ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нова офісна серія Konica Minolta приділяє особливу увагу друку з мобільних пристроїв

З новими bizhub 227/287/367, Konica Minolta Business Solutions Europe (Konica Minolta) представляє нову серію офісних багатофункціональних пристроїв, що підвищать мобільність офісних працівників в завантажених офісах. Новітні мобільні додатки забезпечують зручне використання в стилі BYOD ("Працюй на власному пристрої"), швидкість друку 22/28/36 сторінок за хвилину. Вражаюча інтуїтивна простота у використанні, легка інтеграція, високий рівень безпеки.

І кольорові, і монохромні офісні пристрої  А3 формату Konica Minolta уніфіковані, ідентично та інтуїтивно керовані, з цілісною системою функцій та можливостей, з легкою інтеграцією до інфраструктури клієнтів. В нових bizhub 227/287/367 впроваджені  новітні технології з акцентом на підвищення якості та зручності роботи зі смартфонами, планшетами.

Вбудована технологія Near Field Communication (NFC, «зв'язок на невеликих відстанях») забезпечить швидку і зручну автентифікацію, достатньо підійти до bizhub з мобільним пристроєм. Завдяки NFC, зв’язок з планшетом або смартфоном користувача відбувається автоматично в режимі  «дотик-друк», «дотик-сканування». Можливий зв'язок з bizhub 227/287/367 також за допомогою Google Cloud Print. Є можливості індивідуального налаштування меню (кастомізації), веб-доступу на пристрій.

bizhub 227/287/367 є інноваційними та продуктивними, з багатьма талантами: вони легко виконують  всі типові для великого офісу повсякденні завдання документообігу, справляють враження  високою продуктивністю і різнобічними можливостями фінішної обробки. 7 дюймів панель управління, компактний розмір і зменшена вага для зручності користувача. Декілька варіантів фінішної обробки: зшивання (степлювання), перфорація, створення готових  буклетів. Пристрої  швидко опрацюють навіть об'ємні  завдання офісного друку, немає необхідності віддавати в аутсорсинг. bizhub 227/287/367 є цікавими для великих та середніх робочих груп в державному секторі, навчальних закладах, проектних бюро, страхових компаніях, банках, бібліотеках, центрах зайнятості та інших.

"Всеохоплююча лінійка А3 пристроїв Konica Minolta вже вважається видатною аналітиками і багатьма галузевими компаніями"  - пояснює Керолайн Кленке, продукт менеджер офісного друку Konica Minolta Business Solutions Europe, і продовжує: "Три нові монохромні  моделі доповнюють асортимент. Особлива перевага - більше гнучкості в роботі з мобільними пристроями. Цікаві нові можливості кастомізації (індивідуальне налаштування меню та функціоналу пристроїв) – нові переваги для користувачів! Якщо не потрібен кольоровий друк – клієнти можуть заощадити кошти без втрати якості друку або зручності користування".

Ще одна важлива перевага bizhub 227/287/367 - новий рівень екологічності. Завдяки удосконаленням в апаратному та програмному забезпеченні знижене енергоспоживання. Знижений рівень утворення CO2 в процесі друку та виробництві пристроїв. Ряд інших екологічних властивостей та функції заощадять кошти клієнта одночасно із захистом оточуючого середовища.