ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Краще кращого: Нові bizhub C224, C284 та C364

Нові bizhub C224, C284 та C364 - багатофункціональні пристрої, які прийшли на заміну бестселерам від Konica Minolta – bizhub C220, C280, C360. Відмінною рисою даних пристроїв є покращений інтерфейс користувача з використанням інтерактивних технологій. Панель керування в нових bizhub C224, C284 та C364 подібна до більшості смартфонів та планшетних комп’ютерів.

Кожний з цих нових пристроїв чудово виконую завдання друку, копіювання, сканування та опційно підтримує відправлення факсимільних повідомлень. Компанія Konica Minolta дбає про навколишнє середовище та завжди використовує “зелені технології” під час виробництва техніки та витратних матеріалів. bizhub C224, C284 та С364 – не виключення.

bizhub C224, C284 та C364 є спадкоємцями успішних по всьому світу моделей bizhub C220, C280 та C360. Недарма ці моделі були відзначені нагородою від BLI “Найкращий вибір 2009 року”. Дані БФП відповідають найвищим вимогам у забезпечення безпеки даних, також вони володіють найкращою функціональністю у своєму класі. Завдяки широкому вибору конфігурацій дані БФП найкраще підійдуть будь-яким робочим групам (від малого та середнього бізнесу до великих підприємств та організацій).

Новий інтерфейс користувача від Konica Minolta спрощує роботу з даними пристроями. Всі три пристрої володіють єдиним інтерфейсом драйверу та користувача. Інакше кажучи, навчившись один раз працювати з пристроями Konica Minolta користувач зможе працювати з будь-якими БФП від Konica Minolta.

Нові БФП можуть бути оснащені двома видами автоподавачів: один – бюджетний варіант, який підтримує двостороннє сканування; інший – надпотужний, який підтримує двостороннє сканування зі швидкістю до 160 зображень на хвилину

Нова серія БФП використовує новий екологічний полімеризованний тонер Simitri HD, який дозволяє зменшити температуру та час запікання тонеру. Крім того, новий тонер сумісний з більшістю матеріалів для друку. Нові еко-технології від Konica Minolta дозволяють зменшити витрати електроенергії та заощадити ваші кошти.