Периметр

Чому півзаходів недостатньо, коли мова йдеться про захист вашого периметра

Надійний захист периметра, якому можна довіряти


Впевнені, що захист периметра відповідає поточним потребам вашої компанії? А якщо застарілі методи відеоспостереження фактично створюють необхідність для додаткового технічного забезпечення, а також коштують вам цінного часу, грошей і ресурсів без застосування оптимізованого сучасного рішення?

Коли справа стосується безпеки вашої компанії, півзаходів недостатньо. Якщо система контролю периметра, яку ви використовуєте, неточна, наслідки можуть бути жахливими – велика кількість (якщо не всі) ваших активів будуть втрачені через крадіжку або незаконне проникнення, вандалізм, пожежу чи інші неочікувані потенційно катастрофічні події.


Тому вам не слід ніколи погоджуватися на використання другосортного рішення. Вашій компанії потрібна система, яка складається з камер спостереження, огорож і датчиків, створених спеціально для захисту території навколо вашої будівлі або установи, а також є частиною ширшої комплексної концепції безпеки.


MOBOTIX пропонує все це й навіть більше. Ця надійна ефективна система відеоспостереження за периметром являє собою розумне рішення IP-відео, що є автономним, простим у використанні й працюватиме за будь-яких погодних умов. Система успішно визначає будь-яку потенційну загрозу, відрізняє злочинне проникнення від рухів тварини, що випадково зайшла на територію вночі, а також пропонує ідеальну якість зображення навіть після заходу сонця.


Система відеоспостереження за периметром MOBOTIX пропонує широкий спектр переваг. Системи гарантують відсутність помилкових сигналів тривоги через несприятливі погодні умови, а їх міцна конструкція забезпечує повноцінне функціонування просто неба. Рішення забезпечує чітке зображення. Його розроблено в Німеччині, що свідчить про високу якість і технічну надійність.

Периметр

Периметр

Єдине джерело всього

Система безпеки MOBOTIX не потребує додаткового технічного забезпечення. Інвестуючи в камеру відеоспостереження MOBOTIX, ви не будете хвилюватися щодо окремих систем підтримки, програмного забезпечення або центрального сервера. 


Так MOBOTIX не лише заощадить ваш час й енергію, які б довелося витратити на пошук потрібних елементів, а й допоможе отримати вигідне, фінансово прозоре рішення, яке є надійнішим за багатоелементні системи. Усі процеси, як-от управління подіями та сповіщеннями, запис та обробка зображень, виконуються в камері відеоспостереження.

Обладнання
hardware icon
Набагато більше, ніж стандартне рішення

Камери MOBOTIX відомі у всьому світі своєю надійністю й можуть використовуватися в різноманітних галузях. Вони забезпечують максимальну енергоефективність і найвищий рівень точності. Усього одна камера може непомітно контролювати всю територію без сліпих зон.

Програмне забезпечення
software icon
Система керування відео MOBOTIX – одне джерело керування всіма пристроями

Система керування відео (VMS) – це інтуїтивно зрозуміле та гнучке програмне рішення MOBOTIX для керування й аналізу відео та контролю пристроїв. VMS не потребує сервера керування, оскільки всі функції є вбудованими, а тому для роботи системи вам не потрібно встановлювати додаткові програми.

Сервіси
service icon
Ідеальний комплексний пакет

Щоб гарантувати переваги ідеальної, всеохоплюючої концепції безпеки, ми супроводжуємо вас на кожному етапі процесу. Починаючи з детальних консультацій, зокрема огляду й аналізу об’єкта, ми визначимо індивідуальне рішення, яке відповідатиме конкретним потребам компанії для оптимізації та покращення вашої інфраструктури відеоспостереження. Правильне керування проектом починається з професійної установки, після якої надаються послуги віддаленого спостереження для контролю системи інформаційних технологій і статусу мережі, а також технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи вашої охоронної системи відеоспостереження.

Периметр

Периметр

MOBOTIX виробляє розумні, надійні та якісні системи IP-відео з 2000 року. Камери спостереження компанії бездоганно налаштовуються відповідно до її сучасних потреб. Пристрої, призначені для роботи просто неба пройшли екстремальні випробування в температурному діапазоні від -30°C до +60°C, тому ви можете бути впевнені, що ваші приміщення захищені незалежно від погоди. Камери спостереження MOBOTIX не потребують охолодження або підігрівання, вони не використовують рухливі деталі, що дає їм змогу працювати автономно й усуває потребу в постійному технічному обслуговуванні. А оскільки системи відеоспостереження MOBOTIX зберігають усі необхідні дані, вони самостійно можуть керувати роздільною здатністю й автоматично активувати сигнали тривоги, без додаткових серверів або комп’ютерів. 


Ви також можете бути впевнені, що наші камери охоплять усю територію ваших приміщень і гарантуватимуть високу якість і чіткість зображення, незалежно від погодних умов. Завдяки використанню датчиків Moonlight із роздільною здатністю 6 МП, камери MOBOTIX реєструють набагато більше, ніж людське око, без проблем виявляючи об’єкти, що рухаються, навіть за несприятливих умов і на великій відстані. 


Використання передових технологій MOBOTIX також означає, що вам більше не доведеться вибирати дорогі й складні рішення для отримання якісних послуг. Система MOBOTIX охоплює великі площі за допомогою зручних камер, які не потребують регулярного технічного обслуговування та можуть працювати цілодобово, незалежно від погодних умов. Система автоматизує деякі дії (як-от активацію сигналів тривоги або відкриття воріт для зареєстрованих транспортних засобів) і живиться від стандартних джерел із потужністю 4–5 ват. Щоб переконатися, що ваш поточний захист периметра відповідає всім потребам вашої компанії, не переймайтеся щодо півзаходів. 

   

   

Значок екологічної стабільності

Низький рівень споживання енергії

Значок функції "Мобільність"

Не потрібно жодного додаткового технічного забезпечення

Productivity feature icon

Технічне обслуговування практично не потрібне

Значок функції "Технологія"

Надійність за будь-яких погодних умов

Значок функції "Якість"

Автономна система

Значок "Дотик"

Автоматична активація сигналу тривоги

Next Generation Perimeter Security with Reliable Alarm Management

The integrated solution of MOBOTIX Thermal and Video technology significantly reduces false alarms and will define the future of perimeter security.

Download Now

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Video Surveillance at your Service

Video surveillance can perform a wide range of different functions at modern organisations, and by choosing reliable hardware, you ensure it is a future-proof investment. If you think your company or organisation might benefit from installing a video surveillance solution, click here for further details:

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie