Системи відеонагляду для медичних закладів

Значна проблема для спеціалістів з охорони

Покращте зосередженість на пацієнтах, ефективність лікарень тощо


Безпека медичних закладів, як-от лікарень і клінік, може бути справжнім викликом для спеціалістів з охорони. Багато медичних дій необхідно виконувати миттєво, щоб мати шанси на успіх.

У сучасних медичних установах багато дій, особливо пов’язаних із порятунком життя, мають виконуватися негайно для досягнення потрібного результату. Для цього пацієнти, персонал і медичне майно мають бути захищені наскрізним відстеженням і спостереженням, оскільки проводяться дослідження щодо інфекцій, запобігання, лікування та контролю над захворюваннями тощо, що можуть виявитися важливими для порятунку життя. 


Рішення для спостереження в медичних установах MOBOTIX, інтегровані в наявні електричні системи медичної галузі, пропонують чітке зображення для кращих доказів, можливість безперервної взаємодії між пацієнтами та медиками, допомагають зменшити вартість послуг і збільшити ефективність процесів.

Єдине джерело всього

Єдине джерело всього

Рішення для спостереження, потрібні кожній лікарні

MOBOTIX пропонує програмне забезпечення для відеоспостереження, створене, щоб надати вам інтуїтивні та гнучкі рішення в таких сферах, як керування відео й пристроєм і аналіз відео. 


Ці рішення включають: 

  • систему відеоспостереження MOBOTIX із вбудованим інтелектом, для якої не потрібен сервер керування;
  • Вбудовану аналітику відео (лічильник об’єктів/теплова карта/відстеження поведінки) з локальним аналізом у реальному часі на рівні камери без перевантаження мережі;
  • відеонагляд (датчик) за рухом із системою компенсації погодних умов протягом року, функціонуванні навіть у цілковитій темряві й автоматичною конфігурацією даних.
Обладнання
hardware icon
Дещо більше, ніж стандартне рішення

Камери MOBOTIX можна використовувати в багатьох різних галузях. Вони відомі завдяки своїй надзвичайній надійності. Камери забезпечують відмінну енергоефективність і найвищий рівень точності – одна камера може приховано відстежувати весь простір без сліпих зон.

Програмне забезпечення
software icon
Єдине джерело всього

Інтуїтивні та гнучкі рішення щодо програмного забезпечення MOBOTIX створено, щоб допомогти вам керувати відеоматеріалами й аналізувати їх, а також керувати пристроєм, за допомогою якого було знято відео. Система відеоспостереження MOBOTIX пропонує всі можливі функції без потреби в сервері керування або вбудованій аналітиці відео.

Сервіси
service icon
Ідеальний комплексний пакет

MOBOTIX супроводжує вас на всіх етапах процесу, надаючи ідеальне всеосяжне рішення з безпеки. Починаючи з детальної консультації, зокрема з огляду й аналізу місця, MOBOTIX визначає рішення, що ідеально відповідають потребам вашої компанії та призначені для оптимізації і покращення відеоінфраструктури. Належне керування проектами включає професійне встановлення з подальшими послугами віддаленого відстеження для контролю вашої IT-інфраструктури й мережевого статусу, а також обслуговування для забезпечення постійної безперервної роботи системи відеонагляду.

MOBOTIX пропонує відкриті інтерфейси додатка, децентралізовану технологію й інтелектуальні рішення для спостереження за повним циклом. До них належать різні типи камер: для використання в приміщеннях і просто неба, денні й нічні, настельні та настінні, вогнестійкі й термостійкі, а також камери з функцією аналізу поведінки. 


Що стосується контролю над доступом, то можна відстежувати, хто заходить і виходить, установивши камери біля входу в приміщення. Такі функції, як сповіщення про вхід у заборонену зону, довели свою надзвичайну корисність. Інтелектуальні засоби забезпечують ефективне стримування, зокрема двосторонній звук, контроль освітлення, сигналізацію та сповіщення. Додатки, оснащені сенсорним вводом, дають змогу миттєво отримати зображення з віддаленого екрана – ідеальне рішення для захисту власності й аналізу поведінки, як-от лічильника відвідувачів і відстеження руху. Окрім цього, за допомогою функції термографії MOBOTIX можна відстежувати загоряння чи перегрівання пристроїв на ранніх етапах із запуском автоматичної сигналізації за потреби.

   

   

Значок функції "Зручність"

Вбудована аналітика, оптимізована для віддалених додатків і хмарної технології

Значок "Швидкість"

Дані, що збираються й відображаються в реальному часі

Значок функції "Технологія"

Децентралізована концепція та повністю самокеровані камери

Значок функції "Якість"

Найкращі датчики CMOS для відмінної якості зображень

Значок функції "Налаштування"

Інтегроване професійне програмне забезпечення для відеоспостереження й аналізу відео

Значок "Дотик"

Відстеження світла, звуку та руху

Значок функції "Зручність"

Використання штучного інтелекту для ініціації швидких відповідей і мінімізації помилкових сповіщень

Розумні відеорішення у галузі охорони здоров'я

Висока якість та інтелектуальне керування роблять відеокамери Mobotix найкращим вибором у сфері охорони здоров'я та соціальних послуг.

Завантажити брошуру