Роботизація процесів (RPA)

Роботи, що позбавлять вашу команду рутини

Зв'язатися з нами
 

Звільніть своїх працівників від рутинних задач


Найчастіше фахівцям потрібно виконувати багато повторювальних важких завдань, що займають значну частину їхнього робочого часу. Це негативно позначається на мотивації працівників.

Зі збільшенням витрат в компанії зростає потреба в збільшенні результативності, ефективності та продуктивності бізнесу. Компаніям важко автоматизовувати бізнес-процеси та задачі, які не несуть прямої користі для бізнесу. Крім того, пошук відповідних кваліфікованих фахівців є однією з найбільших проблем, з якою сьогодні стикаються компанії. Однак, через великі операційні витрати, компанії змушені максимально ефективно використовувати компетенції своїх співробітників.

Професіонал, який має справу з повторювальними ручними завданнями — це не просто марно витрачений талант, а марна трата часу та грошей. Роботизація процесів може взяти на себе більшість таких завдань. Konica Minolta допоможе визначити потенційні переваги роботизованих процесів саме для вашого бізнесу та впровадити їх в інфраструктуру компанії.

 

quotation marks

Професіонал, який має справу з повторюваними ручними завданнями — це не просто марно витрачений талант, а марна трата часу та грошей. Роботизація процесів може взяти на себе більшість таких завдань.

 

Відчуйте переваги роботизації процесів для свого бізнесу

Автоматизація процесів активно розвивається та впливає на розвиток бізнесу. Тому роботизація процесів може бути цінним інструментом для компаній.

Konica Minolta допоможе вам скористатися перевагами роботизації процесів для вашого бізнесу. Ми даємо змогу вашим співробітникам більше зосередитись на творчості, не забуваючи про оптимізацію процесів.

Завантажити інфографіку

Чому роботизація процесів потрібна вашій компанії?

 

Без сумніву, повторювані рутинні задачі повинен хтось виконувати. Роботизація процесів може взяти на себе багато таких задач. Рішення фіксує всі дії користувача й імітує їх для виконання задач. Таким чином, робот здатний досягти чудових результатів, автоматизувавши процеси, що повторюються. Їхнє виконання буде швидше, ніж раніше та без ручних помилок. Роботизація процесів — це розумний програмний бот, який діє відповідно до певного набору цифрових правил.

Роботизація процесів може застосовуватися в таких сферах та галузях, як: державний сектор, транспорт, фінанси, телекомунікації та страхування. Рішення є особливо корисним там, де необхідно працювати з великими обсягами даних, що обробляються аналоговим способом.
 

Приклад з області страхування:

Наприклад, у працівників страхових служб 70-80 відсотків задач, необхідних для розгляду страхових вимог, повторюються і не вимагають жодної людської експертизи. Сюди входять перевірка на відповідність претензії до страхового поліса або чи є особа, яка подає претензію, користувачем системи. Відтепер ці задачі можуть виконуватися автоматично, зі спеціальною автоматизованою платформою.Тобто "цифрові" працівники можуть виконувати такі процеси, як моніторинг додатків, завантаження даних, створення звітів та виставлення рахунків-фактур. Страхові експерти можуть обробляти звернення швидше і більш коректно, оскільки їм потрібно зосередитись лише на 20-30 відсотках претензій, де їхня експертиза дійсно необхідна.
 

Відчуйте переваги роботизації процесів для свого бізнесу:


Краща взаємодія з клієнтами завдяки меншій кількості помилок та швидшому реагуванню спеціалістів


Більша лояльність до працівників, оскільки вони звільнені від непотрібних рутинних завдань


Збільшена продуктивність та зменшення витраченого цінного часу 


Покращена оперативність завдяки впровадженню нових сервісів

Наш підхід до впровадження роботизації процесів

Ми працюємо з декількома провідними незалежними постачальниками програмного забезпечення, такими як Kofax, ABBYY, Hyland та M-Files.

Це дозволяє нам запропонувати саме такі рішення для роботизації процесів, які зможуть задовольнити усі потреби ваші компанії.

  • Ми роботизуємо будь-які процеси з документами: збір, пошук, аналіз, перетворення та класифікація, збереження та архівування, публікація та міграція даних тощо.
  • Першим та найважливішим кроком є ​​ретельний аналіз вашої інфраструктури, щоби зрозуміти потреби вашої компанії. Для цього Konica Minolta використовує спеціальну технологію для виявлення слабких процесів та візуалізує проблемні ситуації та бізнес-процеси.
  • Згодом наші експерти з’ясовують, які саме цілі стоять перед вами. Результати дослідження ми презентуємо у вигляді рекомендаційного звіту.
  • Наступний крок — цифрування всієї паперової та аналогової інформації. Цей процес є основою для подальшої інтелектуальної автоматизації процесів та інформації.
  • Останній етап — це інтелектуальна автоматизація інформаційного потоку даних. На цьому етапі розгортаються інтелектуальні програмні роботи зі штучним інтелектом, які виконують складні повторювані завдання.

Роботизація процесів: маленькі помічники працівників

Для 54% компаній процес найму нових співробітників та їхня подальша інтеграція в робочі процеси є достатньо складним. Найчастіше висококваліфікованим фахівцям потрібно виконувати багато повторюваних рутинних задач, витрачаючи значну частину свого робочого часу. Лише 43% робочого дня витрачається на виконання основних обов’язків, що впливають на подальший розвиток бізнесу. Таким чином, працівники скаржаться на неналежне цифрове адміністрування (47%) та нераціональний розподіл своїх обов’язків (48%). Роботизація процесів може допомогти уникнути повторюваних рутинних задач — спеціальна програма аналізує всі повторювані дії користувачів та імітує їх для наступних завдань.

Що таке роботизація процесів (RPA)

Чому роботизація процесів (RPA) — новий тренд автоматизації робочих процесів

Інструменти
05.07.2022
Більше блогів про

Роботизацію процесів

Керування робочими процесами: коли все працює злагоджено

Люди, які працюють в налагодженому робочому середовищі, більш продуктивні. Автоматизовані робочі процеси в компанії...

Інструменти
19.10.2020

Що таке оптичне розпізнавання символів (OCR)

Одна з найбільших проблем, що стоїть на перешкоді повноцінній цифровізації багатьох компаній та організацій пов'язана...

Інструменти
28.11.2021

Що таке розумно організоване робоче місце

9 переваг розумно організованого робочого місця

Робоче місце
22.06.2021

Дізнайтеся, як наші рішення для роботизації процесів можуть допомогти вашому бізнесу

Зв'яжіться з експертом та заплануйте консультацію прямо зараз