Konica Minolta втретє поспіль увійшла до списку 100 найкращих світових інноваторів, Clarivate 2024

| 16 квітня 2024

Clarivate Analytics, світовий лідер у наданні цінних даних і надійної аналітики для прискорення інновацій, третій рік поспіль включила Konica Minolta до списку 100 найкращих світових інноваторів. Цього разу у Top 100 Innovators 2024.


Для створення цього рейтингу Clarivate використовує власні дані про інтелектуальну власність та патенти, щоб визначити компанії та організації, які відповідають кваліфікаційним критеріям: подали 500 або більше патентних заявок з 2000 року та отримали 100 або більше патентів протягом останніх п'яти років. Потім оцінює відібраних кандидатів за чотирма критеріями: "Вплив", "Успішність", "Глобалізація" та "Унікальність".


Сприяння розв'язання соціальних проблем за допомогою інтелектуальної власності
Konica Minolta прагне зробити свій внесок у розв'язання соціальних проблем шляхом співпраці з клієнтами, використовуючи свої нематеріальні активи, такі як "відносини з клієнтами", "інтеграція технологій" та "різноманітний людський капітал", розвиваючи при цьому високоприбутковий бізнес та підвищуючи стійку корпоративну цінність.
 
Визнаючи, що інтелектуальна власність є частиною її важливих нематеріальних активів і джерелом її здатності підвищувати корпоративну вартість, компанія залишається відданою створенню високоякісної інтелектуальної власності, яка полегшує її спільну роботу з клієнтами, сприяє розв'язанню соціальних питань і прискорює зростання бізнесу, продовжуючи здійснювати відповідні інвестиції в умовах мінливого бізнес-середовища.


Стратегічна діяльність у сфері інтелектуальної власності
Щодо конкурентних переваг, які є рушійною силою розширення бізнесу, що зміцнюється, Konica Minolta постійно здійснює цілеспрямовані, проактивні інвестиції та діяльність у сфері інтелектуальної власності.
 
Компанія володіє низкою об'єктів інтелектуальної власності високого рівня, серед яких "Динамічний аналіз рентгенограм" у сфері медичних зображень, який у поєднанні з "Динамічною цифровою рентгенографією" дає змогу проводити діагностику зображень з високою доданою вартістю; та "Автоматична оптимізація якості" у сфері професійного друку, яка автоматизує процеси налаштування обладнання, контролю якості та контролю цифрового друку, а також забезпечує вищу ефективність та зручність роботи, що не вимагає спеціальних навичок. Використовуючи таку інтелектуальну цінність та зосереджуючи свої інвестиції в цей напрям, Konica Minolta планує подальше збільшення конкурентних переваг свого бізнесу.
 
Konica Minolta і надалі докладатиме зусиль для зміцнення своєї конкурентоспроможності та підвищення корпоративної вартості, активно інвестуючи в інтелектуальну власність і нематеріальні активи та використовуючи їх.


Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Вас може зацікавити

Konica Minolta визнана лідером на ринку хмарного друку за версією Quocirca

Konica Minolta була визнана лідером ринку в дослідженні Quocirca "Cloud Print Services Landscape, 2024". У звіті підкреслюється швидке впровадження рішень для хмарного друку, а основною перешкодою є проблеми безпеки.