ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Офісні кольорові пристрої формату А3 Konica Minolta bizhub C258/ C308/ C368 - найкращі у взаємодії з мобільними пристроями

Konica Minolta презентує вдосконалені кольорові офісні пристрої bizhub C258/C308/C368, які замінять найбільш успішну попередню серію bizhub C224e/C284e/C364e. Високоякісні, продуктивні, надійні - нові багатофункціональні пристрої відповідають різноманітним запитам бізнесу, зокрема, мобільності. Серед ключових особливостей нових БФП - підтримка мобільних пристроїв, управління розгалуженим парком офісної техніки, технології Clouds, унікальна платформа рішень Konica Minolta.

Як лідер ринку інтегрованих офісних рішень, Konica Minolta постійно модернізує і оновлює не тільки свій асортимент інноваційних програмних продуктів, а також лінійку пристроїв. Компанія презентує три моделі преміум-класу, які забезпечать складну функціональність і високу якість кольорового друку. bizhub C258/C308/C368 мають відповідні швидкості 25/30/36 сторінок на хвилину в режимах друку та копіювання в кольорі та монохромі.

Працювати на bizhub C258/C308/C368 є справжнім задоволенням, завдяки великому 9” екрану управління здійснюється з інтуїтивного меню. Серія має вбудований в екран «Зв'язок ближнього радіусу дії» (NFC) та, додатково, Bluetooth-LE.  Ці технології дозволяють користувачам використати свої мобільні пристрої (смартфони, планшети) для аутентифікації в системі документообігу; друкувати/сканувати документи безпосередньо з мобільного пристрою без використання комп'ютера. Управління дуже схоже на сучасні смартфони, планшети. Для більшої зручності інтерфейс меню може бути персоналізований за індивідуальними потребами користувача. Ще більш ефективний - повсякденний друк, сканування, копіювання. У той же час, ІТ-адміністратори мають  зручну мережеву інтеграцію, яка значно полегшує роботу.

Додаток Konica Minolta PageScope Mobile для мобільних пристроїв забезпечує високий рівень мобільності офісних співробітників. Він є безкоштовним в GooglePlay (Android) та Appstore (Aplle IOS). Скориставшись цим мобільним додатком, користувачі можуть зручно та швидко  поєднати смартфони та планшети з bizhub C258/C308/C368, і насолодитися зручним мобільним друком та скануванням.

"Три нових офісних пристрої природно поєднують колір і гнучкість роботи у власному стилі клієнта. Зручна взаємодія з мобільними пристроями - авторизація, друк,  сканування," -  пояснює Мелісса Андрес, продукт-менеджер, офісний друк у Konica Minolta Business Solutions Europe. “У Konica Minolta ми пишаємося тим, що пропонуємо клієнтам з кожної галузі бізнесу комплексне рішення для повсякденних офісних завдань. Новий bizhub C258/C308/C368 легко інтегрується в існуючі бізнес-процеси" – зазначає Мелісса.

Важливо, що bizhub C258/C308/C368 мають найсучасніші технології енергоефективності, низький рівень енергоспоживання. В режимі сну, наприклад, споживання енергії знижено до менш ніж 0,5 В. Значна частина корпусу нових пристроїв виготовлена з перероблених матеріалів. Це лише два з багатьох факторів, які підтримують скорочення викидів CO2 в процесі виробництва та використання bizhub C258/C308/C368. Крім того, знижується енергоспоживання, що в кінцевому сенсі дає приємну, відчутну економію.

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європи, Центральній Азії, на Близькому Сході і в Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року), чистий обсяг продажів бізнес-технологій в бізнес-сфері від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц, Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Посилання:

www.konicaminolta-images.eu