ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta лідирує в цифровому майбутньому на симпозіумі Gartner 2013 в Барселоні

Цифровий світ постійно змінюється. Робота кожного з нас залежить від цього і постійно вимагає абсолютно нового набору навичок в галузі мобільних телефонів, соціальних мереж, а також надання інформації. Все це відкриває широкий спектр можливостей для розширення бізнесу і нових завдань, зокрема, для ІТ директорів і керівників, які повинні успішно керувати компаніями в умовах цифрового майбутнього. Як вирішити цю проблему - одне з актуальних питань на симпозіумі Gartner ITxpo, який пройде в Барселоні з 10 по 14 листопада і є найбільш важливою подією для ІТ керівників. Вже вдруге, компанія Konica Minolta, виступить в якості спонсора розділу Market Place на симпозіумі, для того, щоб підтримати зв'язок з ІТ фахівцями. Наряду з обговореннями останніх розробок в області документообігу та оптимізації процесів, Konica Minolta проведе інтерактивну лекцію Solution Provider для вивчення потреб і стратегій разом з провідними компаніями.

12 листопада 2013 року, на лекції присвяченій Solution Provider, Олаф Лоренц, генеральний керівник міжнародного підрозділу маркетингу Konica Minolta Business Solution Europe, зустрінеться з новаторським вченим, професором Тобіасом Шаферсом, членом European Business School у Вісбадені, а також з провідним ІТ практиком Роландом Лауером, менеджером з питань інформації та служби доставки Lufthansa Technik AG. Вони обговорять майбутнє "Shareconomy", а також можливості і потреби, які важливі при прийнятті рішень для ІТ-керівників в компаніях. На лекції буде показано, що програмне забезпечення в якості послуги, вже давно застаріло. Доступ, як послуга, є новою парадигмою, яка запропонує несподівані і нові можливості. Компанія Konica Minolta переконана, що ІТ-керівники повинні вийти на новий рівень і визначити себе в якості внутрішніх постачальників послуг, якщо вони хочуть додати цінності до основної діяльності своєї компанії.

З цієї причини, на конференції будуть розглянуті теми «Мегатренд 'Shareconomy' - можливості і вимоги для корпоративного ІТ». Для того, щоб продемонструвати свою діяльність у загальній інфраструктурі, Konica Minolta представить два смарт додатки на своєму стенді, розташованому на виставочному майданчику (стенд O4 в розділі аутсорсингу та ІТ-послуг). Як Document Navigator так і bizhub MarketPlace поліпшать продуктивність процесів, посприяють підвищенню ефективності та результативності в повсякденних робочих процесах, а також розширять можливості користувачів. Document Navigator від Konica Minolta забезпечує плавність електронних робочих процесів і управляє процесами легко і надійно, дозволяючи офісним співробітникам зосередитися на більш важливих процесах в роботі.

Ще одне рішення - bizhub MarketPlace «App store» Konica Minolta, тепер доступне для всіх пристроїв bizhub. Воно надає можливість пошуку і завантаження програм просто з панелі БФП.

"Наша участь у симпозіумі Gartner підкреслює нашу місію бути надійним партнером з усіх питань оптимізації інфраструктури друку, таким чином, наші клієнти мають можливість оптимізувати бізнес-процеси, збільшити доходи і скоротити витрати у своїй повсякденній роботі", - каже Олаф Лоренц, генеральний керівник міжнародного підрозділу маркетингу Konica Minolta Business Solution Europe. «ІТ-директори та керівники знаходяться в самому центрі цифрової трансформації, і ми дуже раді, обговорити наш підхід з міжнародною аудиторією ІТ-спеціалістів».

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltа – це вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте:www.konicaminolta.eu,www.konicaminolta.ua.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.