OPTIMIZED PRINT SERVICES

ЗМІНИТИ ВИБІР

Налаштуйте Вашу інфраструктуру друку на ефективну роботу!

Послуга Optimized Print Services (OPS) від Konica Minolta поєднує консультації, впровадження апаратних та програмних продуктів, а також управління процесами. Ми розроблюємо стратегію удосконалення на основі точних фактів і цифр та ефективно втілюємо її в життя завдяки нашій потужній організації. Таким чином ми можемо гарантувати Вам скорочення витрат та безперервність процесів. Фокусуючись на чотирьох основних галузях концепція OPS включає:

  • Парк техніки: Упорядковування списку пристроїв відповідно до бізнес потреб, забезпечення оптимального ходу процесів та підтримки техніки, встановлення постійної оптимізації – безперервний контроль та аналіз для корегування рішення у напрямку зменшення витрат.
  • Процеси: Аналіз всіх потоків документів з метою підвищення продуктивності, проектування рішень для встановлення та підтримки високої ефективності повсякденної роботи.
  • Фінанси: Широкий вибір схем купівлі та варіантів лізингу, розстрочки чи аутсорсингу, а також різноманітні моделі контрактів, плюс інтеграція поточних договорів у простий та прозорий фінансовий план.
  • Безпека: Проектування та впровадження рішень для забезпечення максимального рівня інформаційної безпеки - від простої аутентифікації користувачів і управління даними, що зберігаються на жорстких дисках, до комплексного захисту інформації в локальній мережі.

Концепція OPS полягає у трьох базових підходах: Консалтинг, Впровадження та Експлуатація