Спільна робота онлайн

Побудуйте своє цифрове середовище для спільної роботи

Спільна робота без меж — незалежно від місця, часу та пристроїв


Віддалений доступ до файлів та спільна робота над одним документом, будь-де та будь-коли, стають необхідністю в часи мобільної праці. Рішення Konica Minolta дають змогу командам працювати у тісному контакті, будь то за робочим столом чи в дорозі. Вони надають працівникам необхідну свободу для підвищення їхньої продуктивності. Єдиний спосіб зберегти конкурентні переваги компанії та розвивати співпрацю в команді — максимально використовувати нові технології з моменту їх впровадження у вашій сфері діяльності. Ваша компанія повинна гнучко реагувати на технологічні зміни, адаптувати їх до потреб своїх працівників та використовувати якомога більше із доступних опцій.

Із розширенням бізнесу та виходом на нові ринки робота з різних куточків країни чи світу стає новим стандартом. Важливо забезпечити співробітникам необхідний простір та гнучкість для оптимальної роботи в таких умовах. Це потребує змін у вашій IT-інфраструктурі, так як цифрові процеси та дані мають бути легко доступними кожному в команді. У іншому випадку, продуктивність може знижуватися, наприклад, при виникненні проблем із доступом до спільних сховищ або при використанні різних версій документів. 

 

Наші рішення роблять працівників гнучкими та мобільними, а також сприяють тіснішій взаємодії в команді. Ми забезпечуємо віддалений доступ до ваших робочих процесів та документів — незалежно від локації, часу та пристою. Наші хмарні рішення для спільної роботи дають можливість всій команді працювати над одним документом, мати доступ до даних з будь-якого місця, спілкуватися та обмінюватися контеном всередині компанії. 

 

Ми пропонуємо ряд інструментів для спільної роботи у співпраці з Microsoft. Різноманіття продуктів та послуг дозволяють нам підбирати найбільш вдалі рішення для оптимізації рутинних процесів спільної роботи, враховуючи специфічні потреби кожної компанії та її співробітників.

Спільна робота та комунікація

Спільна робота та комунікація

Обладнання
hardware icon
Офісні хаби Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше обладнання дає змогу створити інфраструктуру друку, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Комплексне впровадження

Наші досвідчені та кваліфіковані спеціалісти дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

КЕЙСИ

КЕЙСИ

ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ОФІСУ З MICROSOFT 365

Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг "Агросем" оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії і перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

ЯК ВСЕ ВЛАШТОВАНО В АГРОСЕМ

Зв’яжіться з нами, якщо вас зацікавили рішення Konica Minolta для обміну файлами та співпраці. Ми готові обговорити ваші потреби в області спільної роботи.