ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Виробничий завод в Вуксі, Китай першим отримав відзнаку «Сертифікат зеленої фабрики 2 рівня» серед бізнес-технологічних фабрик.

Застосування виробничого інжинірингу призводить до скорочення впливу на навколишнє середовище і збільшення ефективності виробництва.

Компанія Konica Minolta, Inc. оголосила, що її дочірня компанія з виробництва Konica Minolta Business Technologies (WUXI) в Вуксі, Китай була нагоджена сертифікатом 2 рівня за системою сертифікації Зелених фабрик. Konica Minolta реалізувала свою унікальну систему сертифікації Зелена фабрика для комплексної оцінки екологічної діяльності заводів. Вуксі – перша фабрика, серед заводів по всьому світу Konica Minolta Business Technologies, яка отримала сертифікат 2-го рівня.

Konica Minolta працює по Системі сертифікації Зелена фабрика з січня 2010 року і - це є одним із кроків, в виконанні середньострокового екологічного плану 2015 року. Система має набір цілей під назвою «Рівень 2», які мають бути досягнуті до кінця фіскального 2015 року в кожному з показників: запобігання глобального потепління, підтримка програми повторної утилізації, зниження впливу хімічних речовин, відновлення та збереження біорізномаїття і т.д. Заводи по всьому світу розробляють свої екологічні ініціативи для задоволення цілей Рівня 2. Критерії Рівня 2 включають в себе значне скорочення викидів CO2, стічних вод і відходів на нафтовій основі в навколишнє середовище.  Крім того, всі фабрики повинні відповідати рекомендованим вимогам, які складаються з 250 пунктів і стосуються процесу реалізації цих ініціатив.

Що стосується Сертифікації Рівня 2, завод Вуксі з 2012 року запустив ряд ініціатив, щоб підвищити продуктивність, грунтуючись на переконанні, що більш висока продуктивність - є ключовим  фактором для подальшого зниження впливу на навколишнє середовище. На заводі почали використовувати нову техніку, щоб ретельно розглянути ефективність і деталі в експлуатації виробничих лінійок, на основі аналізу Industrial Engineering Work Analysis"(IE)  (промислового аналізу машинобудування). Використання нової техніки призвело до скорочення часу виробництва і зменшення площі і, тим самим, посприяло зменшенню споживання енергії, включаючи зменшення використання кондиціонерів і освітлення. Після успішного впровадження IE аналізу, Konica Minolta змогла використати накопичений досвід на всіх заводах компанії, як одну з сильних сторін у виробництві. Крім того, на заводі Вуксі було проведено конкурс Кайзен, з метою оцінки практичних творчих ідей працівників та стимулювати їх подальшу діяльність. Ці ініціативи допомогли співробітникам змінити свій спосіб мислення і розширити можливості для прийняття самостійних рішень. Інший напрямок діяльності, започаткований на фабриці Вуксі – правило 3R - Reduce, Reuse і Recycle (скорочення, повторне використання і переробка). В результаті цих та інших ініціатив, завод скоротив викиди CO2 на 38%*, відходи на нафтовій основі на 60%*, і стічні відходи на 65%* порівняно з 2007 фінансовим роком. Завдяки заходам в Системі сертифікації Зеленої фабрики, вдалося не тільки зменшити викиди CO2, але і зробити значний внесок у зміцнення виробничого потенціалу - підвищити продуктивність та скоротити витрати.

* за одиницю продажів

Відповідно до комунікаційного повідомлення - "Giving Shape to Ideas", Konica Minolta  буде продовжувати робити свій внесок у вирішенні соціальних проблем та забезпечувати глобальне зростання, впроваджуючи екологічно відповідальне виробництво і сильні конкурентні переваги за рахунок інновацій у виробничі процеси.