Konica Minolta отримала BLI Pacesetter Award за простоту використання своїх офісних хабів

Європа | 14 жовтня 2020

Konica Minolta Business Solutions стала переможцем конкурсу Buyers Lab (BLI) PaceSetter 2020-2021 у номінації "Простота використання: офісні пристрої"

Організатор конкурсу — Keypoint Intelligence, провідна світова незалежна дослідницька компанія, що оцінює програмне та апаратне забезпечення для відтворення документів. Keypoint Intelligence зробила свій висновок після всебічних тестування та досліджень та визначила компанію-виробника, яка забезпечила найвищий ступінь простоти використання при проєктуванні своїх офісних пристроїв.


Компанії мають забезпечити своїх працівників необхідним для роботи апаратним забезпеченням та інфраструктурою друку, незалежно від департаменту та сфери діяльності. Сучасні багатофункціональні пристрої (БФП) мають безліч функціональних можливостей, тому простота використання стала однією із найважливіших їхніх характеристик. Konica Minolta, орієнтуючись на потреби клієнтів, завжди прагне розуміти особливості використання, поведінки та потреб користувачів. Тісний контакт Konica Minolta зі своїми клієнтами та додаткові дослідження серед дилерів та інших зацікавлених сторін дозволяють їй створювати рішення, які ідеальні для корпоративного середовища.

BLI PACESETTER AWARD

Konica Minolta створює інновації, що підвищують зручність використання

Щоби визначити лідера ринку, Keypoint Intelligence досліджувала функціональність пристроїв в щоденних ситуаціях, за типовими сценаріями робочих процесів в компаніях. Нагорода від Keypoint Intelligence доводить важливість даного фактора в дизайні та при розробці продукції Konica Minolta. Досліджуючи, як клієнти використовують свої пристрої та які функції їм потрібні найбільше, Konica Minolta створила унікальну велику рухому панель керування, яка підлаштовується під користувача.


Цей екран забезпечує легкий доступ до всіх основних налаштувань та сенсорну навігацію для приємного та ефективного використання. Keypoint Intelligence заявила наступне: "Konica Minolta дуже потужна, коли мова йде про типову функціональність друку, сканування та копіювання. Що насправді виділяє ці продукти нового покоління від конкурентів, так це вбудовані застосунки та інновації (...)". Магазин застосунків MarketPlace від Konica Minolta вже передвстановлений на всіх нових пристроях. Він дозволяє клієнтам отримати доступ до таких хмарних рішень, як-от Dropbox, Google Drive, Google Mail, OneDrive, OneDrive для бізнесу та SharePoint Online. Їх можна легко завантажити з панелі керування. Встановлений на пристрої застосунок Assistant дозволяє користувачам швидко під'єднатися та зручно переглядати керівництва по роботі з пристроєм на своєму смартфоні під час роботи з БФП. Ба більше, однією з найбільш виняткових функціональних можливостей є застосунок Personalize Follow-You Persona від Konica Minolta. Він дозволяє налаштувати панель БФП під конкретного користувача: додати всі інструменти та додатки, які найчастіше використовуються, на стартовий екран. Так користувачі можуть працювати ще ефективніше з будь-якого пристрою та у будь-якому місці.

quotation marks

Ми пишаємося цією нагородою, оскільки вона демонструє — ми на вірному шляху розвитку та впровадження нових рішень. Наші клієнти та користувачі є нашими орієнтирами. Так ми розробляємо рішення, що інтуїтивно відповідають їхнім потребам. Тому що, як не крути, технологія має підлаштовуватися до потреб користувачів, а не навпаки.

Флоріан Лоске

Manager Office Product Management, Konica Minolta Business Solutions Europe


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво