Відеонагляд на периметрі

Інтелектуальні відеорішення Mobotix

Камери Mobotix з інтелектуальним програмним забезпеченням


Якісний відеонагляд майже неможливий без відеоаналітики та досвічених операторів.

Відеоаналітика — це комплекс із камер та програмного забезпечення, з допомогою якого можна автоматично виявляти задані або сторонні обʼєкти. Для оптимізації робочого місця оператора Konica Minolta пропонує своїм клієнтам і партнерам ситуаційні платформи Luxriot, Mobotix HUB, Cathexis. Ці програмні продукти мають готові інтеграції з охоронними сигналізаціями та системами контролю доступу і дають змогу побудувати автоматизований комплекс безпеки.

Навіщо потрібен відеонагляд на периметрі

 
  • Захист об’єкту від вторгнення;

  • Запобігання виносу цінностей за межі території;

  • Скорочення кількості вартових, караульних, патрулів та мобільних груп;

  • Психологічний барʼєр для злочинців та порушників.


Також якісний відеонагляд підвищує цінність об’єктів для власників/співвласників, потенційних інвесторів тощо. Наприклад, відеознімання по периметру котеджного містечка значно збільшує привабливість об’єктів для майбутніх власників і, відповідно, вартість квадратного метра землі.

Якісний відеонагляд майже неможливий без відеоаналітики та досвічених операторів.

 

Незамінність відеоаналітики на периметрі

Незамінність відеоаналітики на периметрі
В яких випадках відеоаналітика на периметрі незамінна

Для виявлення заданих або сторонніх обʼєктів використовуються технології «компʼютерного зору». Відеоаналітика підвищує ефективність відеоспостереження, зокрема на дальніх підступах.

  • Простий детектор руху може дати інформацію про передбачувану загрозу ще до спрацювання периметральної сигналізації;

  • Інформація з камер одразу надходить в архів, що допоможе вивчити й проаналізувати напрям появи загрози;

  • Крім виявлення рухомих об’єктів можливе й застосування складніших алгоритмів: виявлення залишених предметів, автомобілів, що зупиняються, людей, що прогулюються, перекидання чогось через паркан тощо.

 

Оператори для відеонагляду на периметрі

Оператори для відеонагляду на периметрі

Важливо усвідомлювати, що відеонагляд є першим рубежем системи захисту:


  • відеоаналітика не візьме на себе всі функції охорони;

  • не визначить безпомилково особу порушника чи зловмисника;

  • не знизить рівень помилкових тривог.


А якщо система часто помилково спрацьовує, знижується довіра до неї з боку служб оперативного реагування, швидкість і готовність до реагування на загрози.

Тож відеоспостереження на периметрі завжди ситуаційне: неможливо собі уявити дієву систему відеоспостереження з камерами на периметрі, через які ніхто не дивиться. Отже, особливу увагу потрібно приділити робочому місцю оператора. На додаток до власних апаратних рішень Mobotix, Konica Minolta пропонує клієнтам та партнерам ситуаційні платформи Luxriot, Mobotix HUB, Cathexis. Ці програмні продукти готові до інтеграції з охоронними сигналізаціями та системами контролю доступу і дозволяють побудувати автоматизований комплекс захисту найвищого рівня безпеки.
 


Як покращити охорону периметру із відеонаглядом Mobotix від Konica Minolta

Будь-яку систему відеонагляду ефективно доповнять тепловізійні камери («тепловізори»). Ці пристрої працюють в будь-яку погоду, здатні виявляти рух об'єкта за сотні метрів до периметра. У тепловізорів практично відсутні власні шуми, оператор може чітко бачити об'єкти розміром в декілька пікселів. Тепловізійні камери здатні виявляти обʼєкт вже у момент, коли він займає у кадрі всього 2 пікселі/м. Відстань виявлення становить до 1,5 км для людей або тварин, і до 5,5 км для транспортних засобів. Рекомендуємо використовувати для захисту периметра пристрої Mobotix M73 і M16, які в одному корпусі поєднують функціональність камери й тепловізора, нівелюючи недоліки окремо взятих тепловізорів й звичайних камер.

 

MOBOTIX виробляє розумні, надійні та якісні системи IP-відео з 2000 року. Камери спостереження компанії бездоганно налаштовуються відповідно до її сучасних потреб. Пристрої, призначені для роботи просто неба пройшли екстремальні випробування в температурному діапазоні від -30°C до +60°C, тому ви можете бути впевнені, що ваші приміщення захищені незалежно від погоди. Камери спостереження MOBOTIX не потребують охолодження або підігрівання, вони не використовують рухливі деталі, що дає їм змогу працювати автономно й усуває потребу в постійному технічному обслуговуванні. А оскільки системи відеоспостереження MOBOTIX зберігають усі необхідні дані, вони самостійно можуть керувати роздільною здатністю й автоматично активувати сигнали тривоги, без додаткових серверів або комп’ютерів. 


Ви також можете бути впевнені, що наші камери охоплять усю територію ваших приміщень і гарантуватимуть високу якість і чіткість зображення, незалежно від погодних умов. Завдяки використанню датчиків Moonlight із роздільною здатністю 6 МП, камери MOBOTIX реєструють набагато більше, ніж людське око, без проблем виявляючи об’єкти, що рухаються, навіть за несприятливих умов і на великій відстані. 


Використання передових технологій MOBOTIX також означає, що вам більше не доведеться вибирати дорогі й складні рішення для отримання якісних послуг. Система MOBOTIX охоплює великі площі за допомогою зручних камер, які не потребують регулярного технічного обслуговування та можуть працювати цілодобово, незалежно від погодних умов. Система автоматизує деякі дії (як-от активацію сигналів тривоги або відкриття воріт для зареєстрованих транспортних засобів) і живиться від стандартних джерел із потужністю 4–5 ват. Щоб переконатися, що ваш поточний захист периметра відповідає всім потребам вашої компанії, не переймайтеся щодо півзаходів. 

   

   

Значок екологічної стабільності

Низький рівень споживання енергії

Значок функції "Мобільність"

Не потрібно жодного додаткового технічного забезпечення

Productivity feature icon

Технічне обслуговування практично не потрібне

Значок функції "Технологія"

Надійність за будь-яких погодних умов

Значок функції "Якість"

Автономна система

Значок "Дотик"

Автоматична активація сигналу тривоги

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашого бізнесу

Ми будуємо комплексні рішення з використанням відеокамер німецької якості та новітнього програмного забезпечення