Мобільний друк: інтеграція друку в мобільний стиль роботи

Простий та безпечний друк на ходу

Запланувати консультацію
 

Друк та сканування на долоні


Мобільні пристрої стали частиною повсякденного робочого життя, спрощуючи доступ до інформації та спільну роботу, а також даючи змогу людям створювати та редагувати документи в будь-який час та в будь-якому місці. Проте друк із мобільних пристроїв, як-от телефони та планшети — особливо з особистих пристроїв, дозволених у межах ініціативи BYOD (IT-політики, згідно з якою співробітникам дозволено або рекомендується використовувати особисті мобільні пристрої для доступу до корпоративних даних та систем), — тривалий час був утруднений або навіть неможливий, що призводило до невдоволення працівників та знижувало їхню продуктивність. Завдяки рішенням Konica Minolta друк із мобільних пристроїв став простішим, ніж будь-коли. Наші рішення позбавляють необхідності шукати та встановлювати драйвери принтерів, а також усувають побоювання щодо безпеки за доступу до мережі з некорпоративних пристроїв.
 


Ефективний друк із мобільного пристрою

Рішення Konica Minolta для мобільного друку дають змогу легко друкувати практично з будь-якого телефону або планшета на багатофункціональному принтері (БФП) bizhub. Наші рішення легко інтегруються з низкою мобільних операційних систем (ОС) та технологій та підходять для використання в різних сценаріях.


Друк із мобільного пристрою на БФП bizhub в одній мережі

Workplace Pure від Konica Minolta дає змогу швидко й легко впровадити хмарний друк для безпечного, гнучкого та незалежного від розташування друку з мобільних пристроїв та інших джерел.

Крім того, користувачі пристроїв на базі iOS та MacOS можуть друкувати безпосередньо на будь-якому БФП Konica Minolta bizhub, бо вони підтримують технологію AirPrint, сертифіковану Apple. Користувачі пристроїв на базі Android та Windows 10 можуть друкувати через Mopria Print Services (попередньо встановлені на пристрої).

Щоб одержати доступ до всіх функцій друку та сканування bizhub, а також до наскрізного шифрування файлів для захисту даних, необхідно завантажити безплатну програму Konica Minolta Mobile Print на iOS або Android. Щоби пройти авторизацію та відправити завдання на друк, досить торкнутися пристроєм до БФП (тобто ID картка для цього не потрібна).

 

Безпечний мобільний друк для гостей та відвідувачів


Гості та відвідувачі можуть легко друкувати зі своїх мобільних пристроїв, а ваш бізнес водночас залишатиметься в безпеці. Рішення Secure Guest Print ідеально підходить для готелів, бібліотек, навчальних закладів тощо. Це один зі зручних дуже простих у використанні сервісів Workplace Pure від Konica Minolta.

Гість або відвідувач просто надсилає свій документ на заздалегідь визначену адресу електронної пошти, а потім використовує отриманий PIN-код для отримання надрукованого документа на БФП bizhub.
 


Керування інфраструктурою мобільного друку на власному сервері або в хмарі

BENS Server — це масштабований мережевий сервер друку, який шифрує файли, що надсилаються на друк, оптимізує потоки даних друку, забезпечує адаптацію БФП Konica Minolta практично до будь-якого середовища друку (включно з AirPrint) та обробляє дані при мобільному друці для отримання якісних результатів. Доступ користувачів знаходиться під вашим контролем, ви можете вимагати автентифікації для виконання завдань друку.

EveryonePrint та EveryonePrint Hybrid Cloud Platform пропонують безпечний мобільний друк у приватній хмарі або в умовах мультиоренди (мультитенантності) відповідно для будь-якого пристрою та принтера будь-якої марки. Вони поєднують гнучкість і простоту, яких так прагнуть користувачі, з безпекою, яка потрібна вашому бізнесу (зокрема наскрізне шифрування завдань друку для захисту даних). Важливі переваги:
  • ​​контроль над додаванням та видаленням користувачів
  • можливість проходження аутентифікації для відправлення завдань друку
  • можливість налаштування безпечного гостьового друку

Поєднуйте контроль витрат та мобільний друк

Dispatcher Paragon поєднує централізоване керування користувачами мобільного друку з ретельним контролем витрат на друк. Ви можете відстежувати його використання, розподіляти витрати, призначати бюджети та прейскуранти пристроям, центрам обліку витрат або користувачам, щоби точно розраховувати вартість друку. Крім цього є різноманітні можливості поповнення балансу користувачів.

 

Усі переваги одразуПідтримання BYOD

Легкий та безпечний друк із будь-якого мобільного пристрою для підтримання політики BYOD.
 


Інтуїтивно зрозуміле використання

Просте та швидке підключення мобільного пристрою до принтера, готового для друку або сканування.
 


Підвищення зручності та гнучкості

Надання користувачам ширшого вибору пристроїв, на яких вони можуть друкувати, а також як і коли вони можуть друкувати.
 


Підвищення продуктивності

Можливість для користувачів мати доступ до функцій друку та сканування на будь-якому БФП bizhub з будь-якого мобільного пристрою.


Захист даних

Надійний захист корпоративних даних завдяки наскрізному шифруванню та автентифікації користувачів.

1. Що таке мобільний друк?

Оскільки багато хто з нас використовує все більш потужні мобільні пристрої для створення та редагування документів та файлів, нам потрібна можливість друкувати їх безпосередньо з цих пристроїв. Це називається мобільним друком.

Традиційно організації неохоче дозволяли мобільний друк — насамперед їх непокоїла можливість компрометації корпоративної мережі з дозволом доступу з BYOD-пристроїв. Однак тепер є низка рішень, які роблять мобільний друк менш ризикованим і безпечнішим, але водночас не ускладнюють життя користувачів. Рішення варіюються від вбудованої функціональності мобільних пристроїв, що забезпечує бездротовий доступ до принтерів в одній мережі, до рішень корпоративного рівня, що забезпечують централізований контроль та керування, а також розподіл та облік витрат.
 

2. Як мобільний друк стане в пригоді моїй організації?

Мобільний друк допоможе вашій організації:

  • Підвищити продуктивність праці співробітників, дозволяючи їм друкувати будь-що з будь-якого місця і, отже, встигати зробити більше за менший час.
  • Скоротити нераціональне використання друку, даючи можливість співробітникам друкувати документи за потреби, а не піддаватися спокусі видрукувати масу документів «про всяк випадок».
  • Поліпшити обслуговування клієнтів, надавши співробітникам, які працюють із клієнтами, можливість друкувати безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв під час спілкування з клієнтами.

Насолоджуйтеся гнучкістю мобільного стилю роботи

Konica Minolta спрощує процес друку з мобільного пристрою та робить його більш інтуїтивним. Вам не потрібно навіть завантажувати інші програми або інсталювати спеціальні драйвери принтера. Наші мобільні рішення легко інтегруються з передовими мобільними технологіями, даючи змогу друкувати з планшета або смартфона в один дотик… Оце і є інноваційність на кінчиках пальців!

Завантажити брошуру
Thumbnail mobile printing brochure

Наші рішення для мобільного друку