Мобільна робота

Як налаштувати продуктивну роботу звідусюди?


Те, що ви робите, не має залежати від того, де ви знаходитеся. Сьогодні робота стає повністю мобільною, а присутність в офісі не є обов'язковою. Підхід до виконання щоденних завдань та керівництва проєктами також змінюється. Цифровізація суттєво впливає на робоче місце та IT середовище. Konica Minolta, завдяки своїм рішенням, сервісам та керівництвам, допомагає компаніям у всьму світі зробити крок в мобільне майбутнє.


Працівники вже ніколи на будуть такими, як досі


Підходи до роботи змінюються та вже ніколи не будуть такими, як досі. На конкурентному ринку праці висококваліфіковані працівники прагнуть самостійно обирати умови для роботи. Компанії, які підлаштуються, зможуть залучати та утримувати таланти. З мобільним робочим місцем компанії можуть створювати робоче середовище, що сприяє більшій креативності, ефективності та свободі.


Більше того, більш гнучкий та мобільний бізнес отримує конкурентні переваги, коли здатен працювати та реагувати на запити навколишнього світу у будь-який час та всюди.


Робоче місце майбутнього


Чи можуть компанії безперебійно працювати та залишатися мобільними – неважливо великі вони чи малі?


З Konica Minolta, мобільність в роботі стала ще доступнішою. З обширним портфоліо IT сервісів та широкою мережею партнерів, серед яких провідні технологічні провайдери світу, Konica Minolta здатна створити рішення, що відповідають актуальним потребам працівників, та інтегрувати їх в середовище компанії. Мета — впровадити безперешкодний та уніфікований доступ для користувачів до всіх систем, незалежно місця їхнього знаходження. Це все можна реалізувати завдяки тому, що Konica Minolta слугує єдиною точкою, яка здатна забезпечити всі IT-потреби компанії. Сьогодні мобільний доступ до будь-яких даних для всіх членів команди може бути зручним та безпечним.


{"Name":"","JobDescription":"","Statement":"\"Рішення Konica Minolta та її сервіси активно промотують гнучкість та мобільність у роботі та співпраці.\"","VideoUrl":"","ImageUrl":"","ImageTitle":"","HasVideo":false,"HasImage":false,"Url":null,"CodeName":"remote_work_quote"}


Сервіси Konica Minolta


Ретельний аналіз

Konica Minolta пропонує своїм клієнтам портфоліо продуктів та сервісів, що створені з урахуванням мобільності робочих місць та необхідністю їхньої адаптації під кожного клієнта відповідно до конкретних вимог. Всі проєкти компанія розпочинає з ретельного аналізу середовища для повного розуміння потреб клієнта та його бізнес-процесів. Такі рішення не потребують заміни вже встановлених систем, що значно спрощує процес трансформацій.


Єдина точка контакту

Спроба поєднати системи та рішення від різних вендорів часто ускладнює керування проблемами та розмиває межі відповідальності між постачальниками послуг. Konica Minolta усуває ці недоліки, являючись єдиною точкою контакту (SPOC).


Мобільні системи доступні 24/7

Оскільки працівники стають більш мобільними, змінюється не лише місце, а і час їхньої роботи. Konica Minolta гарантує, що мобільні системи запускаються та працюють в будь який час.

Рішення для мобільної роботи, які ми пропонуємо:

Мобільна робота

Мобільна робота

Відчуйте переваги мобільної роботи для свого бізнесу:


Будьте привабливим роботодавцем — створіть робоче середовище, що сприяє креативності та залулечнню талантів

Отримайте конкурентну перевагу — працюйте та залишайтеся доступними будь-де та будь-коли

Книга "Мобільність робочого місця"

Сьогодні робота стає все більш мобільною, оскільки фізична присутність в офісі є менш критичною. Багато людей надають перевагу проєктній роботі, а не довгостроковим трудовим контрактам. Ця нова реальність змушує роботодавців трансформувати робочі місця та повністю переосмислити системи, технології та сервіси, які його підтримують

Завантажити електронну книгу
Workplace Mobility e-Book

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings