Інтелектуальне відеоспостереження за об’єктами промислової інфраструктури

Контролюйте всі ваші важливі об’єкти інфраструктури й процеси одним поглядом

Інтелектуальний процес контролю та керування подіями для об’єктів промислової та технічної інфраструктури


Важливі об’єкти інфраструктури у вигляді механізмів, обладнання й матеріалів, розміщених у службових приміщеннях компанії, потребують захисту та віддаленого контролю, яке завжди є не тільки ефективним, але й економічно вигідним. Ці можливості, інтелектуальні функції автоматизації процесів, які пропонують пристрої MOBOTIX, забезпечують безпеку експлуатації та оптимізацію робочих процесів, а також захищають фізичні об’єкти та дані від будь-якого виду загрози.

Рішення Konica Minolta для важливих технічних об’єктів інфраструктури підтримують усі системи керування обладнанням через Інтернет. 


Системи MOBOTIX оснащені функцією вимірювання температури для покращення спостереження за механізмами в місцях їх розташування, ваших можливостей контролю та керування та запобігання ризику спричинення значних збитків вашій компанії. Вони міцні й водостійкі, що дає змогу для їх надійного та безпечного використання надворі, а німецьке виробництво гарантує високу якість і заслуговує на довіру.

Рішення

Рішення


Обладнання
hardware icon
Набагато більше, ніж стандартне рішення

У сучасних організаціях камери MOBOTIX, відомі своєю надійністю, можуть використовуватися різними способами. Камери забезпечують максимальну енергоефективність і неймовірну точність – достатньо однієї камери, щоб непомітно контролювати величезну територію без сліпих зон. Камери MOBOTIX x6 забезпечують сумісність стандарту H.264 й протоколу ONVIF, а з живленням від мережі Ethernet вони мають максимальне споживання енергії 8 Вт.

Програмне забезпечення
software icon
VMS – одне джерело управління всіма пристроями

MOBOTIX Video Management System (VMS) – це інтуїтивно зрозуміле та гнучке програмне рішення MOBOTIX для керування й аналізу відео та контролю пристроїв. Для системи не потрібен сервер керування, оскільки всі функції є вбудованими, а тому для її роботи системи вам не знадобиться встановлювати додаткові програми.

Сервіси
service icon
Ідеальний комплексний пакет

Ми супроводжуємо вас на всіх етапах процесу, гарантуючи, що ви отримаєте комплексну концепцію безпеки, адаптовану до вашої організації. Починаючи з докладних консультацій, зокрема огляду й аналізу сайту, ми враховуємо спеціальні потреби вашої компанії, оптимізуючи й удосконалюючи всю інфраструктуру вашого відеоспостереження. Належне рішення для керування проектом включатиме професійну установку, подальші послуги віддаленого спостереження для контролю за інфраструктурою інформаційних технологій і статусом мережі, а також технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи вашої системи охоронного відеоспостереження.

Автономне рішення, яке вам потрібно

Пристрої MOBOTIX пропонують комплексне автономне рішення, яке не потребує додаткової інфраструктури. Інвестуючи в комерційну систему відеоспостереження, вам не потрібно хвилюватися щодо окремих систем підтримки, програмного забезпечення або центрального сервера. Так ви не лише заощадите свій час і енергію, які б довелося витратити на пошук потрібних елементів, а й отримаєте вигідне, фінансово прозоре рішення, до того ж надійніше, ніж багатоелементні системи. Усі процеси, як-от управління подіями та сповіщеннями, запис і обробка зображень, опрацьовуються й виконуються в камері відеоспостереження.


Камери MOBOTIX – це неперевершене покращення процесу обробки зображень. Записи мають відмінну якість, навіть при поганому освітленні або якщо об’єкти швидко рухаються. Завдяки чіткості зображень ви завжди точно знатимете, що відбувається на ділянці спостереження. Високоякісне зображення й інноваційний детектор руху дають змогу помічати та розпізнавати деталі. 


Датчик MxActivity відрізняє вітер або птахів від дійсно підозрілих дій, знижуючи кількість помилкових спрацювань на 90%. Ви можете швидко й легко автоматизувати реакцію системи на виявлену активність, налаштувати відкриття нею воріт для авторизованих автомобілів та попередження звуковим сигналом про підозрілий рух у певний час доби. Варіантів безліч – потрібно лише вибрати з-поміж численних функцій комерційного відеоспостереження MOBOTIX ті, які найкраще відповідають вашим вимогам. Рішення за вами.

   

   

Значок "Копіювання"

Автоматизація

Значок функції "Налаштування"

Завершена система

Значок "Дотик"

Детектор руху

Значок функції "Технологія"

Центральний сервер не потрібен

Productivity feature icon

Гнучкі рішення безпеки

Значок функції "Зручність"

Розгорнута аналітика

Значок функції "Якість"

Двостороння аудіо система

Інтелектуальний моніторинг процесів для промисловості та критичної інфраструктури

Завантажити