Резервне копіювання в хмару та аварійне відновлення даних

Захистіть компанію від втрати даних, наслідків кібератак та загроз від вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення

Захистіть компанію від втрати даних, наслідків кібератак та загроз від вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення


Безпека даних передусім. Пожежа в офісі, системний збій, людська помилка – мить, і доступ до важливої інформації втрачено. На відновлення даних знадобляться значні зусилля, та ще й інші бізнес-процеси можуть зупинитися.

У звіті IDC “The Business Value of Azure Site Recovery and Azure Backup” за лютий 2022 йдеться, що компанії витрачають на 80% менше часу на відновлення даних з послугою резервного копіювання та аварійного відновлення даних.

Для резервного копіювання та аварійного відновлення пошкоджених чи втрачених даних ми впроваджуємо комплексні рішення, які базуються на хмарній платформі Microsoft Azure. Konica Minolta є глобальним партнером Microsoft, й це сприятиме прискоренню цифрової трансформації вашої компанії.

Сервіси Azure для резервного копіювання та відновлення даних, які впроваджує Konica Minolta Ukraine, слідують практикам BCDR (Business continuity and disaster recovery) – сукупності стратегій, політик та процедур щодо поведінки організації у відповідь на потенційні загрози чи непередбачені руйнівні події або адаптації до них за мінімізації негативних наслідків. Слідування BCDR дає змогу компанії залишатися працездатними навіть у критичні моменти.

 

Azure Backup

Azure Backup

Резервне копіювання важливих даних з послугою Azure Backup


Azure Backup – централізована хмарна послуга для резервного копіювання даних, яка може доповнити наявні рішення для резервного копіювання або повністю замінити їх. Azure Backup допомагає захистити ваші критично важливі хмарні робочі процеси, а також забезпечує постійну доступність резервних копій та управління всією системою резервного копіювання.


 

Azure Backup: переваги резервного копіювання в хмару Azure

Розвантаження сховища

Ми виконуємо короткострокове та довгострокове резервне копіювання локальних ресурсів в хмару та позбавляємо вас необхідності розгортати фізичні сервери для цих потреб

Просте масштабування

Хмара Azure не має обмежень для масштабування. Вона потужна, легка для доступу та не потребує витрат на обслуговування та керування фізичними серверами

Безпека даних

Клієнтські дані, мережі, інфраструктура й корпоративні застосунки в хмарі Azure надійно захищені шифруванням та багатофакторною автентифікацією. Центр безпеки ідентифікує підозрілі операції в хмарі, а детальна аналітика дає змогу вчасно відвернути загрози, як-от DDoS-атаки

Узгодження версій

Усі дані резервних копій узгоджені з актуальними версіями застосунків. Azure Backup надає резервні копії, що узгоджені на рівні програм — це дозволяє уникнути додаткових дій при відновленні даних. Як результат, ви можете повернути процеси у робочий стан за короткий проміжок часу.

Керування даними

З Azure Backup ви можете централізовано керувати своїми даними, які зберігаєте у сховища централізовано, з єдиного джерела. Ба більше, ви можете збільшити можливості моніторингу та створювати звіти з сервісом додатковим сервісом Azure Monitor.

Оптимізація витрат

Позбавтеся зайвих витрат при використанні локальних сховищ для зберігання даних. Azure виділяє сховища для створення резервних копій та керування ними, а оплата здійснюється по факту використання. Заощадьте з хмарною платформою від Microsoft завдяки правильно налаштованим конфігураціям.

Кількість кібератак під час війни зросла втричі

Найбільше атакують органи державної влади, медіаресурси, енергетичну сферу, сферу логістики. У кіберпросторі росіяни намагаються завдати якомога більше шкоди інфраструктурі, причому не стільки військовій, скільки цивільній.

Джерело: Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

Azure Site Recovery

Azure Site Recovery

Швидке поновлення робочих процесів завдяки Azure Site Recovery
 

Azure Site Recovery допомагає забезпечити швидке поновлення працездатні бізнесових застосунків та процесів у разі збоїв. Site Recovery реплікує всі процеси, які запущені на основному ресурсі, на фізичних чи віртуальних машинах, у резервне сховище. Якщо на вашому основному ресурсі стався збій, ви отримаєте доступ до резервного сховища та даних звідти. Після того, як основний ресурс знову стане доступним, робота автоматично відновиться безпосередньо на ньому. 

Azure Site Recovery: переваги реплікації робочих процесів

Мінімізація простоїв

Виконуйте негайне відновлення всіх робочих процесів, перенісши навантаження між регіонами Azure. Захистіть якомога більше критично важливих бізнесових застосунків завдяки підтримці та доступу служб Azure – оперативно відновлюйте актуальні дані з Site Recovery.

Просте керування

Налаштуйте аварійне відновлення критичних даних шляхом реплікації важливих даних в інший регіон Azure. Ви зможете звести до мінімуму проблеми, пов'язані з відновленням даних, забезпечити відповідність стандартам (наприклад, ISO27001) та створивши план аварійного відновлення. Без негативного впливу на основні бізнесові процеси.

Оптимізація витрат

Оптимізуйте витрати на розгортання, керування, виправлення та підтримку інфраструктури для аварійного відновлення, які ви інвестуєте у локальне середовище. Вам більше не потрібно створювати або обслуговувати дорогі центри обробки даних – сплачуйте лише за те, чим користуєтеся.

Konica Minolta — глобальний партнер Microsoft

Об’єднані можливості двох компаній пришвидшують цифрову трансформацію робочого місця для клієнтів Konica Minolta.

Однією з основних цілей Konica Minolta є диверсифікація та розширення бізнесу з потужними рішеннями від Microsoft.

Подбайте про безпеку даних з Konica Minolta

Konica Minolta пропонує компаніям комплексні рішення для захисту бізнесових процесів та даних. Рухайтеся впевнено на шляху до цифрової трансформації з надійним IT-партнером.

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Ефективна IT-трансформація: як це відбувається в UKROLIYA

Як Konica Minolta допомагає трансформувати IT екосистему підприємства відповідно до стратегічних планів і тактичних завдань компанії UKROLIYA

Зацікавило рішення?

Дізнайтеся у наших експертів, як інтегрувати Azure Backup та Azure Site Recovery у вашу інфраструктуру для створення комплексного рішення резервного копіювання та аварійного відновлення.