ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Виставка Ipex

Konica Minolta продемонструє свій комплексний підхід до виробництва ринку друку за допомогою послуг, рішень та нових технологій на виставці Ipex, яка пройде з 24 по 29 березня 2014 року, і де будуть продемонстровані нові можливості для росту клієнтів.

Демонстрація по-справжньому цінних можливостей для бізнесу, які будуть продемонстровані в режимі он-лайн за допомогою програмного забезпечення, послуг та продуктів, що будуть розташовані на стенді Konica Minolta N1 C130 на виставці Ipeх. Konica Minolta  займатиме площу в 1,200 м. кв. на одній з кращих площадок на Ipeх.

Відгуки клієнтів та інші презентації на Ipex розкажуть про те, чому саме продуктивний друк приніс особливий успіх Konica Minolta, одному з найбільших учасників виставки Ipeх. За останнє десятиліття Konica Minolta значно збільшила свою клієнтську базу, та стала лідером в листовому друку в малих та середніх об’ємах.

Олаф Лоренц, генеральний менеджер міжнародного відділу маркетингу, Konica Minolta Business Solutions Europe, сказав: "Ipex буде ідеальною платформою для нас, щоб продемонструвати свої бізнес пропозиції, тепер ми являємось значно більшими, ніж просто постачальники друку. Ми допомагаємо клієнтам оптимізувати свої доходи, пропонуючи можливість новому бізнесу створити цінні і довготривалі відносини".

Центральне місце в ініціативах підтримки Konica Minolta в якості провайдера рішень та послуг  займає програма з побудови бізнесу Digital1234, яка забезпечує додаткову цінність клієнтам шляхом економії коштів, підвищення продуктивності, введення нових послуг та підвищення прибутковості. 

Пан Лоренц додав: «Цифровий друк відкриває масу нових можливостей. За допомогою розробки нашого власного програмного забезпечення і роботи з ретельно відібраними партнерами, ми займаємо лідируючу позицію в світі серед програмного забезпечення, що знаходяться на піку популярності. Це - документообіг, web-to-print, друк змінних даних і крос-медіа. За допомогою наших інструментів ми також пропонуємо сучасні тренди, такі як облачні рішення та безпека».

Про Konica Minolta на Ipex

Konica Minolta буде головним ініціатором в формуванні тенденцій в галузі, і їх сприйняття на виставці Ipex, на якій буде найбільшим учасником.  Передові бізнес технології встановлення нових стандартів будуть доповнені практичними семінарами, що охоплюють програму з підтримки бізнесу Digital1234 від Konica Minolta. Ініціативи дозволять компаніям клієнтів зростати з вигодою для бізнесу, а також трансформуватися і адаптуватися до нових ринкових умов. Чекайте на анонси новин продуктів і послуг, які включатимуть останні деталі машин КМ-1 і В2 листового струменевого друку. Виходячи за межі традиційного друку - пакування та книговидання, нові рішення  будуть охоплювати сегмент етикетки і упаковки. Автоматизація маркетингу, крос-медіа, управління кольором і керування послугами  друку також будуть в центрі уваги на виставці Ipex. В основі стратегії Konica Minolta лежить принцип формування довгострокових партнерських відносин шляхом надання послуг для клієнтів в різноманітних галузях.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Ближнього Сходу, Африки (EMEA). Налічує близько 30 600 працівників у світі (дані на червень 2012), Konica Minolta’s Business Technologies досягла товарообігу на рівні 5 млрд евро  в 2011/12 фінансовому році.

Для більш детальної інформації, завітайте: www.konicaminolta.eu.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.

Деталі про Digital1234 ви знайдете на: http://digital1234.konicaminolta.ua