ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta випускає новий пристрій bizhub PRO 1100 для монохромного продуктивного друку

Після успішного запуску монохромного принтера bizhub PRO 951 у 2012, Konica Minolta сьогодні представляє його наступника - bizhub PRO 1100. Пристрою є, що запропонувати: нові додатки та функції, кольоровий сканер, інтуїтивний інтерфейс OpenAPI - все, що допоможе впоратись з різноманітними, часто мінливими завданнями невеликих друкарень.

Сьогодні, великий обсяг друкованої продукції досі виробляється у монохромі. З високим місячним обсягом друку bizhub PRO 1100 може обробляти запити будь-якого виробничого середовища: носії щільністю від  40 г/м² до 350 г/м²  та розміром 92 x 132 мм до 324 x 483 мм. Крім того, система продуктивного друку bizhub PRO 1100 обробляє на 5 стор./хв швидше, ніж її попередниця - bizhub PRO 951. З максимальної ємкістю 9 000 сторінок, що розташовуються у  п’яти касетах і новим лотком  ручної подачі MB-507, монохромний принтер добре обладнаний для будь-якого обсягу роботи, і навіть великі об’єми з різними типами паперу можуть бути легко оброблені.

Konica Minolta є інноваційним постачальником систем продуктивного друку, що виробляють виключно якісні матеріали. «З bizhub PRO 1100 ми з гордістю презентуємо нове покоління інтуїтивних монохромних принтерів, що є не тільки доступними у фінансовому плані, а й високо витривалими і підтримують різноманітні типи носіїв.», - пояснює Андре Статкус, продакт-менеджер продуктивного друку Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH.

Монохромний принтер має чудову якість готової продукції. Така якість базується на ряді технологічних особливостей: фактичній роздільній здатності 1200 х з 1200 точок на дюйм, унікальній технології растрування та користувацькому налаштуванні тонових кривих завдяки утиліті тонових кривих.

Нова комунікаційна платформа bizhub OP для взаємодії з додатками

bizhub PRO 1100 – перший пристрій продуктивного друку, що оснащений новою зручною платформою bizhub OP. Ця відкрита платформа містить комунікаційну систему OpenAPI, що дозволяє додаткам Konica Minolta взаємодіяти з bizhub PRO 1100. Тепер можна використовувати YSoft SafeQ або Nuance eCopy ShareScan для бухгалтерського обліку, аутентифікації або маршрутизації документів.

Майстерна обробка

Широкий ряд можливостей фінішної обробки відповідає різноманітнім потребам невеликих друкарень. Однією з родзинок нової системи продуктивного друку є вихідний лоток OT-507, який використовується, коли фінішер не потрібен або працює в режимі offline. Буклети до ста сторінок будуть автоматично з’єднанні спіраллю, що є стандартною, а не додатковою конфігурацією машини. Мають місце й інші функції, наприклад: подвійне спеплювання, перфорація двох та чотирьох отворів та режим вставки сторінок. Додатковий модуль перфорації GBC доступний з широким діапазоном штампування, що забезпечує сумісність з найпопулярнішими схемами з’єднання документів (з’єднання пластиковою або металевою спіраллю). Варіації складання продукції включають у себе: Z-складання формату А3 у формат А4 та складання конвертом до трьох сторінок. 

Нова система продуктивного друку буде доступна в Європі у лютому 2016. 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій в бізнес-сфері від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц,

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

natalya.kots@konicaminolta.ua

oleksandra.borukhova@konicaminolta.ua 

Посилання:

www.konicaminolta-images.eu