Системи відеоспостереження для ритейлу

Відеорішення для комплексної безпеки, моніторингу та аналізу поведінки відвідувачів в торговельних залах

Скажіть «ні» сліпим плямам у вашій безпеці, стратегії продажів чи маркетингу з камерами для спостереження в торговельних залах


Економічно вигідна система спостереження. Відеонагляд, інтегрований з касовим терміналом

Згідно з останніми дослідженнями, лише в Німеччині так звана інвентарна різниця в ритейлі, тобто недостачі через крадіжки, обман, маніпулювання клієнтів, співробітників або постачальників, становить майже чотири мільярди євро. Оскільки підприємства роздрібної торгівлі щороку інвестують понад мільярд євро для запобігання таким випадкам і забезпечення безпеки, все важливішим стає застосування інтелектуальних систем відеоспостереження. 

 

Однак сучасні ІР-відеорішення можуть значно більше, ніж просто надавати докази злочину або запобігати крадіжкам. Крім класичного захисту інтелектуальне ІР-відеорішення від компанії МОВОТІХ відкриває абсолютно нові перспективи для ритейлу. Відеорішення від Konica Minolta можуть позитивно вплинути на ваш маркетинг, збільшити продажі та зробити ваш магазин привабливішим і безпечнішим місцем вцілому. 

 

Питання безпеки відволікає вас від розвитку бізнесу? Вас цікавлять IP-камери відеонагляду для підвищення безпеки вашої інфраструктури? Не довіряєте наявній системі відеонагляду або хочете інвестувати в краще рішення?

 

Konica Minolta сприятиме вашій захищеності та спокою, коли ви щовечора замикатимете торговельну точку. Запатентована технологія IP-камери з кутом охоплення 360° має функції, які підійдуть для всіх ваших приміщень, а форма напівсфери забезпечить покращену якість та роздільну здатність відео. Ви зможете розгледіти додаткові деталі, які часто бувають найважливішими.

 

Сучасні IP-камери не лише допоможуть вам попередити крадіжки й надати докази підозрілої поведінки. Їх також можна використовувати як джерело важливих аналітичних даних для покращення дизайну магазину та аналізу вподобань відвідувачів. 

 

Чи задумувалися ви про те, який прохід у залі найчастіше використовується вашими клієнтами? Де вони витрачають найбільше часу? Рішення MOBOTIX для ритейлу надають вам можливість аналізувати купівельну поведінку клієнтів та приймати рішення на основі цих фактів. Теплові карти допомагають аналізувати актуальні купівельні тренди. Регулярне відстеження таких даних також дає змогу приймати рішення щодо персоналу. Правильний розподіл персоналу в торговельній точці допоможе в рази збільшити максимальні показники продажів шляхом задоволення клієнтів, збільшення продажів і заощадження коштів.

 

Системи відеонагляду від Konica Minolta також допоможуть вам покращити свій маркетинг. Камери нададуть вам велику кількість нової інформації про купівельні звички ваших існуючих та потенційних клієнтів. Ваша команда з маркетингу легко оптимізує свої маркетингові кампанії на основі аналізу даних, що генеруються системою. Вони зможуть налаштувати комунікації всередині торговельної точки, проаналізувавши фактори, що впливають на трафік у вашому магазині, наприклад, час доби, погода або день тижня . 

 

Більше того, вам і вашим клієнтам сподобається лаконічний дизайн систем відеоспостереження. и зможете підлаштувати стратегію продажів відповідно до уподобань аудиторії і бути попереду серед конкурентів, а головне - в безпеці!

Mobotix для ритейлу

Mobotix для ритейлу

Зосередьтеся на тому, що справді важливо для вашої компанії – на безпеці та продажах

Дозвольте нашій технології вирішити ваші проблеми з безпекою! Безпекові системи MOBOTIX фіксують все, що вам потрібно, без сліпих плям.

Напівсферичні IP-камери з охопленням 360° генеруюь цінні дані, які можна використовувати не лише для попередження крадіжок і надання доказів підозрілої поведінки, але й для покращення дизайну магазину та кращого розуміння уподобань клієнтів. Ви зможете аналізувати звички відвідувачів торговельної точки і підлаштовувати стратегію продажів.

Інтелектуальні відеорішення MOBOTIX пропонують безліч переваг для ритейлерів. Ці системи об’єднують комерційну аналітику з відеонаглядом. Сучасні IP-рішення являються одночасно і інструментом збору відеодоказів, і джерелом чітких кадрів. 


Камери спостереження MOBOTIX мають лаконічний дизайн і пропонують максимальне охоплення з мінімальною кількістю камер. Завдяки зашифрованому обміну даними рішення захищені від кіберзлочинців. Також вони виконують роль інтелектуального бізнес-інструменту, завдяки якому можна збільшити ефективність продажів і прибутки кожної торговельної точки. MOBOTIX має вбудовані функціі аналізу відеоряду для забезпечення комерційної аналітики. Це інструменти для побудови теплових карт, відстеження поведінки та лічильник об’єктів.

Обладнання
hardware icon
Набагато більше, ніж стандартне рішення

Камери MOBOTIX відомі своєю надійністю. Вони забезпечують максимальну енергоефективність і неймовірну точність – достатньо однієї камери, щоб непомітно контролювати величезну територію без сліпих зон.

Програмне забезпечення
software icon
Єдине джерело даних та кадрів

Інтуїтивне та гнучке програмне забезпечення MOBOTIX є найбільш новаторськими в сучасному торговельному секторі. З ПЗ MOBOTIX ви отримаєте повний контроль над пристроями та відчуєте переваги керування й аналізу відео. Використання системи керування відеонаглядом означає, що вам не потрібен окремий сервер для цього. За рахунок того, що в наших рішеннях використовується технологія вбудованої аналітики відео (лічильник об’єктів/теплова карта/відстеження поведінки), усі відеодані аналізуються в реальному часі й локально в камері, не наповнюючи мережу зайвим трафіком.

Сервіси
service icon
Ідеальний комплексний пакет

З нашим пакетом сервісів ми супроводжуємо вас на всіх етапах процесу, гарантуючи, що ви отримаєте комплексну концепцію безпеки, адаптовану до вашої компанії. Ми врахуємо конкретні потреби вашого бізнесу, оптимізуємо та покращимо всю інфраструктуру відеонагляду, починаючи з детальних консультацій, огляду й аналізу об’єкта. Правильне рішення для керування проектом включає професійне встановлення, послуги віддаленого моніторингу для контролю IT-інфраструктури та стану мережі, а також технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи вашої системи відеонагляду.

Інтелектуальні ІР-відеорішення

Відеорішення від Konica Minolta пропонують значно більше, ніж звичайна камера спостереження. 


Камери MOBOTIX ідеально підходять для ритейлу. Завдяки невеликим відстаням у приміщеннях технологія Hemispheric MOBOTIX оптимально забезпечує повний огляд на 360° і панораму на 180° без мертвих зон. Високоякісна корекція зображення здійснюється у самій камері, завдяки чому зображення з максимальною якістю передаються без навантаження на пропускну здатність мережі. 


Найменші і найбільш непомітні камери MOBOTIX із технологією Hemispheric вирізняються простотою і швидкістю монтажу. Стельові камери з об’єктивом, що має поле зору у 103°, дозволяють повністю і з високою роздільною здатністю спостерігати за усім приміщенням без мертвих зон. 


Камери можуть виконувати підрахунок об’єктів або людей, а також створювати карту інтенсивності руху, завдяки чому вона особливо цікава для застосування в магазинах, на виставках або загальнодоступних будівлях. Як доповнення можливе ініціювання сигналу тривоги на підставі аналізу руху людей, наприклад, тривалості перебування на одному місці, переміщення у протилежному напрямку, поворотів, перевищення певної швидкості або вхід до заборонених зон. Аналітика Mobotix, MxAnalytics, не потребує додаткового програмного забезпечення або інфраструктури.

   

   

Значок функції "Мобільність"

Охоплення 360°

Значок функції "Зручність"

Аналіз поведінки відвідувачів

Значок "Обробка медіа"

Кращий розподіл персоналу

Значок функції "Технологія"

Високоякісне відео

Значок функції "Налаштування"

Оптимізація маркетингу

Productivity feature icon

Лічильник відвідувачів

Розумний віденонагляд у супермаркетах і ТРЦ

Відеонагляд, інтегрований з касовим терміналом (POS) та аналізом даних, забезпечує безпеку та бізнес аналітику з доданою вартістю

Завантажити

Це гнучке безпекове рішення змінить ваш підхід до роботи. Системи відеоспостереження та аналізу пропонують ряд можливостей для магазинів, автосалонів та інших торговельних точок. Зв’яжіться з нами, якщо ви хочете дізнатися більше про функціональні можливості відеорішень Mobotix.