Відеотехнології Mobotix для галузі охорони здоров’я

Підтримка, догляд та оптимізація

Інтелектуальні IP відеорішення від Konica Minolta та Mobotix


З початку коронавірусної пандемії теплові камери Mobotix все частіше використовуються у секторі охорони здоров’я, аеропортах, на залізничних станціях, в органах державної влади та компаніях для безконтактного вимірювання температури тіла.

Втім, платформа Mobotix 7 із її інтелектуальними та кібербезпечними камерами M73 та S74 ще до початку пандемії забезпечувала підтримку безпеки в клініках та у сфері догляду за літніми людьми. Надійні високоякісні відеосистеми, виготовлені в Німеччині, зменшують навантаження на медичних працівників та лікарні, забезпечують цифровий догляд за пацієнтами, а також оптимізують процеси догляду. 
 

Безпека в медицині особливо важлива в період пандемії

Відеотехнології Mobotix використовуються у медичних закладах по всьому світу. Це дозволяє вчасно помітити небезпеку та убезпечити здоров’я пацієнтів, мешканців та службовців. Інтелектуальна  система розпізнає джерело ризику, попереджає про небезпеку та ініціює заходи порятунку. 

Виняткові можливості Mobotix:


Відеорішення Mobotix також допомагають запобігти пожежі, виявивши її на ранніх етапах. Mobotix також пропонує рішення для захисту від несанкціонованого проникнення та крадіжок, контроль доступу приміщень та управління паркінгом.
 

Кібербезпека та захист даних за німецькими стандартами

Кібербезпека та захист даних повинні відігравати найважливішу роль в секторі охорони здоров’я, оскільки це стосується захисту життя людей. Тому відеосистеми Mobotix складаються лише з високоякісних компонентів та проходять декілька етапів тестування у Німеччині, щоби забезпечити найвищу кібербезпеку та захист даних.
 

Цифрова та ненав’язлива  допомога тим, хто потребує догляду

Медичні працівники часто працюють на межі своїх можливостей. Відеосистеми Mobotix зменшують навантаження на лікарів: Mobotix миттєво повідомляє про надзвичайні ситуації, що запобігає втраті критичного часу.

Mobotix забезпечує цілодобову безпеку непомітно та ненав’язливо: системи відеоспостереження встановлені у таких місцях, щоби не бентежити пацієнтів. Камера працює 24/7, тож навіть вночі людина отримує миттєву допомогу.

Крім того, з вбудованою аудіосистемою, відеорішення Mobotix дозволяють звертатися до пацієнтів.
 

Оптимізація медичних процесів

Правильна організація робочої рутини допомагає госпіталям бути ефективними та корисними. Численні процеси можуть бути автоматизовані відеорішеннями Mobotix.

Наприклад, розпізнавання номерних знаків на стоянці може надавати доступ лише авторизованим транспортним засобам. Це допоможе уникнути черг та довгого очікування здійснення плати за паркування. Також клієнти мають змогу створити програмні рішення для забезпечення їхніх індивідуальних потреб з Mobotix та його технологічними партнерами.
 

Комплексні рішення з коротким терміном окупності інвестицій

Охорона здоров’я — це стратегічно важливий ринок для Konica Minolta з відеорішеннями Mobotix. Високий рівень експертизи у комплексі з інтелектуальними рішеннями Mobotix дає змогу Konica Minolta оцифровувати повсякденні робочі процеси в лікарні та вдома. Таким чином, спрощення роботи та підвищення рівня її безпеки знімає тиск на бюджети охорони здоров’я та збільшує прибутковість (ROI).

Konica Minolta гарантує безпеку з MOBOTIX

Konica Minolta гарантує безпеку з MOBOTIX

Інтелектуальні відеорішення MOBOTIX

Інтелектуальні відеорішення MOBOTIX, з їхньою децентралізованою архітектурою, зарекомендували себе як надійний засіб безпеки об'єктів та приміщень. Одночасно із традиційною функціональністю систем відеонагляду, MOBOTIX використовує інтелектуальні датчики, що здатні виявити широкий спектр рухів будь-яких об'єктів, як-от людину, що входить у кімнату, фіксувати частоту увімкнення світла, контролювати температуру у приміщенні тощо. Інформацію із цих датчиків та пристроїв можна вивести на контрольні дашборди та відображати їх у реальному часі. 

Обладнання
hardware icon
Камери MOBOTIX

MOBOTIX — це справжні комп'ютери з об'єктивом: аналізують та обробляють всю інформацію без додаткових робочих станцій та програмного забезпечення. Завдяки децентралізованій топології, кожна камера MOBOTIX — це самодостатня система, що не потребує реєстраторів та не залежить від умов використання. MOBOTIX розроблено та виготовлено у Німеччині. Гарантований термін роботи — 80 000 годин або 9 років

Програмне забезпечення
software icon
Платформа MOBOTIX 7

Платформа MOBOTIX 7 — це щось на кшталт інтернет-магазину застосунків, як-от Google Play або Apple Store, лише для камер. Застосунки для MOBOTIX розроблені з використанням штучного інтелекту та глибинного навчання. Вони дбають про безпеку та покращують робочі процеси. MOBOTIX інтегрує, тестує та сертифікує лише високоякісні рішення партнерів, які відповідають високим вимогам якості та кібербезпеки

Сервіси
service icon
Відеоспостереження як послуга

Відеоспостереження як послуга є унікальним проєктом Konica Minolta. Вона охоплює аналіз наявної інфраструктури та об'єктів, проєктування системи, її інсталяцію, сервісне та технічне обслуговування, а також конкурентну модель оплати. Основна мета — розробка та впровадження якісної й ефективної системи відеонагляду, а також оптимізація експлуатаційних витрат клієнта

Новини Mobotix

Новини Mobotix

Європа |

MOBOTIX стратегічно розширюється, приєднавши компанію Vaxtor Group

Компанія MOBOTIX, мажоритарним акціонером якої є Konica Minolta, продовжує стратегічне розширення та зміцнює свій операційний бізнес, уклавши офіційну угоду про придбання іспанської компанії Vaxtor Group (Vaxtor), провідного постачальника...

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашої компанії

Залишіть коротку інформацію про себе і ми узгодимо зустріч, аби поговорити про безпеку вашого бізнесу