ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta третій рік поспіль увійшла до світового Індексу сталого розвитку Dow Jones (DJSI World)

Компанія Konica Minolta, Inc. третій рік поспіль увійшла до рейтингу світового індексу сталого розвитку Dow Jones (DJSI World), що є показником економічної, екологічної та соціальної ефективності бізнесу.

DJSI World - перший всесвітній індекс, що враховує фінансові результати провідних компаній, які дотримуються принципів сталого розвитку. Цей індекс публікується інвестиційною компанією RobecoSAM (Швейцарія) і  S&P Dow Jones Indices (США). Він призначений для оцінки корпоративної стійкості компаній на основі показників їх економічного, екологічного та соціального розвитку. Цього року в огляді DJSI розглядалося 2500 компаній по всьому світу, з яких у світовий індекс DJSI World увійшло тільки 319, включаючи 21 японську компанію, в тому числі Konica Minolta.

Konica Minolta отримала вищу оцінку в сегменті комп'ютерного і периферійного обладнання, а також офісної електроніки. В галузі економічних показників експертами були відзначені інноваційний менеджмент і керування ризиками компанії, в галузі екології - стратегія реагування на зміни клімату, екологічна політика та система управління.

Konica Minolta прагне до підвищення ефективності своєї роботи, пропонуючи продукти та рішення, що допомагають подолати проблеми, з якими стикаються замовники компанії і суспільство в цілому. На початку 2014 фінансового року Konica Minolta приступила до реалізації свого нового середньострокового бізнес-плану «TRANSFORM 2016», спрямованого на трансформацію бізнесу в усіх сферах діяльності компанії у відповідь на мінливі вимоги клієнтів.

Знову підтверджуючи свою мету щодо захисту навколишнього середовища, компанія Konica Minolta також оновила і середньостроковий план екологічних заходів відповідно до «TRANSFORM 2016». Новий план встановлює цільові показники підвищення ефективності роботи компанії і зниження впливу на навколишнє середовище на 2016 фінансовий рік, включаючи оновлені стандарти рівня викидів CO2 для виробничих майданчиків компанії, а також по відношенню до закупівлі товарів. Оптимізація процесів роботи з постачальниками по всьому світу вже дозволила знизити викиди вуглекислого газу. Ініціативи Konica Minolta допомагають партнерам компанії економити енергію і скорочувати витрати, а також використовувати цей досвід у своїй роботі для зниження викидів CO2 в регіонах і спільнотах, що не входять до складу Konica Minolta.

Компанія Konica Minolta також шостий рік поспіль входить до індексу стійкості Dow Jones для Азіатсько-Тихоокеанського регіону (DJSI Asia Pacific). Крім цього, Konica Minolta увійшла до британського світового індексу FTSE4Good від FTSE Group і до японського індексу соціально-відповідальних інвестицій Morningstar, отримала срібний статус від RobecoSAM і прайм-статус від німецької компанії Оekom research AG, як одна з кращих компаній в області корпоративно-соціальної відповідальності в міжнародному сегменті промисловості. Нагадаємо, що в листопаді 2013 року Konica Minolta була включена до списку компаній, які найбільш ефективно протидіють зміні клімату (CPLI), і компаній, які розкривають свої дані про кліматичні зміни (CDLI) в рамках проекту CDP * Japan 500, що запрошує інформацію в 500 найбільших компаніях Японії.

Гасло компанії Konica Minolta - «Giving Shape to Ideas». Відповідно до нього Konica Minolta працює на благо суспільства, підтримуючи соціальну відповідальність бізнесу та сприяючи вирішенню соціальних проблем.

 * CDP - спільний проект, в рамках якого корпоративні інвестори закликають компанії розкривати інформацію про свою роботу в напрямі пом'якшення наслідків зміни клімату, а також про викиди парникових газів.