ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

CeBIT 2017: Konica Minolta управляє цифровою трансформацією і представляє робоче місце майбутнього

Konica Minolta Business Solutions Europe (Konica Minolta) представить на виставці CeBIT 2017 нові рішення для робочих та бізнес-процесів, а також революційні концепції для створення робочого місця майбутнього. Konica Minolta ознайомить відвідувачів виставки CeBIT з програмними рішеннями digital-епохи, включаючи Process Consulting, ECM (Enterprise Content Management), Security та Workplace of the Future. Виставка CeBIT відбудеться 20-24 березня 2017 в Ганновері, Німеччина. Стенд Konica Minolta буде розташований у залі 3, місце H17.

Тема цьогорічної виставки CeBIT 2017 – «D!conomy – no limits» - звертає увагу на величезний потенціал діджиталізації. Концепція цифрового перетворення – це значно більше, ніж просто цифрові продукти і послуги: цифрове перетворення змінює спосіб взаємодії між людьми, пристроями і простором.

Японія, цьогорічний партнер виставки CeBIT, є інкубатором цифрових технологій. Країна вважається одним з лідерів у хай-тек секторі. Konica Minolta, як японська компанія, сподівається запам’ятатись відвідувачам виставки інноваційною концепцією та портфелем бізнес-рішень, які будуть представлені на CeBIT.

"Будучи японською компанією, Konica Minolta відповідає на виклики, що стають перед компаніями в процесі їх цифрової трансформації та усвідомлює важливість інноваційних рішень у всіх бізнес-підрозділах", - пояснює Олаф Лоренц, Генеральний менеджер Міжнародного відділу маркетингу Konica Minolta. "Компанія пропонує рішення та ідеї, які ідентифікують потенціал вже існуючої інформації, а також допомагають нашим клієнтам формувати більш ефективний, структурований і продуктивний робочий процес у кожному департаменті."

Відповідно до свого ключового меседжу - "ВИ прагнете до нової цифрової ери. МИ робимо вас її частиною" - Konica Minolta організує відвідувачам подорож у цифровий бізнес: ознайомить з Process Consulting, продемонструє ECM-рішення, такі, як Enterprise Search, Invoice Management та Personal File Management, покаже як можна ліквідувати прогалини в корпоративній безпеці у цифровому столітті та презентує свою пропозицію Smart Cloud Services.

Особливу увагу буде зосереджено на робочому місці майбутнього. Відвідувачі зможуть випробувати інноваційні рішення, які дозволять компаніям створювати нові цінності для бізнесу за рахунок оптимізації використання простору або контенту для більш ефективної комунікації. У співпраці з MOBOTIX AG, німецьким виробником інтелектуальних рішень IP-відео, Konica Minolta представить пристрої для з’єднання людей, місць і пристроїв в рамках одного робочого інтелектуального середовища.

Про Konica Minolta Ukraine

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua