ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нові компактні офісні багатофункціональні пристрої Konica Minolta bizhub 266/306

Konica Minolta Business Solutions Europe (Konica Minolta) - провідна компанія-виробник апаратів і рішень для друку, представляє нові bizhub 266/306 - багатофункціональні пристрої (БФП) формату A3, що працюють зі швидкістю 26 стор./хв. і 30 стор./хв. відповідно. Вони доповнюють лінійку монохромних систем для друку і надають можливість невеликим офісам користуватись стандартним функціоналом. Продаж bizhub 266/306 в Україні – з грудня 2016 року.

bizhub 266 і bizhub 306 – ідеальний варіант для малих і середніх офісів, урядових установ, які потребують професійних, але компактних рішень для друку. Такі стандартні функції, як двосторонній друк, мережеві інтерфейси та універсальний друк PCL роблять ці пристрої одночасно гнучкими та простими у використанні. Юрген Доббрунц, продукт-менеджер Konica Minolta Germany, пояснює: «bizhub 266 і 306 рекомендовані в невеликих та середніх офісах, є екологічними без втрати продуктивності, якості і надійності. Konica Minolta надає широкі можливості клієнтам у формуванні власного парку пристроїв».

Гнучкі, професійні та екологічні

bizhub 266 і bizhub 306 мають широкий діапазон запасу паперу – від 350 до 1350 аркушів, в залежності від обраної кількості касет від 1 до 5. Підтримуються формати паперу від А5 до А3. Завдяки низькому рівню енергоспоживання і використання еко-тонера Simitri HD, bizhub 266 і bizhub 306 відповідають сучасним екологічним стандартам і зводять до мінімуму вплив на навколишнє середовище.

Підтримка мобільних пристроїв

Аби відповідати зростаючому попиту на мобільні рішення для друку, bizhub 266 і bizhub 306 дозволяють легко друкувати і сканувати документи з мобільних пристроїв без установки драйверів БФП завдяки безкоштовному додатку PageScope Mobile. На довершення, БФП опціонально підтримують WiFi, що дозволяє їм працювати в мережі без LAN-підключення. Також обидва БФП здатні друкувати і сканувати документи безпосередньо з/на USB-носії. Користувачі отримали гнучкий, функціональний, простий пристрій для якісного монохромного друку.

Про Konica Minolta Ukraine

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua

Файли:
bizhub_266_306_ukr.pdf298 K