Планування ресурсів підприємства (ERP)

Використовуйте власні ресурси якомога ефективніше

Впровадити ERP-систему
 

Виведіть керування ресурсами на новий рівень: з підтриманням на кожному кроці за допомогою комплексного інтегрованого рішення для планування ресурсів (ERP) ви завчасно підготуєте ваш бізнес до майбутнього

Для прибуткового бізнесу дуже важливим є аналіз ресурсів вашої компанії. ERP-системи необхідні для здійснення основних бізнес-процесів  від виробництва до бухгалтерського обліку. Завдяки рішенням Konica Minolta, ви зможете об'єднати всі функції внутрішнього керування в одному інтелектуальному рішенні, щоб підвищити ефективність та зменшити дублювання інформації.

Ваші внутрішні системи мають працювати з різноманіттям вхідної інформації від керівників ланцюжків постачання, фінансів, бухгалтерського обліку та іншого. Оскільки у ці процеси залучені різні відділи та співробітники, дуже важливо, щоб усі могли працювати узгоджено. Інакше можливе дублювання інформації, що призведе до зниження ефективності та продуктивності вашої компанії.

Для розв'язання цих проблем ми впроваджуємо інтегроване ERP-рішення для керування вашими операційними процесами та даними в індивідуально розробленому програмному рішенні. Завдяки тому, що всі функціональні можливості ERP зосереджені в одному гнучкому рішенні, процеси планування бізнесу підтримуються ідеально. Підрозділи, що беруть участь у процесі, можуть ефективно співпрацювати та тісніше взаємодіяти з вашими ресурсами та процесами відповідно до загальної стратегії. Водночас рішення допомагає вам уникнути дублювання замовлень та інших помилок, щоби зосередитися на тому, що дійсно важливо — на вашому бізнесі.

Щоби надати вашим співробітникам максимально ефективне рішення, ми пропонуємо індивідуально розроблену систему керування ресурсами на базі Microsoft Dynamics 365. Орієнтуючись на конкретні потреби вашого бізнесу, ми гарантуємо, що рішення точно відповідатиме вашим вимогам, й підвищить ефективність цифрових бізнесових процесів у кожному відділі.
 

Дізнайтеся докладніше, як наші рішення для планування ресурсів підприємства стануть у пригоді вашому бізнесу

Ми вважаємо, що кожна компанія унікальна. Тому будь-яка взаємодія має починатися з розмови. Залюбки відповімо на ваші запитання. Зв'яжімося якнайшвидше!

Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Ваші дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie