OPTIMIZED PRINT SERVICES

ЗМІНИТИ ВИБІР

Впровадження

OPS – це більше, ніж просто інсталяція нового рішення для друку. Vи пропонуємо ефективне управління процесом зміни в тому обсязі, який задовольнить клієнта. Сюди входить професійне керування проектом згідно встановлених стандартів, а також підтримка всіх зацікавлених осіб з боку клієнта та виконавця. Ми в змозі надати нашим партнерам можливість отримати переваги від роботи з компанією, що має передовий досвід на ринку.

  • Проектування: Встановлені процедури керування проектом, організація та контроль процесів від старту до завершення, план проекту та регулярні звіти щодо просування.
  • Заміна: Безкоштовна доставка всіх продуктів, ліцензій тавитратних матеріалів протягом 4 тижнів (або навіть більше) тестового періоду. Доставка попередньо сконфігурованихпродуктів для підключення без додаткових дій на території замовника. Управління процесом встановлення та налаштування.
  • Інформація та навчання: Надання детальної документації для користувачів та адміністраторів. Стандартні чи розроблені з урахуванням потреб клієнта матеріали та навчання. Досвідчений персонал для проведення знайомства користувачів з можливостями рішення. Персональні поглиблені тренінги для ключових користувачів.