Віддалена робота та домашній офіс

Як забезпечити роботу буквально звідусіль?

Зв'язатися з нами
 
Важливо те, що ви робите, а не те, де ви знаходитесь. Сучасна робота стає дедалі мобільнішою, оскільки фізична присутність в офісі стає необов’язковою. Змінюється й персонал. Цифрові аборигени формують інші уявлення про ІТ на робочому місці. Konica Minolta забезпечує рішеннями, послугами та рекомендаціями, необхідними для кроку в мобільне майбутнє.

 

Змінилася сфера праці, змінилися працівники. Ніколи ще робоча сила не була такою різноманітною, як сьогодні. На конкурентному ринку праці висококваліфіковані грамотні фахівці мають безпрецедентну свободу у визначенні умов своєї зайнятості, а організації, які найкраще здатні задовольнити ці вимоги, залучають та утримують талановиті кадри. За допомогою рішень для мобільних робочих місць компанії можуть створювати робоче середовище, що сприяє більшій креативності, ефективності та свободі.

Водночас більш гнучкі, мобільніші організації здобувають конкурентну перевагу внаслідок більшої оперативності, доступності та можливості працювати будь-коли й де завгодно.

 

Як підприємствам забезпечити злагоджену мобільну роботу незалежно від їхнього розміру?


З таким серйозним партнером, як Konica Minolta, усі переваги мобільності стають доступнішими, ніж будь-коли раніше. Завдяки великому портфелю ІТ-послуг та широкої мережі партнерств із провідними технологічними провайдерами, Konica Minolta може створювати рішення, які відповідають потребам сучасної робочої сили та можуть бути інтегровані в бізнес. Основне завдання полягає в забезпеченні безперебійної та однорідної роботи користувачів у всіх системах, незалежно від конкретної людини або її осідку. Це досягається завдяки діяльності Konica Minolta як єдиної точки взаємодії для всіх потреб ІТ. Мобільний доступ до будь-яких даних або членів команди можна надати без шкоди безпеці чи зручності використання.

quotation marks

У своїх рішеннях та послугах Konica Minolta активно просуває гнучкий та мобільний підхід до роботи та співпраці

 

Сервіси Konica Minolta

Всебічний аналіз

Konica Minolta пропонує своїм клієнтам портфоліо продуктів та сервісів, розроблених з урахуванням принципу мобільності робочого місця та підбирає їх для конкретного клієнта, щоби забезпечити оптимальну відповідність специфічним вимогам. Це забезпечується ретельним аналізом діяльності компанії для повного розуміння потреб та бізнесових процесів клієнта. Водночас не потрібно замінювати вже чинні системи, вони можуть стати невіддільною частиною нового середовища, що спрощує процеси трансформації.
 

Єдина точка взаємодії

Спроби об’єднати різні системи та рішення від різних постачальників часто ускладнюють керування завданнями та розмивають межі відповідальності між постачальниками сервісів. Konica Minolta усуває цю проблему завдяки ролі єдиної ексклюзивної точки взаємодії («exclusive single point of contact», SPOC).
 

Мобільні системи доступні вдень і вночі й без вихідних

Зі зростанням мобільності співробітників змінюється не тільки місце їх роботи, а і її графік. Konica Minolta забезпечує працездатність мобільних систем у будь-який час.
 

Переваги віддаленої роботи та рішень для домашнього офісуВи станете привабливим роботодавцем, створите робоче середовище, що сприяє більшій креативності та свободі, залучатимете більше талановитих співробітників


Здобудете конкурентну перевагу, ставши більш чуйними, доступними та здатними працювати завжди та всюди

Електронна книга про мобільність на робочому місці

Чи була готовою ваша команда до віддаленої роботи? Чи можуть ваші працівники працювати з будь-якого місця? Чи сталося так, що ви залишилися без необхідного цифрового середовища саме в той момент, коли це конче необхідно?

В кризу вашому бізнесу не варто зупинятися. Ми, Konica Minolta, запевняємо, що ви маєте необхідну інфраструктуру для продовження всіх основних бізнес-процесів з будь-якої точки світу, а ваші працівники можуть продовжувати працювати в безпечному місці.

Завантажити електронну книгу
Workplace Mobility e-Book

IDC MarketScape: Worldwide Print in the Distributed Workforce 2022

Konica Minolta відзначена статусом лідера в дослідженні IDC MarketScape: Worldwide Print in the Distributed Workforce 2022 Vendor Assessment (doc #US48596221, січень 2022). Відповідно до звіту, «підхід Konica Minolta до забезпечення потреб розподіленої та розпорошеної робочої сили ґрунтується на принципі «робота — це не те, де ви перебуваєте, а те, що ви зробили». Підприємства потребують добрих технологій, за якими стоїть сервіс для забезпечення роботи організації».

Завантажити звіт

Успішні історії наших клієнтів

Цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022
Читати блоги про

Віддалену роботу

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Як Microsoft 365 допоможе розширити можливості керування корпоративним контентом

Швидкий та безперешкодний доступ до інформації часто є проблемою для працівників, що працюють як з офісу, так і...

Робоче місце
28.04.2022

Як залишатися ефективним, працюючи вдома

Покрокове керівництво: робимо роботу вдома приємною та продуктивною В часи COVID-19 більшість людей, щоби захистити...

Нова робота
01.04.2020

Дізнайтеся, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу