ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Висока продуктивність та неперевершена надійність друку завдяки новим кольоровим багатофункціональним пристроям Konica Minolta bizhub C759/C659

Нові пристрої для кольорового друку bizhub C759/C659 від Konica Minolta розширюють можливості апаратів для друку у сегменті формату А3: збільшений об’єм сканування, відсутність помилок при подачі паперу, широкий вибір можливостей фінішної обробки - усе це допоможе компаніям досягти більшої продуктивності та бути більш гнучкими.

Кольорові пристрої преміум-класу bizhub C759/C659 є спадкоємцями пристроїв bizhub C754e/C654e та призначені для задоволення бізнес-потреб великомасштабних офісів та невеликих видавництв. Ця нова серія bizhub є високопродуктивною, якісною та економічно надійною. 

 

Поза межами продуктивності

Місткий та швидкий автоподавач паперу з функцією dual-scan спеціально розроблений для цього нового покоління пристроїв та здатен сканувати зі швидкістю до 240 зобр./хв. Така швидкість робить його ідеальним для обробки великих обсягів носіїв або цифрового архівування. Тепер застрягання паперу можна уникнути завдяки новій сенсорній технології. Інноваційна очищувальна система також допомагає уникненню збоїв при роботі машини. Потужна конструкція нового дизайну додатково забезпечує довговічність та надійність пристроїв. Крім того, серія bizhub C759/C659 підтримує широкий спектр високоякісних можливостей фінішної обробки, включно з функцією складання під євробуклет (tri-fold) для створення запрошень.

«Завдяки ідеальній інтеграції в існуючі процеси, серія bizhub C759/C659 забезпечує високу продуктивність та максимальну надійність. Зокрема, в офісах, де висока якість готового продукту є дуже важливою, ці пристрої є правильним вибором для виготовлення різноманітних документів», - пояснює Томас Копецький, менеджер з продажу продукції компанії Konica Minolta Business Solutions Europe.

Підключення до мобільних та хмарних рішень є ще однією перевагою пристроїв, що підтримують мобільне з’єднання через AirPrint, Google Cloud Print та Wi-Fi Direct на додаток до NFC, Bluetooth LE та Wi-Fi. Легку роботу забезпечує 10,1-дюймовий сенсорний дисплей із зрозумілим інтерфейсом, що можна налаштовувати відповідно до потреб користувача. Резервна копія жорсткого диску у поєднанні з функціями безпеки мінімізує можливість втрати даних.

 

Простота використання та ефективність роботи для користувачів

Завдяки підтримці Open API та IWS, пристрої  bizhub C759/659 можуть бути легко інтегровані в існуючі робочі процеси та додатки, що розгорнуті як на БФП, так й функціонують у «хмарі». Це дуже зручно, оскільки документи, що супроводжують робочі процеси компанії змінюють свої носії під впливом технологічного розвитку, тому перебувають у постійній трансформації. Висока швидкість друку, копіювання та сканування підвищує загальну продуктивність та допомагає максимально збільшити ефективність друку. Це робить копіювання та друк можливим на папері щільністю до 256 г/м2 у дуплексі та 300 г/м2 у симплексі. Зручність використання та інтуїтивне управління пристроєм забезпечують бездоганне виконання завдань.

Енергоекономна продуктивність дозволяє клієнтам скористатись перевагами нових бізнес-можливостей та заощаджувати значні кошти. Завдяки інтеграції нових способів роботи можна виконати більший обсяг роботи, але за меншу кількість часу. Крім того, використовуючи еко-тонер Simitri HD від Konica Minolta, що виготовлений із екологічної сировини та є переможцем декількох премій з екології, ваші віддруковані відбитки матимуть еко-переваги, адже виготовлені з легкоперероблюваних матеріалів. 

Про Konica Minolta Ukraine

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більше ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці, де працюють більше ніж 9 700 співробітників по всьому світу (станом на березень 2017 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta у Європі перевищує 2,4 мільярдів євро в 2016/17 фінансовому році.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

 

 

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Євгенія Присяжна

Тел: +38 (044) 230-10-52

 Yevheniia.Prysiazhna@konicaminolta.ua