AeroDR HD

Коли деталі мають значення

Найменший розмір пікселя, доступний на портативних дисплеях із пласкою панеллю


На рентгенівських знімках не відразу видно необхідні ділянки, але пацієнти завжди розраховують на найкращу доступну спеціалізовану допомогу. Випадок, коли деталі дійсно мають значення. Наприклад, коли потрібно відобразити мікроструктуру кістки. Що швидше ви поставите правильний діагноз, то швидше пацієнт почне лікування. Компанія Konica Minolta пишається тим, що ми можемо запропонувати таку продукцію. Нещодавно ми представили наш найсучасніший рентген детектор із розміром пікселя 100 мікрон – AeroDR HD. Це пристрій, що забезпечує високу роздільну здатність зображення, яке ви можете збільшувати без втрати різкості.

Коли деталі мають значення, покладіться на Konica Minolta.


У компанії Konica Minolta ми безперервно прагнемо запроваджувати інновації для наших товарів і послуг. Ми зосереджені не тільки на пацієнтах, але й на спеціалістах, тому один із наших пріоритетів – допомогти вам спростити  робочі процеси й щоденну клінічну практику.

AeroDR HD

AeroDR HD

Завдяки високочутливому детектору TFT (тонкоплівчастого транзистора), AeroDR HD є найновішим технічним досягненням компанії Konica Minolta. Рішення оснащене товщим сцинтилятором із йодистого цезію, високочутливим фотодіодом на TFT-панелі й новою функцією ROIC (зчитування з ПК), що знижує рівні електричного шуму на 50% або більше й дає вам змогу оптимізувати виявлені значення.


Використовуючи квантову ефективність датчика, якість зображення значно покращується, одночасно застосовуючи нижчі дози випромінювання та швидко обробляючи дані великого зображення завдяки коротким циклам роботи. Якість зображення забезпечує сцинтилятор із йодистого цезію, він підвищує її більш ніж на 20% на вдосконаленій панелі AeroDR. Завдяки пікселю розміром 100 мікрон і чотирикратному збільшенню кількості пікселів у детекторах зі стандартною роздільною здатністю, система AeroDR може збільшувати мікроструктури. Ця функція є критично важливою для визначення точних діагнозів.


Крім того, пристрій AeroDR HD є також водостійким і надзвичайно легким (усього 2,6 кг) і має супротив навантаженню понад 400 кг і супротив вигину 130 кг. Систему AeroDR HD можна перезавантажити всього протягом 30 хвилин, зокрема завдяки літій-іонному акумулятору. Оновлена технологія AeroSync тепер дає змогу робити ширший спектр зображень, зокрема поперечного відділу хребта, кістково-м’язової тканини, а також застосовувати її у ветеринарії.

Значок функції "Якість"

Краща видимість трабекулярної речовини кістки

Значок функції "Технологія"

Відображення мікроструктури

Значок "Обробка медіа"

Чіткіший край тіла кістки

Значок "Швидкість"

Швидкий і надійний робочий процес

Productivity feature icon

Вища квантова ефективність реєстрації з нижчими дозами радіації

Значок функції "Технологія"

Легка вага, міцна конструкція

Значок "Дотик"

Жодної пікселізації зображень під час збільшення

Значок функції "Налаштування"

Розмір пікселя лише 100 мікрон

Значок функції "Зручність"

Оновлена функція AeroSync для тривалішого автоматичного виявлення впливу

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings