Гібридні процеси друку: єдиний інтерфейс для офсетного та цифрового друку

Ідеальне поєднання цифрового й офсетного друку

Збільшіть способи використання обладнання для офсетного й цифрового друку в одному інтерфейсі


Отримання максимальної користі від інвестицій, визначення ефективнішого друку (офсетного чи цифрового), якомога легший перехід на цифровий друк – це лише деякі з проблем, які вам доведеться вирішувати в сучасному світі друкарських послуг, що дуже швидко змінюється. Тож як ви збираєтеся все це зробити?

Konica Minolta пропонує систему гібридного підключення до робочого процесу, поєднану з неймовірною виробничою гнучкістю, яка максимально збільшує способи використання пристроїв для цифрового й офсетного друку в одному інтерфейсі. Роками постачальники комерційних друкарських послуг, що спеціалізувалися на офсетному друці, розробляли свої робочі процеси виключно з урахуванням офсетного друку. Проте коли у виробничий комплекс були введені пристрої для цифрового друку, компанії офсетної поліграфії виявили, що вимоги до робочого процесу відрізняються, внаслідок чого процеси оброблялись окремо.

 

Відповідно до зміни вимог і потреб клієнтів, необхідність однакової роботи в цифровому й офсетному форматі почала зростати. Однак це не все: постачальникам друкарських послуг було потрібне рішення, яке б зменшило витрати, помилки й повторний друк, а також стратегія, здатна відповідати потребам ринку, що постійно змінюється. Саме тоді з’явився гібридний робочий процес.

 

Але як можна поєднати ці два світи: офсетний і цифровий?

Перше, що потрібно пам’ятати: робочі процеси цифрового й офсетного друку відрізняються, проте можуть доповнювати один одного. Завдяки сьогоднішньому гібридному робочому процесу ви зможете скористатися найкращими можливостями обох світів лише дотиком пальця.

 

Гібридний робочий процес

Гібридний робочий процес – це єдина система керування, яка підтримує офсетний і цифровий друк. Вона дає можливість обробляти, друкувати й відстежувати завдання за допомогою єдиного інтерфейсу. Гібридний робочий процес може надсилати завдання на обладнання для офсетного або цифрового друку відповідно до низки факторів, зокрема довжини прогону, часу виконання замовлення, розміру сторінки, підкладки й обробки. Це дасть змогу вашій друкарській мережі підтримувати цілісність, якість друку, відповідність кольорів і прискорене виробництво, а також скоротить кількість помилок за допомогою процесу автоматизації.

 

То як моє виробництво друкованих документів може стати гнучкішим?

Застосування гібридних робочих процесів покаже дивовижні результати у великій кількості виробничих сценаріїв. Найпомітнішими з них будуть ті, що пов’язані зі зміною вимог до виконання завдань, наприклад, довжини прогону, поєднання статичних і змінних компонентів та надсилання завдань через Інтернет. Цей виробничий процес дасть можливість досягти більшої гнучкості, покращити процес відстеження виконання завдань і вдосконалити автоматизацію. Однак якщо ви прагнете досягти максимальної гнучкості, ключем стане запровадження більших можливостей інтеграції робочих процесів і прийняття відкритих стандартів, наприклад, формату даних JDF.

 

Ось як гібридний робочий процес допоможе покращити виробничий процес:

Попередня підготовка друкованих матеріалів, яка відбувається вночі, дає користувачам можливість переглянути завдання, перш ніж схвалювати початок масового виробництва. Готові до друку файли роблять можливим повторне пізніше використання завдань на цифрових принтерах і офсетних друкарських машинах.

 

  • Для точнішої відповідності під час друку матеріалу та швидшого повторного друку в цифровому форматі можна використовувати таке саме завдання і вміст, що й для попереднього офсетного друку.
  • Друкує швидке підтвердження для офсетної роботи з цифровими матеріалами.
  • Усуває необхідність для оператора вручну призначати кожному завданню різну чергу у виробництві, заощаджуючи час і підвищуючи ефективність.

 

Як можна максимально збільшити кількість наявних об’єктів?

Щоб ефективно використовувати наявні рішення для офсетного робочого процесу, просто додайте модулі цифрового друку для створення гібридного робочого процесу. Ви також можете інтегрувати інформаційну систему керування друком, щоб бачити статуси всіх завдань у реальному часі. Повна серія виробничих друкарських пристроїв Konica Minolta і велика кількість доступних засобів контролю можуть використовуватися для максимального збільшення ваших наявних інвестицій.

 

Системи є автоматизованими робочими процесами на основі формату PDF, що забезпечують повністю централізований вузол підготовки до друку з підтримкою формату JDF. За допомогою цього підвищеного рівня автоматизації ви можете досягти кращої ефективності, зменшити кількість помилок і скоротити час виконання робіт. Інтеграція офсетного й цифрового друку дасть вам можливість створити ефективніший і простіший спосіб керування виробництвом на всіх пристроях, а також виконувати завдання.

Одне рішення для керування офсетним і цифровим друком

Гібридний робочий процес дає змогу одному оператору, що контролює процес друку, керувати різними пристроями й контролювати їх з одного пункту управління. Ви використовуєте єдиний робочий процес, що підтримує можливості офсетного й цифрового друку, забезпечує кращу відповідність кольорів, надійність вмісту, швидший час виробництва, а також скорочує кількість помилок завдяки автоматизації. 

 

Застосунок дає змогу підтримувати роботу на різних пристроях та усуває ймовірність виникнення потенційних проблем із PDF-файлами. Суміщенням зображень можна керувати й автоматизувати його для цифрового й офсетного друку, оптимізувавши друк і час підготовки. Для швидкого підтвердження або виконання завдання, AccurioPress пропонує автоматизоване виробництво подвійного розвороту сторінки.

   

   

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби відповісти на питання та допомогти вашому бізнесу