ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Компанія Konica Minolta підписала глобальну лізингову угоду з компанією DLL

Компанія Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) рада повідомити, що підписала глобальний лізинговий договір з компанією De Lage Landen (DLL). Це є важливою сходинкою для обох компаній і знаменує офіційне оформлення взаємовигідних робочих відносин.

Konica Minolta є світовим виробником і сервіс-провайдером в друкарській галузі, надає OPS послуги з оптимізації друкарського середовища, а також дотримується принципу першокласних партнерських відносин за допомогою своєї групи компаній в 45 країнах, з більш ніж 150 торгово-сервісними центрами по всьому світу.

"Ми стрімко збільшуємо контракти і здійснюємо наше OPS співробітництво з глобальними клієнтами (GMA) для задоволення їх зростаючих потреб", сказав Юн Харагучі, старший виконавчий директор Konica Minolta Inc. "Однією з основних вимог клієнтів GMA є конкурентні фінансові рішення для поліграфічного устаткування і супутніх послуг з постійними програмами оренди/лізингу, які будуть доступні в усьому світі - і це те, чого ми досягли з компанією DLL".

Компанія DLL - глобальний постачальник фінансових активів, є повністю дочірньою компанією Rabobank Group.

"Існують значні переваги впровадження інноваційних фінансових рішень для GMA клієнтів Konica Minolta", - сказав Стів Ріггс, глава офісних технологій глобального підрозділу DLL. "Ми з нетерпінням чекаємо спільної співпраці з Konica Minolta, для того, щоб запропонувати клієнтоорієнтований підхід, який дозволить досягти швидкої вигоди і скоротити виробничі витрати"

До цих пір, Konica Minolta і DLL працювали разом по всьому світу на користь різним клієнтам, надаючи надійні та конкурентоспроможні фінансові рішення в рамках існуючих місцевих і регіональних угод.

Грунтуючись на більш 20 роках успішного бізнес досвіду Konica Minolta і DLL вирішили розширити існуюче партнерство до глобального рівня на взаємних зобов'язаннях, щоб забезпечити ресурсами і розробити конкурентоспроможну програму для клієнтів GMA з розширеним глобальним обсягом в 26 країн, включаючи Америку, Європу та Азійсько-Тихоокеанський регіон .

Konica Minolta прагне до безперервного росту GMA бізнесу згідно глобального лізингового договору, на додаток до будь-якої іншої нової інфраструктури надання послуг на найближчі 6 місяців.