Мобільне робоче місце

Як налаштувати продуктивну роботу звідусюди?

Те, що ви робите, не має залежати від того, де ви знаходитеся.


Сьогодні робота стає повністю мобільною, а присутність в офісі не є обов'язковою. Підхід до виконання щоденних завдань та керування проєктами також змінюється. Цифровізація суттєво впливає на робоче місце та IT інфраструктуру. Konica Minolta, завдяки своїм рішенням, сервісам та керівництвам, допомагає компаніям у всьму світі зробити крок в мобільне майбутнє.

 

Працівники вже ніколи на будуть такими, як досі

 

Підходи до роботи змінюються та вже ніколи не будуть такими, як досі. На конкурентному ринку праці висококваліфіковані працівники прагнуть самостійно обирати умови для роботи. Компанії, які підлаштуються, зможуть залучати та утримувати таланти. З мобільним робочим місцем компанії можуть створювати робоче середовище, що сприяє більшій креативності, ефективності та свободі.

 

Щобільше, більш гнучкий та мобільний бізнес отримує конкурентні переваги: він має працювати та реагувати на запити навколишнього світу у будь-який час та всюди.

 

Робоче місце майбутнього

 

Чи можуть компанії безперебійно працювати та залишатися мобільними – неважливо великі вони чи малі?

 

З Konica Minolta мобільність в роботі стала ще доступнішою. З широким портфоліо IT сервісів та глобальною мережею партнерів, серед яких провідні технологічні провайдери світу, Konica Minolta здатна створити рішення, що відповідають актуальним потребам працівників, та інтегрувати їх в середовище компанії. Мета — впровадити безперешкодний та уніфікований для користувачів доступ до всіх корпоративних систем, незалежно місця їхнього знаходження. Це все стає реальним тому що Konica Minolta слугує єдиною точкою, яка здатна забезпечити всі IT-потреби компанії. Сьогодні мобільний доступ до будь-яких даних для всіх членів команди може бути зручним та безпечним.

 

quotation marks

У своїх рішеннях та послугах Konica Minolta активно просуває гнучкий та мобільний підхід до роботи та співпраці

 

 

Сервіси Konica Minolta

 

Ретельний аналіз

Konica Minolta пропонує своїм клієнтам портфоліо продуктів та сервісів, що створені з урахуванням мобільності робочих місць та адаптує їх під кожного клієнта відповідно до конкретних вимог. Всі проєкти компанія розпочинає з ретельного аналізу середовища для повного розуміння потреб клієнта та його бізнес-процесів. Такі рішення не потребують заміни вже встановлених систем, що значно спрощує процес трансформацій.

 

Єдина точка контакту

Спроба поєднати системи та рішення від різних постачальників часто ускладнює процес цифрових трансформацій та розмиває межі відповідальності між постачальниками послуг. Konica Minolta усуває ці недоліки, являючись єдиною точкою контакту (SPOC).

 

Мобільні системи доступні 24/7

Оскільки працівники стають більш мобільними, змінюється не лише місце, а і час їхньої роботи. Konica Minolta гарантує, що мобільні системи запускаються та працюють 24/7.

Відчуйте переваги мобільної роботи для свого бізнесу:


   

   

Teamwork Icon

Будьте привабливим роботодавцем — створіть робоче середовище, що сприяє креативності та залученню талантів

Light Bulb Icon

Отримайте конкурентну перевагу — працюйте та залишайтеся доступними будь-де та будь-коли

Книга "Мобільність робочого місця"

Сьогодні робота стає все більш мобільною, оскільки фізична присутність в офісі є менш критичною. Багато людей надають перевагу проєктній роботі, а не довгостроковим трудовим контрактам. Ця нова реальність змушує роботодавців трансформувати робочі місця та повністю переосмислити системи, технології та сервіси, які його підтримують

Завантажити електронну книгу

Кейси

Кейси

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії й перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашого бізнесу