ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Рішення для перспективного сектора упаковки - bizhub PRESS С71cf

Цифровий друк для пакування та етикеток – перспективне та прибуткове поле для діяльності невеликих друкарень. Щоб підтримати цей сектор Konica Minolta має bizhub PRESS С71cf, що виконує замовлення на друк упаковок та етикеток, а також є дуже швидкою та надійною машиною у роботі.

За оцінками консалтингової компанії PIRA сектор упаковки у світі збільшить свої об’єми в середньому на 14% за рік та вже за 2019 рік пакувальної продукції планується продати на 979 млрд доларів. Сюди відноситься не тільки складне картонне, але також й гнучке та гофропакування. 

Зараз ми маємо дуже низьку базу обсягів друку упаковки цифровим способом: мова йде про долі відсотка. Але за оцінками експертів вже через 4 роки упаковка, що виготовляється цифровим способом друку, складе близько 2% від загального обсягу. А це означає, що поле діяльності для цифрових і традиційних друкарень, які зможуть впровадити у себе цифрові технології - величезне.

Сектор етикетки - це теж частина ринку пакувальних матеріалів. За середніми оцінками, вже зараз 60% тиражів етикеток - менше 10 000 примірників, тому поліграфісти потребують обладнання для коротких і ультракоротких тиражів. Оціночна кількість встановлених у світі ЦПМ для друку етикеток в 2015 році - 3180 машин.

Konica Minolta пропонує для вищезгаданого сектора свою машину -  bizhub PRESS С71cf, розроблену у співпраці з Miyakoshi (яка відповідала за пристрої розмотування і намотування матеріалу з підвищеною стабільністю швидкості роботи).

З характеристик нової машини можна відзначити максимальний розмір зображення (1200 * 320 мм), товщину задрукованих матеріалів (від 60 до 250 мкм) і швидкість друку (13,5 м/хв). Серед її переваг - робота з широким спектром самоклейких носіїв, які використовуються у флексографії (в т. ч. з легкоплавкими синтетичними носіями), широкий кольоровий обхват, стійкість відбитка до зовнішніх впливів. 

Машина комплектується контролером друку HIKARI IC-602, серед традиційних перевага якого - повна інтеграція з друкованим механізмом, широкий вибір лініатур і растрів (звичайний, лінійчатий, стохастичний), можливість використання двох типів растрів на одному відбитку, потужна система управління кольором, простий і зрозумілий інтерфейс користувача.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц,

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua