ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Компанія Konica Minolta Business Solutions Europe отримала нагороду PRINCE2 Best Practice Award 2013 за чудове управління проектами

Стратегія компанії Konica Minolta удостоїлася відомої нагороди за клієнтоорієнтовані послуги

Компанія Konica Minolta Business Solutions Europe отримала нагороду PRINCE2 Best Practice Award 2013 від Best Practice User Group Deutschland e.V. на шостому подібному заході, який пройшов 14 листопада у Франкфурті. Нагорода є визнанням видатних досягнень у сфері управління проектами за допомогою методу PRINCE2.

Компанія Konica Minolta була нагороджена за проект «Enterprise Product Configurator» (EPC). Це конфігуратор для корпоративних продуктів, доступний у всіх країнах Європи , що дозволяє спростити процеси продажів за рахунок стандартизації обслуговування. Відділ управління корпоративними проектами і процесами Konica Minolta користується підтримкою інших внутрішніх підрозділів компанії. Завдяки цьому фахівці відділу готові представити рішення для розрахунків і конфігурації, що дозволяє підбирати оптимальні пропозиції з широкого ряду систем і послуг Konica Minolta. Принцип його дії схожий з автоматичним підбором автомобіля за параметрами. Таким чином, фахівці з продажу можуть пропонувати клієнтам комплексні, цілісні системи, що включають консультації, управління ІТ-послугами і єдину мережеву інфраструктуру. У цьому втілюється стратегія Konica Minolta - послуги повинні бути орієнтовані на клієнтів.

«Ми дуже пишаємося тим, що отримали таке підтвердження прекрасної роботи в сфері управління проектами. Як і інші відомі компанії, наприклад Deutsche Telekom, ми впевнені у своєму прагненні досягти досконалості в плані внутрішнього управління проектами. Тому ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкращі рішення і послуги, що відповідають їх індивідуальним потребам», - говорить Марк Шахтель, проект-менеджер по EPC з відділу управління корпоративними проектами та процесами компанії Konica Minolta Business Solutions Europe.

Журі , в якому взяли участь визнані експерти у сфері управління проектами (та інші фахівці з мережі KPMG AG) , визнали проект EPC , представлений Konica Minolta  гідним нагороди. Доктор Йорг Лоббес, член Правління компанії Best Practice User Group Deutschland e.V. і глава відділу нагород за передові розробки, прокоментував це рішення таким чином: «Підхід Konica Minolta до оптимізації системи PRINCE2 для управління проектами дуже ефективний. Він дозволяє реалізувати успішні проекти, в яких використовуються всі методи і принципи PRINCE2 . Нас вразило те, як фахівці Konica Minolta налаштували PRINCE2 у відповідності зі своїми потребами . Це один з основних принципів цієї системи і хороша ілюстрація її успішної придатності до проектів у сфері ІТ».

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltа – це вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте:www.konicaminolta.eu,www.konicaminolta.ua.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.