ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta увійшла до FTSE4 Good Global Index десятий рік поспіль

Десятиліття зусиль по Поліпшенню Управління та Соціальної Відповідальності  у відповідності з сучасними соціальними змінами

Konica Minolta, Inc (Konica Minolta) оголосила сьогодні, що Компанія була включена в FTSE4 Good Global Index від компанії FTSE Group * (FTSE), Великобританія - це один з найвідоміших індексів у світі у сфері соціально відповідальних інвестицій (SRI **) в суспільстві. Вже десятий рік поспіль Konica Minolta заслуговує на таке визнання.

FTSE підтверджує, що Konica Minolta була незалежно оцінена відповідно до критеріїв FTSE4Good і відповідає вимогам необхідним, щоб увійти до FTSE4Good Index. Розроблений компанією FTSE, FTSE4Good є серією індексів, яка призначена для кращого залучення інвестицій в компанії, які відповідають всесвітньо визнаним стандартам корпоративної відповідальності. Підприємства з FTSE4Good Index відповіли суворим екологічним, соціальним і управлінським критеріям, і позиціонують себе, як такі, що отримують вигоду з переваг відповідальної бізнес практики.

Konica Minolta була нагороджена найвищим балом в екологічному аспекті, а також отримала високі оцінки в соціальних та управлінських аспектах. З часу інтеграції у 2003 році, Konica Minolta залишається в списку FTSE4Good Global, докладаючи великі зусилля по всьому світу, продовжуючи роботу з поліпшення своєї структури, систем та операцій, що відображає зміни, що відбуваються в соціальних потребах і очікуваннях. «Ми дуже пишаємося цим винятковим визнанням наших зусиль у сфері корпоративної соціальної відповідальності», - говорить Сандра Люттерт, Environmental Product Manager, Міжнародний департамент маркетингу, Konica Minolta Business Solutions Europe. «Філософією управління Konica Minolta є «Створення Нової Цінності». Вона включає в себе набагато більше, аніж просто створення нових рішень або послуг з інноваційними функціями. Вона містить цілу концепцію Konica Minolta, як глобального корпоративного громадянина і, відповідно, наші соціальні та екологічні зобов'язання перед світом, яких ми дотримуємося. Ця концепція сягає корінням до самої суті нашої компанії. Включення нас в індекс FTSE4Good Global закликає нас продовжувати завзяту працю для досягнення високих поставлених цілей ".

Крім глобального індексу FTSE4Good, Konica Minolta була включена в Dow Jones Sustainability World Index Доу-Джонса, а також RobecoSAM, Швейцарія і Morningstar Socially Responsible Investment Index, Японія.

* FTSE Group - дочірня компанія Лондонської фондової біржі, є світовим лідером у наданні глобальних індексів та аналітичних рішень. Індекси FTSE широко використовуються у всьому світі для інвестиційного аналізу, вимірювання продуктивності та розподілу активів.

** SRI (Соціально Відповідальне Інвестування): Інвестори та акціонери вибирають призначення інвестицій не тільки на основі фінансових аспектів, але також відповідно до корпоративної відповідальністю компаній в екологічних, соціальних та управлінських аспектах.

Для отримання додаткової інформації про ініціативи CSR від Konica Minolta, будь ласка, відвідайте:

www.konicaminolta.eu/en/business-solutions/sustainability/social-sustainability/social-sustainability.html

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Компанія надає послуги і постачає продукти, системи і рішення, які відповідають усім вимогам офісної та поліграфічної продукції протягом всього життєвого циклу документообігу. Асортимент продукції простирається від кольорових і монохромних багатофункціональних та продуктивних систем друку, лазерних принтерів і принтерів «все-в-одному» до управління програмним забезпеченням, яке об'єднує пристрої в робочі процеси та ІТ-середовища. Для оптимальної підтримки клієнтів потужними і стійкими рішеннями, технологічний лідер Konica Minolta постійно вкладає кошти в дослідження і розробку, і регулярно встановлює нові стандарти для всієї індустрії друку.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5 млрд. євро в 2011/2012 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію, відвідайте www.konicaminolta.eu, www.konicaminolta.ua.

 Зображення продуктів доступні на www.konicaminolta-images.eu.