість паковання, прикрасивши його вибірковим лаком або фольгою. У всіх системах MGI використовуються струменеві головки, що виготовлені Konica Minolta. Додайте до свого парку обладнання MGI для вибіркового лакування, оздоблення фольгою та інші пристрої для цифрового фінішування Konica Minolta. Ми збільшили свою присутність на ринку продуктивного та індустріального друку та готові допомогти друкарням стати достойним суперником на ринку виробництва етикеток і паковання.

Дізнатися більше

Запрошуємо до шоурумів в Києві та Харкові

Демонструємо повний цикл виробництва листової продукції на місці:

Нова AccurioPress C4070 може бути оснащена набором фінішних рішень, а також інтелектуальним модулем IQ-501 та Auto Inspection Technology.
 

Запланувати демо зараз

Крок 5 — Порізка та бігування готової коробки

Картонна коробка для винної пляшки вирізається і згинається в тривимірну форму за допомогою Motioncutter 20, що використовує революційно нову цифрову лазерну технологію, яка дозволяє вирізати будь-яку форму. Motioncutter працює з різними типами та щільністю паперів, різними матеріалами, як-от дерево, скловолокно, текстиль тощо. Крім порізки та біговки, Motioncutter може виконувати гравіювання, вирізати різні форми, перфорувати готову продукцію. Це робить готову продукцію дійсно модерновою та зручною для користувача.

Дізнатися більше

Крок 6 — Друк на коробках для транспортування

На останньому етапі вам необхідно виготовити міцну картонну коробку для транспортування продукції. Гофрокартон всередині, зображання з персоналізованим дизайном зовні — це стає можливим з новою цифровою струменевою машиною в нашому портфоліо PKG-675i. PKG-675i може друкувати на широкому спектрі складних картонних коробок і гофрованих паковань. Вона виконує друк складних дизайнів на вимогу, відповідно до індивідуального брендингу компанії, та друкує наклади від одного до тисячі примірників. Відкрийте нові можливості для вашої друкарні з інноваційними цифровими рішеннями Konica Minolta.

Дізнатися більше

Хочете дізнайтися більше?

Заповніть форму нижче, і наш експерт зв'яжеться з вами якнайшвидше.

Новини за темою

Новини за темою

Одеса, Україна |

"Криза — найліпшій час для переосмислення бізнесу" — New Media обрала AccurioLabel 230 для диверсифікації свого портфоліо

Карантин змусив власників переосмислити подальший розвиток компанії та взяти курс на диверсифікацію. Рішення про придбання AccurioLabel 230 у компанії прийняли миттєво. New Media друкуватиме етикетки для одеських ресторанів та крафтових виробників...

Як криза коронавірусу впливає на друк етикетки

В той час, як пандемія COVID-19 створила безпрецендентні проблеми для бізнесу, етикетки продовжують відігравати важливу роль у ланцюгу виробництва, постачання та використання товарів повсякденного попиту.
Більше про роль етикетки
Як криза коронавірусу впливає на друк етикетки