Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Заходи КСВ

Заходи КСВ

Корпоративна соціальна відповідальність Konica Minolta базується на основі філософії "Створення Нової Вартості" (“The Creation of New Value”) і на Статуті корпоративної поведінки (Charter of Corporate Behaviour). Група компаній Konica Minolta прагне виправдати довіру і очікування суспільства, виконуючи свої обов'язки для всіх зацікавлених сторін і роблячи вклад в підтримку сталого розвитку.

ЗМІНИТИ ВИБІР

Заходи КСВ

Ми працюємо, щоб побудувати по-справжньому глобальну компанію, яка має важливе значення для суспільства, створюючи ключові технологї, що приносять нову цінність.

Ми на практиці дотримуємося Статуту Корпоративної Поведінки Konica Minolta і працюємо за принципами нашої корпоративної філософії «Створення Нової Цінності» для того, щоб повністю виконувати наші обов'язки для всіх зацікавлених сторін.

Ми прагнемо всебічно задовольнити бізнес-потреби наших клієнтів, пропонуючи широкий спектр продуктів і послуг, що відповідають потребам клієнтів і суспільства в цілому.

Ми будуємо наші стосунки з партнерами на основі довіри. Ми робимо це за завдяки тому, що всі операції є прозорими і справедливими, а виконання наших соціальних зобов'язань – повне та своєчасне.

Ми сприяємо розвитку наших співробітників  і створенню належних умов на робочому місці, де наші працівники по всьому світу можуть повністю реалізувати свої здібності і насолоджуватися проактивною роботою.

Ми забезпечуємо своєчасну і правдиву ​​інформацію для наших внутрішніх і міжнародних інвесторів і активно спілкуємося з ними.

Корпоративна соціальна відповідальність Konica Minolta високо оцінена рейтинговими організаціями SRI та рядом інших організацій по всьому світу.

Читайте про  заходи КСВ Konica Minolta - оновлений КСВ звіт публікується щорічно і містить в собі свіжі подробиці та корпоративні дані.