Інтелектуальне керування інформацією: спростіть документообіг вашої компанії

Зробіть повсякденні процеси ефективнішими з комплексними рішеннями для керування інформацією

Запланувати консультацію
 

Нехай дані не заважають, а працюють на вас

Вам важко отримати швидкий доступ до потрібної інформації? Занадто багато різних інструментів та сервісів, у яких зберігаються документи? Чи виникає у вас відчуття, що ви втрачаєте контроль над своїми даними? Ви не самотні. За останні роки обсяги даних значно зросли, і не скорочуються: аналітики прогнозують п’ятикратне збільшення обсягів даних до 2025 року.

Не загатиш нестримний потік — не поплаваєш. Без ефективних інструментів для керування потоком даних ваша організація вже стикається з:

  • втратами можливостей для бізнесу
  • великою кількістю операційних та ручних завдань із керування документами
  • зростанням витрат на внутрішні процеси
  • складністю дотримання нормативних вимог, як-от GDPR


Саме тому ефективне та інтелектуальне керування інформацією та корпоративним контентом (ECM), має вирішальне значення для допомоги компаніям в ефективному використанні своїх даних.
 

Переваги інтелектуального керування інформацієюШвидкий доступ до потрібних даних


Завдяки доброму пошуку ви можете швидко та легко знаходити та вчасно отримувати потрібну інформацію.


Безпечний доступ до інформації


Завдяки повному контролю доступу (який можна організувати завдяки інтеграції з Active Directory та LDAP), ви можете контролювати, хто має доступ до тієї чи іншої інформації.


Цифрова трансформація


Керування та доступ до інформації в цифровому вигляді допомагає вашій організації перейти на безпаперові процеси та заощаджує цінний фізичний простір.


Оптимізація через автоматизацію


Автоматизовані робочі процеси обробки інформації оптимізують ручні завдання та процеси, заощаджуючи час та витрати та підвищуючи рентабельність інвестицій.


Підвищення продуктивності


Прості прозорі робочі процеси допомагають людям швидше знаходити потрібну інформацію, підвищуючи продуктивність роботи.


Дотримання нормативних вимог


Документація процесів, підтверджена аудитом, сприяє дотриманню вимог щодо захисту даних, на кшталт GDPR.


Архівування зі збереженням змін


Інформація з архіву не може бути змінена або відредагована, тому цілісність ваших історичних записів зберігається.


Покращена спільна робота

Узгоджене, загальне цифрове середовище допомагає віддаленим та розпорошеним командам працювати разом ефективніше.


 

Як інтелектуальне управління інформацією допоможе мені швидше знаходити документи?

Згідно з дослідженнями, люди витрачають у середньому до 18 хвилин на день на пошуки документів. Завдяки інтелектуальному рішенню Konica Minolta для корпоративного пошуку ви зможете знайти необхідну інформацію за лічені секунди, водночас вам не доведеться проводити тривалий пошук у кількох системах або перемикати програми.

Якщо в мене все ще багато документів у паперовому вигляді. Як я можу їх інтегрувати?

Наші технології перетворення документів, інтегровані в рішення для сканування, допоможуть вам у цьому. Під час перетворення друкованого документа у PDF-файли (або інші формати файлів) вони використовують оптичне розпізнавання тексту (OCR) для аналізу інформації про документ та залучення її у відповідний процес. Наприклад, якщо рішення ідентифікує номер рахунку на документі, воно класифікує його як рахунок-фактуру та направляє у відповідне сховище або запускає відповідний бізнесовий процес згідно з визначеними сценаріями.

Для яких департаментів я можу використати рішення щодо управління контентом?

Рішення для управління інформацією особливо корисні в юридичних, бухгалтерських та кадрових відділах, де процес переведення документів у цифровий формат принесе максимальну ефективність.

Завдяки цифровим рішенням Konica Minolta для керування контрактами, керування рахунками-фактурами та кадровими документами; контракти, рахунки-фактури та кадрові документи зберігаються у єдиній базі даних. Оскільки всі дані зібрані докупи, інформація доступна користувачам одним натисканням кнопки, що прискорює процеси затвердження, зберігаючи водночас інформаційну безпеку.

Як бути з документами, які я, як і раніше, мушу підписувати особисто?

Практично під час кожної операції електронні підписи можуть замінити ручні підписи. Вони мають аналогічну юридичну силу та служать для погодження чи затвердження цифрового документа.

Чи можуть кілька людей одночасно працювати над одними й тими самими документами?

Наші рішення для спільної роботи з файлами, побудовані на SharePoint online, тож дають змогу спільно працювати з одними документами декільком користувачам. Вони автоматично синхронізують оновлення та забезпечують збереження всіх змін. Мобільний доступ дає можливість працювати будь-коли з будь-якого пристрою.

Як можна скоротити кількість завдань, що повторюються?

Роботизація процесів (RPA) може взяти на себе виконання повторюваних і рутинних завдань у різних сферах, наприклад, в урядовому секторі, банківській справі та страхуванні. Наприклад, 70 %-80 % операцій для обробки страхової заяви, є повторюваними та не потребують людської компетентності. RPA може взяти на себе виконання таких завдань, як завантаження даних, створення звітів та виставлення рахунків. Отже, заяви можуть розглядатися швидше й більш структуровано, а співробітники можуть зосередитися на тих 20–30 % завдань, які дійсно вимагають кваліфікації.


Понад 19 500 клієнтів у Європі довіряють інтелектуальне керування інформацією Konica Minolta


Ми знаємо, що універсальних рішень не буває, тому ми розробляємо індивідуальні рішення, які легко інтегруються в наявну інфраструктуру компанії та відповідають вашим очікуванням. Понад 19 500 клієнтів по всій Європі вже довіряють Konica Minolta як партнеру, який допомагає розв’язувати проблеми керування інформацією. Окрім власних рішень, ми співпрацюємо з лідерами в галузі керування інформацією, такими як Microsoft та M-Files, та будуємо комплексні рішення з використанням їхніх систем та сервісів.

 

Інтелектуальне керування інформацією та її значення для ефективності роботи компанії

Інтелектуальне керування інформацією стає дедалі складнішим завданням для бізнесу, оскільки кількість даних збільшується щоденно. Без ефективних інструментів та сервісів для керування та організації цього потоку даних ви можете втратити ефективність бізнесу, водночас витрати на внутрішні процеси зростатимуть у геометричній прогресії.

Завантажити електронну книгу

Історії наших клієнтів

Будуємо інтелектуальний документообіг клієнтів з власними розробленнями та рішеннями передових світових компаній
 

File:M-Files-Logo-Blue-Low-Resolution.png - Wikimedia Commons File:Microsoft 365 logo.png - Wikimedia Commons SharePoint Hosting & Managed Services | Rackspace Technology
     

Шлях до інтелектуального управління інформацією: від ECM до розумних рішень

Чому вашій організації час перейти до інтелектуального управління інформацією (IIM), як це пов’язано з ECM та до чого...

Інструменти
07.09.2022
Блоги про

Інтелектуальне управління документами

На чому будувати документообіг, коли компромісні рішення пішли за «русскім кораблем»

Сервіси, про які йтиметься нижче, і які, на жаль, переважно обирали для документообігу в компаніях до війни, були...

Інструменти
13.04.2022

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для працівників, що працюють як з офісу, так і...

Робоче місце
28.04.2022

Все на своєму місці: як оптимізувати керування документами

Майже в кожному українському офісі можна побачити шафи, а то й цілі кімнати для зберігання документів. Згідно з...

Інструменти
09.12.2021

Дізнайтеся, як наші сервіси для керування інформацією можуть допомогти вашому бізнесу