Розпізнавання облич та ідентифікації особистості

Інтелектуальні відеорішення Konica Minolta

Інтелектуальні відеорішення Konica Minolta для ідентифікації та перевірки особистості людини всього за кілька секунд


Біометричні технології розпізнавання облич ідентифікують та автентифікують людей шляхом відеоаналізу специфічних для них даних — проміжку між очима, перенісся, контуру губ, вух, підборіддя тощо — та їхнього порівняння з наявними для виявлення збігів.

За прогнозами BCC Research, світовий ринок біометричних технологій буде зростати середньорічними темпами на рівні 23,2% в період з 2020 по 2024 рік та може досягти $71,6 млрд вже у 2024. Такий розвиток буде забезпечуватися шляхом впровадження нових технологій, однією з яких — є розпізнавання облич, про яку й піде мова.

 

Розпізнавання облич — це процес ідентифікації або перевірки особи за її обличчям. Він фіксує, аналізує та порівнює зображення, беручи до уваги багато деталей. Такий процес забезпечується програмними та технічними методами.

 

Як працює сучасна технологія розпізнавання облич?

Спочатку технологія виявляє наявність обличчя людини в кадрі, після — аналізує антропометричні точки. 

 

Антропометричні точки — це точки на тілі людини, які утворені скелетом та чітко обкреслюються м'язами, тому легко визначаються. Спеціальні алгоритми здатні "бачити" мінімум 68 таких точок, що розміщені по всьому контуру обличчя, підборідді, очах, носі та роті.

 

За цим проводяться додаткові фільтрації: зменшення нахилу голови, корекція кольору обличчя тощо, які допомагають отримати чіткіше зображення. По закінченню фільтрації, аналізуються всі інші характеристики: стать, приблизний вік, зачіска, макіяж, особливості шкіри. Вони сприяють більш точній детекції.

 

Потім всі отримані дані перетворюються в так званий цифровий відбиток. Він має унікальні відмінності та характеристики, подібно відбиткам пальця. Отриманий відбиток порівнюється з наявними у базі даних для виявлення збігів.

 

Це лише один із технологічних підходів до розпізнавання облич. Він може змінюватись в залежності від виробника програмного забезпечення, але послідовність дій залишається майже однаковою.

 

Біометрична технологія є кращим методом для ідентифікації та автентифікації осіб. Її легко розгорнути та впровадити, а самі процеси розпізнавання та порівняння досить швидкі. Ба більше, для отримання результату не потрібно фізично взаємодіяти з людьми.

 

Застосунок Visage Face Recognition для MOBOTIX 7

Камери Mobotix 7 із застосунком Visage Face Recognition розпізнають обличчя та інші зображення із точністю у 97% при щоденному керуванні системою.

Зв'язатися з експертом з інтелектуальних відеорішень

Функціональність для розпізнавання облич, що вже вбудована в камери Mobotix

Функціональність для розпізнавання облич може бути вбудованою в камери, як-от це реалізовано в Mobotix M73 та Mobotix S74 завдяки сертифікованому програмному забезпеченню Visage Technologies Face Recognition, або реалізовуватися шляхом використання додаткового програмного забезпечення на сервері.

Камери MOBOTIX — це справжні комп'ютери з об'єктивом. Вони можуть аналізувати та обробляти всю інформацію без додаткових робочих станцій та програмного забезпечення. Якісна електроніка та оптимізоване мікропрограмне забезпечення формують найкращий кадр. 

Mobotix також співпрацює з іншими технологічними партнерами, які інтегрують свою аналітику в камери.

Однією із перспективних тенденцій розвитку ринку біометрії є поява інтелектуальних цифрових відеокамер, що облаштовані функцією виявлення облич за певними алгоритмами. Сьогодні інтелектуальні відеокамери забезпечують не лише якісний відеопотік, а й збирають та передають пов'язані з ним метадані, що містять відомості про знайдені обличчя.

Такий підхід дозволяє суттєво знизити навантаження на апаратні потужності системи розпізнавання. Це, своєю чергою, зменшує кінцеву вартість біометричних комплексів та робить їх доступнішими для кінцевого споживача.

Крім того, зменшуються вимоги до каналів передачі даних: досить стандартної мережі для передачі стисненого відео і потоку виявлених зображень облич.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками програмних продуктів для розпізнавання облич. Під час розробки рішення ми підбираємо найвдаліше ПЗ, що ідеально відповідає потребам конкретної компанії.

   

   

Багатофункціональність

MOBOTIX багатофункціональні — можуть одночасно використовуватися для безпеки, аналітики та вимірювання температури об’єктів

Безкоштовне оновлення ПЗ

Програмне забезпечення MOBOTIX оновлюється безкоштовно. Нові функції з'являються в уже працюючій системі

Відповідність GDPR

MOBOTIX розробляються та впроваджуються цілком відповідно до вимог GDPR

Децентралізована концепція

Завдяки децентралізованій топології, кожна камера MOBOTIX — це самодостатня система; немає реєстраторів

Карта пям’яті

За замовчуванням MOBOTIX поставляється з картою пам'яті 4 GB. Камера використовує її коли зв'язок з хмарою пропадає

Комплексна кібербезпека

MOBOTIX гарантує повний захист даних та інфраструктури відеосистем від хакерських атак. Сертифіковано SYSS

Mobotix Напрацювання на відмову

MOBOTIX розроблено та виготовлено у Німеччині. Гарантований термін роботи — 80 000 годин або 9 років 

Низьке енергоспоживання

MOBOTIX споживає 9 Вт і може використовувати PoE-з'єднання в якості економічного джерела живлення

Система порівнання біометричних даних для торговельних центрів

Торговельні центри регулярно відвідують злочинці. Ба більше, вони є ідеальним місцем для здійснення терористичних актів та викрадення дітей.

Сучасні відеорішення можуть попереджати, виявляти та сприяти усуненню подібних інцидентів. З професійно налаштованою системою відеоспостереження в торговельному центрі, необхідна кількість працівників служби фізичної безпеки суттєво зменшується, а керувати системою можна з будь-якого ліцензованого ПК.

Інтелектуальна відеосистема виявляє та фіксує збіги біометричних даних за заданим алгоритмом та видає сигнал тривоги. Попередні інциденти можуть бути основою для створення власних баз даних потенційних зловмисників. Система передає дані про інциденти у реальному часі відразу кільком зацікавленим особам: працівникам служби безпеки, охоронцям, управлінцям тощо. Це сприяє швидшому реагуванню під час надзвичайних ситуацій.

Систему порівняння біометричних даних можна під’єднати до графічної надструктури, що дозволить ефективніше керувати засобами фізичної безпеки після вирішення інциденту. У випадку із загубленими дітьми вона дає змогу швидко знайти та переглянути наявні записи з камер, знайти дитину або її батьків, а також місце, де їх бачили востаннє.
Більше про відеорішення для ритейлу

Небезпечна безтурботність: чому потрібна негайна «дерусифікація» систем відеоспостереження

Фахівці Konica Minolta Ukraine знають як убезпечити ваш бізнес від наслідків використання російських рішень...

Безпека
21.04.2022
Блоги про

Відеорішення

Розумні відеорішення: чому камер відеоспостереження недостатньо для безпеки бізнесу

Експерт з відеорішень Konica Minolta Ukraine Мирослав Горошко про те, чому камери відеофіксації без рішень...

Безпека
07.06.2022

Відеоаналітика: розумне рішення для безпеки на робочому місці

Відеонагляд є корисним інструментом для моніторингу подій на робочому місці задля безпеки працівників. Уявімо, що ви...

Безпека
10.12.2021

Почніть у себе четверту промислову революцію: автоматизуйте перевірку якості виробництва з відеоаналітикою

Технології «Четвертої промислової революції», або ж «Промисловості 4.0» стають усе доступнішими, що дає змогу й...

Безпека
21.12.2021

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашого бізнесу

Ми будуємо комплексні рішення з використанням відеокамер німецької якості та новітнього програмного забезпечення для розпізнавання облич