ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta запускає нову серію БФП bizhub 308/ 368/ 458/ 558 з найсучаснішою технологією для продуктивної роботи в офісі

Серія bizhub 558 - монохромний швидкісний багатофункціональний універсал, рекомендований для високої продуктивності корпоративного документообігу.

    Konica Minolta постійно оновлює портфоліо апаратного та програмного забезпечення за останніми тенденціями ринку і потребами клієнтів у сфері корпоративного документообігу. Із запуском нової серії bizhub 308/ 368/ 458/ 558 ми пропонуємо чотири апарати преміум класу для монохромного офісного друку формату А3/SRA3 зі швидкістю від 30 до 55 стор/хв, які замінять серію bizhub 554e. Нова серія пропонує розширений функціонал та режими фінішної обробки, при цьому зберігає традиційно високу надійність і продуктивність. Таке поєднання дозволяє доповнити та модернізувати інфраструктуру документообігу.
    "Серія bizhub 558 - найкраще рішення для документообігу в тому випадку, якщо кольоровий друк не потрібен, але є потреба в пристроях найвищої надійності та економічної ефективності. Рекомендовані для широкого кола організацій, державному секторі, страхових компаніях, банках, центрах зайнятості або муніципалітетах, та багатьох інших", - пояснює Олег Лебідь, продукт-менеджер з офісного друку ДП «Коніка Мінолта Україна».

Проста інтеграція та використання

    Нова серія повністю підтримує концепцію OPS (Optimized Print Services), за якою БФП, принтери і програмні рішення інтегровані в єдину систему. Гармонійна інтеграція в робочі процеси прискорює роботу та гарантує виконання завдань у найефективніший спосіб. Так само, як й інші багатофункціональні пристрої (БФП) Konica Minolta, нова серія розроблена відповідно до принципу «Знай один – оперуй багатьма», який означає, що інтерфейс пристроїв Konica Minolta нового покоління уніфікований, користувачі можуть легко управляти іншими БФП bizhub. За цим принципом рішення та пристрої нового покоління органічно інтегруютьсядо існуючої інфраструктури підприємства, що особливо важливо в системах з різнорідними програмними рішеннями та пристроями.

Покращені зручність, гнучкість, налаштування

    Серія bizhub 558 отримала 9-дюймовий електростатичний мультисенсорний екран управління за зразком сучасних смартфонів/ планшетів. Налаштування меню та драйвера принтера зручне, можливо персоналізувати меню під потреби клієнта – індивідуальний фон меню та стартовий екран в корпоративному дизайні клієнта, додати іконки основних функцій та програм тощо.

    Широкі можливості фінішної обробки дозволяють користувачам створювати різноманітні друковані матеріали - від готових інструкцій/брошюр до банерів 1200х297мм та плакатів, карт та інших зображень формату SRA3 тощо. Користувачі можуть надрукувати матеріали негайно, не звертаючись до типографії, а збільшений запас паперу дозволяє безперервно виконувати великі обсяги робіт.

    Швидке і зручне з'єднання з мобільними і cloud-рішеннями. Завдяки Wi-Fi, Bluetooth LE -швидке і зручне підключення смартфонів і планшетів до БФП. Користувачі отримують безліч переваг від легкого друку документів і сканування безпосередньо на свої мобільні пристрої без необхідності використання ПК або ноутбука.

    "Серія bizhub 558 поєднує в собі видатну продуктивність і надійність з можливістю підключення широкого спектра рішень і гнучким налаштуванням. Ідеальне рішення для потреб клієнтів у прибутковому, крупносерійному, монохромному друці. Наші клієнти, за відгуками, приємно здивовані новими функціями і зручним управлінням", підсумовує Олег Лебідь.

Основні переваги серії bizhub 558:

 • Високоякісний великий 9-дюймовий екран управління
 • Друк в форматі А6-A3/ SRA3/ банер 1200x297мм
 • Зручна взаємодія з мобільними пристроями, Wi-Fi
 • Оновлений PDF - зменшений розмір з кращою якістю
 • Розпізнавання сканованих документів в формат Word (.doc) з можливістю редагування (SmartScan)
 • Веб-браузер, серфінг в Internet з панелі управління
 • Нові можливості персоналізації меню
 • Новий процесор контролера Emperon
 • Максимальний запас паперу збільшений до 6650 арк.
 • Енерговитрати знижені на 6-18%;
 • Нове покоління фільтрів повітря

Про Konica Minolta Ukraine

    ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності.

    Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.

    За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:                                                                                Наталія Коц                                                                                                                                   Олександра Борухова                                                                                                                          
Тел: +38 (044) 230-10-28                                                                                                                   Natalya.Kots(at)konicaminolta.ua
Oleksandra.Borukhova(at)konicaminolta.ua