Оптимізація та автоматизація процесів роботи над контрактами в компанії

Контракт менеджмент робить процес укладання угод прозорим та зменшує витрати

Інтелектуальний підхід: діджиталізація процесу управління контрактами


Керувати контрактами складно, незалежно від того, чи укладені вони з клієнтами, постачальниками, партнерами або працівниками – навіть незначна на перший погляд помилка може призвести до стягнення штрафів за невідповідність, втрачених можливостей і потенційно дорогих юридичних перевірок. Виклики й неефективність, пов’язані з обробкою паперових документів вручну, підвищують шанси виникнення подібних проблем.

Незалежно від того, чи берете ви участь у керуванні дійсними контрактами, рамковими угодами, договорами про видачу ліцензії чи надання технічного обслуговування або просто домовленостями, пов’язаними з одним із цих прикладів, цифрове охоплення всіх документів щодо конкретного контракту (зокрема електронних листів, протоколів тощо) пропонує необхідну основу для покращеного контролю й огляду. 


Автоматизовані процеси й система управління базами даних дадуть вам змогу ефективніше керувати своїми контактами, організовувати контроль, закупівлі й архівування, автоматизувати процеси тощо.

Управління контрактами

Управління контрактами

Оцифрування контрактів

Оцифрування контрактів повністю усуває з цього процесу папір, спрощує зберігання та вилучення шляхом розміщення контрактів в одній центральній базі даних, тож ви можете керувати вашими корпоративними договорами просто й ефективно. Однак зараз завдяки інструментам для керування контрактами від Konica Minolta, уся необхідна для вас інформація – від текстового пошуку повного вмісту договору до аналізу всіх параметрів відповідного контракту – доступна вам одним натисненням кнопки.

А використовуючи такі функції, як повне відображення всіх документів в одній системі й автоматичне створення нагадувань, ви завжди пам’ятатимете про час виконання контракту або наближення кінцевого терміну. Усе це означає, що тепер ви можете забути про пропущені терміни виконання й використовувати умови договору на свою користь.

Обладнання
Обладнання для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
Консалтинг та впровадження рішень

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Оптимізація та автоматизація процесів роботи над контрактами в компанії

Оптимізація та автоматизація процесів роботи над контрактами в компанії

Керування контрактами: усі необхідні для вас функції (та одна або дві додаткові)

Кожен, хто має справу з договорами й угодами скаже, що документи мають тенденцію зникати в архівах відповідного відділу, що призводить до складних тривалих пошуків. Загальний огляд швидко втрачається, а терміни виконання дуже легко пропустити. Усе це призводить до зайвої витрати часу й грошей. 


Однак зараз цифрове рішення для керування контрактами від Konica Minolta допоможе вам управляти всіма корпоративними договорами уміло й ефективно. До переваг його використання, які отримає ваша компанія або організація, належить централізоване управління контрактами, прозорість за одним натисканням кнопки, автоматизовані процеси, проста оцінка контрактів, значне полегшення виконання фінансового контролю, прозора процедура схвалення робочих процесів для договорів, повний набір документів, безпека даних тощо. 


Нижче наведені переваги, які ваша компанія отримає від керування контрактами.

Покращена прозорість завдяки централізованому керуванню контрактами

Покращена прозорість завдяки централізованому керуванню контрактами

Заощадження коштів завдяки швидкому пошуку й оптимальному використанню всіх переваг контракту

Заощадження коштів завдяки швидкому пошуку й оптимальному використанню всіх переваг контракту

Дотримання кінцевих термінів виконання роботи завдяки автоматичним нагадуванням

Дотримання кінцевих термінів виконання роботи завдяки автоматичним нагадуванням

Максимальний захист даних завдяки безпечному створенню архівів і схваленню документів

Максимальний захист даних завдяки безпечному створенню архівів і схваленню документів

Ідеальна інтеграція з наявними системами CRM/ERP

Ідеальна інтеграція з наявними системами CRM/ERP

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Наші експерти на зв’язку аби надати вам кваліфіковану пораду щодо рішень для оптимізації процесу підписання та управління контрактами.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Вплив коронавірусу на доступність продуктів та послуг компанії

Ми, Konica Minolta Ukraine, як ваш надійний діловий партнер, повідомляємо про вплив пандемії коронавірусу COVID-19 на можливості надання наших послуг та постачання продуктів
Детальніше
Коронавірус: офіційна інформація для клієнтів