Безпечний друк: захист та контроль документообігу в офісі

Ретельний контроль процесів друку призводить до оптимізації витрат

Заощаджуйте свій час, гроші й ресурси


Важливо контролювати витрати, незалежно від розміру компанії. Проте що більша організація, то менш ефективно й більш складно в ній контролювати кожну окрему витрату. Це може стати справжньою проблемою, коли справа доходить до такого, здавалося б незначного, аспекту, як друк. Просто запитайте себе – чи знаєте ви, скільки насправді витрачаєте на сканування, друк і копіювання щодня, щотижня, щомісяця або щороку?

Не можете визначити ціну ваших друкарських послуг? Не хвилюйтеся – ви не одні! Навіть сьогодні, у час високих технологій, переважна більшість компаній стикається з проблемою визначення об’єктивної ціни на основі реальних затрат. Не знаєте, які працівники можуть отримати доступ до вашого технічного обладнання і як часто вони ним користуються? Це може стати серйозною проблемою для зниження бюджету друкарських послуг. Рішення для захищеного друку пропонують вам статистичні дані, необхідні для прийняття рішень на основі фактів, а не відчуттів. Вони дадуть вам змогу контролювати час використання принтера кожним працівником, призначати права доступу користувача й оптимізувати технічні засоби друку для задоволення особливих потреб організації.

Безпечний друк

Безпечний друк

Комплексне рішення

Безпечний друк надасть вам інформацію, необхідну для здійснення контролю над усім друкарським обладнанням, а також його оптимізації. Це дасть вам змогу на крок випереджати конкурентів, застосовуючи рішення, створене для того, щоб допомогти вам вирішити проблеми, а також заощаджуючи час, кошти та зусилля. 


Рішення для безпечного друку просто застосувати – інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому вам не знадобиться допомога спеціаліста. За допомогою програмного забезпечення ви отримаєте комплексні дані про манери використання друкарських пристроїв членами вашої команди й матимете можливість обмежити доступ користувачів до деяких функцій. Крім того, створене програмне забезпечення неймовірно зручно використовувати.

Обладнання
hardware icon
Обладнання для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ – це серверне рішення для керування друком із розширеним набором інноваційних функцій, призначених для контролю над друкарським обладнанням, прийняття рішень на основі фактів, зниження бюджету друку, а також зменшення шкоди навколишньому середовищу. За допомогою програми YSoft SafeQ ви можете зробити друк рентабельнішим і безпечнішим. Це рішення дає змогу призначати права доступу, контролювати час використання принтерів вашими працівниками, а також знизити ризик несанкціонованого доступу ваших співробітників до конфіденційних даних.

Сервіси
service icon
Консалтинг та послуги з впровадження

Наші експерти нададуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Застосування рішень для безпечного друку дасть вам змогу оптимізувати роботу вашого обладнання для друку. Ви можете спростити робочий процес і визначити, які з ваших БФП використовуються частіше. Так ви отримаєте чіткіше уявлення про потреби власної компанії. Завдяки безпечному друку ви можете миттєво скоротити витрати, запровадивши необхідність ідентифікації користувачів для друку, сканування або копіювання документа.

Ви можете запропонувати своїм клієнтам платні послуги друку (це полегшить і прискорить відстеження їхніх дій і допоможе визначити точні витрати), використовуйте ідентифікаційні картки або PIN-коди, щоб переконатися в платоспроможності клієнтів, контролювати особливості друку ваших працівників і створювати готові й зрозумілі звіти про всі операції на БФП та мати можливість їх редагувати. Ви також можете запровадити всебічний облік, щоб ураховувати всі операції друку й копіювання, які виконуються для певного проекту, швидко й легко підсумовувати витрати, а також ураховувати це в проекті.

Крім того, можна навіть скоротити подальші витрати за допомогою звітів, які чітко відображають вплив обмежених обсягів друкованого матеріалу на навколишнє середовище, що заохотить працівників не друкувати непотрібні документи. З Konica Minolta ви можете зробити процес друку безпечнішим, простішим і досконалішим, ніж будь-коли. 

   

   

Значок функції "Налаштування"

Краща безпека документів

Значок функції "Технологія"

Аудит друку на основі даних

Productivity feature icon

Менші витрати на технічне забезпечення

Значок функції друку

Для друку не потрібно жодних драйверів

Значок функції "Зручність"

Безпечні робочі процеси

Ми на зв’язку аби продемонструвати як захищені процеси друку вплинуть на ваш бізнес та витрати. Ми допоможемо обрати необхідну конфігурацію SafeQ відповідно до ваших потреб, надамо підтримку під час впровадження та проведемо навчання для персоналу.