Управління проєктами: як отримати кращі результати від роботи

Ефективне управління ресурсами веде проєкт до успіху

Зв'язатися з нами
 

Сприяйте ефективній взаємодії між членами команди

Для успішної реалізації проєкту, який задовольняє очікування всіх зацікавлених сторін, необхідно, щоб усі члени команди працювали злагоджено та чітко. Як керівник проєкту, ви мусите упевнитися, що у вашій команді є необхідні для цього ресурси, і що всі члени команди дотримуються цілей та обсягу проєкту. Вам потрібно переконатися, що члени команди:
 

 • Мають доступ до необхідної інформації
 • Можуть ефективно та дієво співпрацювати
 • Виконують поставлені перед ними завдання відповідно до календарного плану проєкту


Однак без належних інструментів управління проєктами або програмного рішення ви можете натрапити на труднощі в управлінні всіма наявними ресурсами та утриманні проєкту на належному рівні. Чим складніший проєкт, тим більше проблем виникає в членів команди:
 

 • Обмін декількома версіями файлів за допомогою електронної пошти
 • Ведення сторонніх обговорень, у яких не бере участь решта команди
 • Прийняття рішень, які передбачають довгі ланцюжки листування електронною поштою


Ефективне управління проєктом і його своєчасне виконання в межах встановленого бюджету — це спільні зусилля, які вимагають постійної, ефективної комунікації. Саме тут на допомогу приходить рішення для автоматизації процесу управління проєктами.
 

Осучасніть колективну працю, досягніть більшого

Рішення, яке надає вам спільний робочий простір, полегшить процес планування та управління проєктами, а також допоможе досягти кращих результатів. Коли ваша команда зможе легко спілкуватися та співпрацювати незалежно від місця розташування або пристрою, ви позбудетеся неефективних ланцюгів листування електронною поштою та сторонніх обговорень.

Microsoft Teams (входить до Microsoft 365) — це безпечний комунікаційний вузол, що слугує віртуальним місцем для зустрічей, забезпечує зручний обмін повідомленнями та дзвінки. За допомогою можливостей Microsoft Teams ви можете призначати та відстежувати завдання, керувати проєктами та людьми, які над ними працюють, а також легко дотримуватися дедлайнів завдяки інтеграції з календарями Outlook. Рішення надає вашій команді:
 • Потужність і простоту використання звичних програм Microsoft
 • Спрощений обмін, редагування та спільну роботу над файлами (зокрема з Excel, Word та PowerPoint) на платформі Microsoft Teams
 • Віртуальну дошку для візуалізації та обговорення ідей, брейнштормів тощо
 • Легка інтеграція в Teams додаткових можливостей і функцій Microsoft, як-от Microsoft Planner, що дає змогу планувати проєкти, додавати завдання до них, встановлювати та оновлювати хід виконання завдань тощо безпосередньо з Teams
 • Можливість записувати, зберігати та розшифровувати дзвінки та голосову пошту (підтримується українська, англійська та інші мови) для зручного обміну та повторного прослуховування чи перегляду

Ви зможете зберігати всі ресурси проєкту, як-от чати, документи, голосову пошту та файли, створені до, під час і після нарад, в одному місці та надавати до них доступ усім членам команди. Microsoft Teams шифрує всі дані перед передаванням чи збереженням, що убезпечує інформацію вашого проєкту від несанкціонованого доступу

 

Коротко про переваги:Удосконалення співпраці
Організовуйте регулярні та позапланові наради та сесії з використанням дошки, а також створюйте та редагуйте спільні документи з Microsoft Teams.


Будьте завжди в курсі подій

Створюйте та використовуйте команди та канали для керування проєктами та людьми.


Дотримуйтесь встановлених строків

Microsoft Teams дає змогу надавати спільний доступ до групового календаря Outlook, щоби кожен міг бачити свій особистий і груповий календар в одному місці.
 


Легкий доступ до ресурсів проєкту

Завдяки доступу до всіх ресурсів на платформі Microsoft Teams ніхто не гаятиме час на пошук у сховищах документів, необхідних для виконання проєкту.


Персоналізація Microsoft Teams
Відповідно до власних потреб. Легко інтегруйте інші програми Microsoft і сторонніх розробників, аби працювати ефективніше та результативніше.

1. Що таке управління проєктами?

Управління проєктами передбачає планування, управління та ведення роботи команди для створення цінності та досягнення цілей проєкту у визначений строк та в межах узгодженого бюджету. Завершений проєкт має задовольняти цілі внутрішнього або зовнішнього замовника. Кожен проєкт є унікальним і відрізняється від звичайних операцій — повсякденної діяльності організації, — тим, що проєкт завершується після досягнення поставленої мети. Є низка визнаних методологій управління проєктами, включно з WBS, Гантт, Agile та Earned Value.

2. Чому управління проєктами є важливим?

Такі чинники, як процеси глобалізації та технологічний прогрес, означають, що робота дедалі більше організовується саме навколо проєктів, водночас команди формуються відповідно до навичок, необхідних для виконання конкретних завдань. Керівник проєкту використовує різноманітні специфічні навички та знання (наприклад, лідерство, досвід ведення переговорів, управління змінами та конфліктами) для того, щоби мотивувати команду до досягнення цілей проєкту.

3. Для чого використовувати програмне забезпечення для управління проєктами?

Програмне забезпечення та інструменти для управління проєктами допомагають керівникам проєктів упродовж усього життєвого циклу проєкту в таких видах діяльності, як планування проєкту, управління часом і витратами, ефективний розподіл ресурсів та управління змінами. Програмне забезпечення для управління проєктами також допомагає налагодити комунікацію, співпрацю та обмін інформацією, що сприяє створенню більш цілісної команди, яка працює, навчається та впроваджує інновації разом більш ефективно.

Наші рішення для ефективного управління проєктами

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022
Більше блогів про

Управління проєктами

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для працівників, що працюють як з офісу, так і...

Робоче місце
28.04.2022

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Шлях до інтелектуального управління інформацією: від ECM до розумних рішень

Чому вашій організації час перейти до інтелектуального управління інформацією (IIM), як це пов’язано з ECM та до чого...

Інструменти
07.09.2022

Дізнайтеся, як наші рішення з управління проєктами допоможуть вашому бізнесу покращити управління проєктами

Ми знаємо, що кожна організація є унікальною, тому будь-яка взаємодія починається з діалогу. Ми готові вислухати, тож зв’яжіться з нами вже сьогодні.